Skocz do zawartości

Destiny 2


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Ej tak w ogóle gdzie tutaj jest jakiś stash xD? Bo na razie to ciągle wszystko co słabsze to niszczę bo ciągle mam 8-9 slotów zajęte, no ale nie wiem czy tak powinienem robić.

Na farmie jest na przeciwko babki z bright engramami, i później na wieży obok crucible.

 

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te społeczności na PS4 to jest naprawdę spoko sprawa, już któryś raz tam znalazłem kogoś do zabawy. Na bungie.net też widziałem wyszukiwarkę fireteamów ale nie bardzo rozumiem jak po skompletowaniu fireteamu na stronie ma się to urzeczywistnić w grze oraz przede wszystkim jak osoby w tam zgłoszone mają być powiadomione o skompletowaniu fireteamu.

 

W każdym razie Nightfall zrobiony, trzeba było dwa razy powtórzyć ale weszło. Zostało chyba z 5s na koniec, emocje niezłe :obama:. W ogóle fajna to gierka, dobiłem chyba już do pierwszego capu tj. 260 (na ten moment mam 266 lvl) i muszę popatrzeć co tam dalej trzeba robić.

 

Pytanie: Wam też tak kiepsko leci bright dust? Już chyba z 10 leveli zdobyłem jak nie więcej i z bright engramów tylko dwa razy na samym początku poleciało po 250, a tak to nic. Trochę lipa jak się chce raz na jakiś czas użyć fireteam medallionu.


BTW ten limit na jednego egzotyka to na serio xD? Gra o zbieraniu lootu ma limit na to ile tego lootu można założyć? No beka trochę.

Odnośnik do komentarza

 

Pytanie: Wam też tak kiepsko leci bright dust? Już chyba z 10 leveli zdobyłem jak nie więcej i z bright engramów tylko dwa razy na samym początku poleciało po 250, a tak to nic. Trochę lipa jak się chce raz na jakiś czas użyć fireteam medallionu.

 

MI tam poleciało 3 razy, dwa razy po tysiąc. Obecnie leży i się kurzy ponad 2,5 tyś i prawie ich nie wykorzystuje. Pewnie lecą randomowo a nie z określoną częstotliwością.

Odnośnik do komentarza

Oj bez przesady, ja już na 274 i klan sobie znalazłem, śmignę jeszcze Nightfall w tym tygodniu i może raid się uda to do 280 dobiję hopefully. A potem kolejna postać :).

A że forumek jak zwykle nahajpował i po dwóch tygodniach wszyscy zapomnieli to nic nowego.

BTW jak ktoś na PS4 by chciał sobie kampanię przejść na co-op to chętnie bym zaczął w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza

No gra się od resetu do resetu, to chyba już jasne nawet dla mnie. Można jeszcze pomagać innym robić NF/raidy jak się nudzi albo Crucible dla zabawy. No dramat, że nie trzeba całego swojego życia poświęcać ;/.

 

Dla mnie to jest gierka idealna. Dwa-trzy wieczory w tygodniu i mam wszystko ogarnięte co mogę zrobić, a nawet jak jeden pogram to cośtam się ruszę do przodu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no ale to nie forumek hajpował, tylko ludzie którzy jak ja naje.bali po 1000+ godzin w jedynce. 

 

Bungie wrzuciło prestige raid za który można dostać kolorki i emblemat xD co za pedaly

żeby nie było - prestiż raid jest gów.nem obsra.nym, ale w większości przypadków za hard mode w D1 też były tylko kosmetyki (chyba tylko z WoTM było inaczej i chyba Mythoclastem?)

 

I jeszcze Trialsy - jedyne co w tej chwili jest w miarę OK wyłączone na 2 tyg. xDDDD

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...