Skocz do zawartości

Middle Earth: Shadow of War


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Jaram się. Serio. Az chyba kupię wersje GOTY Mordoru. Ta gierka wciąga i to jak bagno. Do tego ten system walki wzięty z Batmana z ucinaniem łbów uruków. Cień Wojny idzie Day One.

 

Zrobiłem dokładnie to samo wraz zapowiedzią gry :) i ogram po raz 3 (1 na x1 i raz po zakupie ps4) a teraz na Prosiaczku w bajecznej rozdziałce i grafice  :obama:

Cień Wojny oczywiście Gold Day One 

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Mordor na sterydach.  No nie wiem co tak słabo.

 

Słabo? Mi tam niczego więcej nie potrzeba. Liczę tu na kolejne kilkadziesiąt godzin miodnego siekania orków i zabawę systemem Nemezis. Leci na listę zakupów day one :banderas:

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Bardzo podjarał mnie ten gameplay. Jest dokładnie tym czego się spodziewałem poza jedną rzeczą... grafiką. Wygląda fajnie, ale bardzo podobnie do prawie 3-letniego Shadow of Mordor i ciężko patrzeć na gry z otwartym światem po Horizon Zero Dawn.

 

Ale poza stroną techniczną wszystko wygląda pysznie. Wyraźnie rozbudowany genialny Nemesis System (choć na tą unikalną historię, że żaden gracz nie doświadczy tego samego patrzę z mocnym przymrużeniem oka), w końcu duża skala rozwałki i świat zapowiada się na naprawdę bardzo duży. W jedynce podobała mi się pierwsza mapa, druga zupełnie. Czuję, że tutaj może być inaczej.

 

Do historii nie mam większych oczekiwań po tym jak pod tym względem jedynka mnie zawiodła. Jak pozytywnie zaskoczy to super, ale wolę się nie nastawiać.

 

Nie mniej po tym co zobaczyłem na tym gameplayu czuję, że będzie bardzo dobrze. W wakacje chyba najciekawsza premiera - może być Day 1.

 

A tutaj jeszcze wersja Gamersyde :)

 

http://www.gamersyde.com/hqstream_middle_earth_shadow_of_war_gameplay_walkthrough-39358_en.html

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Chciałbym kupić dwójkę ale ja nie mogę przejść jedynki:D

Nie mogę pokonać tych kozaków,chce zabić jednego to nagle wychodzi 4 jego pajacow plus masa orków,parę razy ginelem i przez to oni są teraz silniejsi,ja sam vs milion orków głupie to totalnie.Chyba nawet nie da się doboru trudności wybrać.

W dwójce widzę że będzie się miało swoją armię i to będzie spoko

Odnośnik do komentarza

W połowie gry robi się taki mini shadow of war bo możesz przejmować orków i zmuszać do walki z Tobą, więc samemu wszystkich teoretycznie nie siekasz. A jak masz problemy z siekaniem, to zawsze jest opcja skradania się, które w tej grze jest banalne. AI praktycznie zerowe.

 

Prawie każdy boss z tego co pamiętam ma też swoją słabość, która możesz i czasem musisz wykorzystać, żeby łatwiej Ci było go pokonać. Jeden  boi się ognia, drugi tych dużych piesków co możesz ujeżdżać itd.

Odnośnik do komentarza

Więcej tego samego, jak uporam się w końcu z częścią pierwszą, to pewnie Shadow of War zejdzie poniżej stówki i wtedy będzie można pyknąć.

Po Horizon faktycznie biednie to wygląda (jak w sumie wszystko będzie od tej pory), ale podobał mi się motyw ze smokiem i kupili mnie zdobywaniem itemków (zbroi konkretnie).

Na premierę zdecydowanie NIE, przynajmniej będzie czas, by trochę nadgonić zaległości (zarówno takie do kupienia, jak i te z półki), ale kiedyś na pewno.

Odnośnik do komentarza

Mi tam się gameplay spodobał, bigger better badass. O dziwo bo generalnie szadoł of mordor pod koniec zaczął mocno nużyć swoją powtarzalnością, ale heloł sandboks i taki jego urok :(

W akcji widać napakowaną postać, wszystkie anonimowe orki padają na strzała, no ale przecież nie zaprezentują gry w momencie gdy bohater to suchoklates i byle pierdołe się długo tłucze.

Grafika stanęła w miejscu, ale widowiskowość? Solidne 7/10 ten cały szturm i wrażenia z uczestnictwa w bitwie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.