Skocz do zawartości

PSX Extreme 235


Oceń okładkę PSX Extreme 235  

43 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 235



Rekomendowane odpowiedzi

list dotyczący screenów, trafiony w dychę. Odnośnie tekstu Hiva to zgadzam się z nim w kwestii samograjów, wspinaczki gdzie trudno zginąć itp. Cover systemu bym się nie czepiał bo wprowadził wiele dobrego do starć, można ale nikt nie każe z niego korzystać.

 

Wogóle dziwne jest, że co jakiś czas pojawiają się takie felietony, w zgrentgenach też narzekają na różne gry, a co miesiąc zalew ocen 9 i 10 :)

Odnośnik do komentarza

Zax w zapowiedzi Conana nie ma racji. W Saint's Row też dało się ustawić wielkość przyrodzenia :D

 

Numer dotarł, ale ten wysłany drugi raz. Pierwszy zaginął w pocztowym mroku.

 

Pewnie Ci przyjdzie jeszcze, mi ostatnio też 2 tygodnie nie przychodził, wysłali mi nowy, doszedł w kilka dni, a potem kilka dni po tym nowym doszedł ten sprzed ponad 3 tygodni... Teraz też dostałem dopiero dzisiaj. Tragedia ta poczta.

Odnośnik do komentarza

Poczta ma problemy w całej Polsce, u mnie dla przykładu listonosza nie było przez miesiąc. Ludzie musieli swoje listy odbierać w placówkach. No ale to ich wina, płacą jakieś śmieszne grosze, a potem zdziwieni że ludzi do pracy nie mają. Cebularze niech podniosą pensje, ta robota domyślam się do najlżejszych nie należy.

 

I tak, HiV janusz. Butcher to wiedział.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze co do listów, to faktycznie dwie strony to maks jaki może mieć ten dział. Niby listy krótkie mają szanse na publikację (jak czytam we wstępie), ale zawsze Plusa wygrywają długie felietony. Najlepiej więc wywalić ten dział "list miesiąca":), mnie tam nie kręci czytanie tekstu na A4 jakiegoś randoma.
W dobie for, jutuba, chyba lepiej jakby pojawiały się tam pytania i odpowiedzi z forum/ppe. Może to też by zachęciło nowych do rejestracji.

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

Mnie też już powoli męczą te relacje z pijackich nasiadów "ach-jestesmy-tacy-szaleni-chcemy-byc-waszymi-ziomkami". Rozumiem, w ramach nadania jakiegos kolorytu raz na jakis czas. Ale w każdym prawie numerze to samo, mnie to nie bawi.

Listy w obecnej formie to jakaś wylegarnia grafomanii i problemów z cyklu "nikogo". Więc tez jak najbardziej ten dział do zreformowania

Odnośnik do komentarza

Mejm, nagroda w postaci PS+ to nasza inicjatywa, aby zachecic czytelnikow do pisania. Moze byc i bez listu miesiaca, tylko tak naprawde nie wiem, jaki z nim problem.

 

Same listy na 2 strony - gdyby zachowac stopke, top 11 i hc roomy, to przy 2 stronach zmieszcza sie moze ze 2 krotkie listy...

 

Impreza - nie planujemy relacji :). No i nie przesadzajmy z tym, ze ciagle sa takie teksty - jak dobrze licze, to na ostatnie kilka numerow bylo cale 5 stron - 2 na VR i 3 na swieta.

Odnośnik do komentarza

Mejm, nagroda w postaci PS+ to nasza inicjatywa, aby zachecic czytelnikow do pisania. Moze byc i bez listu miesiaca, tylko tak naprawde nie wiem, jaki z nim problem.

A to zwracam honor. Problem LM jest taki, tzn. bylby taki, ze gdyby ograniczac listy do 2 stron to wtedy zajmowalby on wiekszosc miejsca, bo bardzo czesto sa to listy obszerne. Przy 4 stronach problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.