Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie sciagnalem z ciekawosci - mialy byc potrzebne smoki do pogrania, a tu na GTX 1060 120 klatek, ba - nawet na starej 960 w Full HD z wysokimi ustawieniami 60 fpsow, do tego standardowo przez tekstury gra wyglada ostrzej niz pseudo 4k na Ps4 Pro, dlaczego oni nie mogli tej plynnosci zrobic na konsolach  :whyyy:

Tak samo. Bylem ciekaw optymalizacji i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Wszystko na ultra i 144fpsy praktycznie caly czas, lekkie spadki po wyladowaniu na planecie tylko. Brawo Bungie. Wczoraj gadalismy troche o D2 i wstepnie jakies 3-4 osoby z forum pewnie wezma na PC, wiec jak ktos sie wacha to jakas ekipa do grania z forum sie zapowiada. Ja czekam tylko na info o ilosci kontentu jak ludzie pograja na konsolach i jezeli bedzie ok to biere na blantmana na blaszce wlasnie. 

Odnośnik do komentarza

https://www.bungie.net/en/News/Article/46226

• Nightfall: dostępny od samego początku
• Nightfall Guided Games Beta (dla 30-50% społeczności): 12 września, 19:00 czasu PL
• Raid "Leviathan": 13 września, 19:00 PL
• Trials: 15 września, 19:00 PL
• Nightfall/Raid Guided Games (100%): 26 września, 19:00 PL

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Serwery startują o jednej godzinie, czy jest szansa że wcześniej będą działać?

Dla każdego regionu o północy.

 

W ogóle wyciekł cały poradnik do gry, no i zawartość znowu nie zwala z nóg. Link do reddita, a tam już cała reszta. Jak ktoś nie chce spojlerów to niech omija. Jednak jest spory recykling z jedynki przy egzotykach. Mam nadzieję, że to tylko na start.

 

https://www.reddit.com/r/DestinyTheGame/comments/6xaebu/spoiler_destiny_2_gamestop_guide_leak

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No, ale chyba wolałbyś nowy sprzęt niż te same itemy co już były? W dodatku wybrali jedne z gorszych egzotyków z jedynki. Ciągle liczę, że nie pokazali wszystkiego.

 

Będziesz miał więcej w dodatkach, a z drugiej strony zmieni się balans gry przez zmiany w uzbrojeniu.

Odnośnik do komentarza

Liczyłem, że będzie trochę więcej strike niż 5 xD Nie no po tej liście co wyciekła to nieco michałek mi opadł bo widzę mało story/strike a dużo sectorów i tego innego badziewia. Podbijanie poziomu pewnie będzie na tych nowych aktywnościach. No i ta MIDA, serio do porzygu będzie ten recykling ? No nic..zostało już parę dni i zobaczymy co nowego Bungo ma w zanadrzu. 

BTW chętni jesteście na grania w jednym klanie ? Założyłem klan NocnaStraż_PL i chętnie przyjmujemy graczy, mamy weteranów jak i zarówno nowych świeżych ludzi którzy startują od zera z Destiny. Wysyłajcie zaproszenia śmiało 

https://www.bungie.net/en/ClanV2?groupid=1429725 tutaj macie linka 

Edytowane przez z2djtkose
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...