Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na swoje usprawiedliwienie mam, że próbowałem tę grę kupić po 2:00 w nocy wczoraj po pijaku i nie chciało mi się komunikatu czytać na którym było napisane mniej więcej: if you change country of your account you give up all of your funds. Jakoś mnie to nie zaintrygowało w tamtym momencie a rano obudziłem się z pustym portfelem. 

7 godzin temu, raven_raven napisał:

Tak kończą cebulatorzy. 

 

Przyganiał kocioł.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Obniżka na Black Friday jest indywidualna dla każdego sprzedawcy, nie producenta. To amerykańskie święto handlu detalicznego. Ogólnie, dotyczy ono też gier na Switcha. W USA niektóre sklepy dają opcję zakupu np. Disgaea za 20 dolców, FIFA za 30, Mario Rabbids za 30, Raymana za 20 itd. Tak że nieźle obniżonko. Jeśli ktoś ma te sklepy pod ręką. W Polsce - trzeba jeno pytać polskich sprzedawców (np. Powerplay oferuje Arms i Splatoona za 170 zł). 

 

Nintendo wypuszcza też nowe produkty, w USA. Jeden to nowa edycja 2DS-a z Okaryną. Switcha dotyczy ten o nazwie Zelda: Explorer's Edition. Jest tam Breath of the Wild z poradnikiem i mapą (ale to jest jakiś inny poradnik niż ten co jest na rynku, ten ma tylko 100 stron). Cena taka jak za zwykłą edycję (w Walmarcie niższa, 50 dolców).

 

https://www.nintendo.com/whatsnew/detail/nintendo-turns-black-friday-into-legendary-friday

 

 

Tak że odpowiedź zapewne brzmi, hm, nie mają wyje'bane na takie akcje, ale mają wyje'bane na Polskę?

 

 

 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ok, czyli na eShopie dzisiaj najciekawsze deale to:

 

Mario Rabbids Gold za 240 zł (a było 300!)

I Am Setsuna 30 FPS Edition za 100 zł (czyli obniżka o 40%, i część osób powinna zainteresować ta obniżka. Setsuna to piękna gierka, choć moim zdaniem za długa)

Rayman za 120 zł (może kogoś zainteresuje, w sumie Rayman to po cichu jedna z najlepszych gier dostępnych na Switcha)(ale jak ktoś chce to mogę mu sprzedać używkę taniej niż to)

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.11.2017 o 08:25, Ficuś napisał:

spoko to demko nine parchments, do tego full bedzie kosztowac 80zl, oby tylko coop online na switchu byl z mozliwoscia gry z friendami bo to niestety nie zawsze pewnik (po fife ponoc wormsy daja mozliwosc gry tylko z randomami)

 

Faktycznie całkiem przyjemne to demo, mam na celowniku, może wyjść z tego całkiem ciekawa opcja do coopa.

 

Oprawa graficzna zrobiła na mnie wrażenie. Kojarzy mi się z Divinity Original Sin - kolorowo i plastycznie.

 

DPj44A4UMAE2keZ.jpg:large

 

DPj6QcBVwAI95bz.jpg:large

 

DPj6K8hVwAAuqjQ.jpg:large

 

DPj6FZGUQAA4zuE.jpg:large

 

 

Odnośnik do komentarza

Gierka po demku wskakuje na radar, chyba że w podobnym czasie pojawi się Battle Chasers Nightwar to produkcja Trine poczeka. Co do Nine Perchmants nie śledziłem z uwagą wcześniejszych newsów dotyczących gierki, czy wiadomo coś o wspólnym graniu z friendsami z listy ?

 

Edit: właśnie doczytałem Ficek twój komentarz, czyli nic w temacie nie wiadomo.

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...