Skocz do zawartości

eShop - małe gry, VC, ciekawe promocje itd.


pawelgr5

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli możesz poczekać ~dwa tygodnie, to chyba będę mógł Ci sprzedać Setsunę. Nie zdążyłem anulować zamówienia z Amazona (czy raczej: wysłali po tym, jak wybrałem opcję anulowania, ale była adnotacja, że mogą się nie wyrobić z anulowaniem), a w międzyczasie zdążyłem zamówić z YesAsia, gdzie nie można anulować, więc za jakiś czas będę miał 2 egzemplarze :(.

Odnośnik do komentarza

osobiscie nie gralem w ta gre zbytnio dlugo mimo iz mam ja na steamie. Z tego co widze, replayability jest OGROMNE. Ludzie na steamie maja spokojnie po 100+ hrs i pisza ze mozna wiecej. Odpalcie sobie recenzje uzytkownikow na steamie a zobaczycie ludzi z 300+,500+ godzinami przegranymi ktorzy hypuja ta gre.

 

Jest to gra raczej specyficzna i typu "hate it or love it". Jesli potraficie olac grafike ktora jest ok jak na indyka ale daleko jej od standardow 3xA to jest duza szansa, ze gra bedzie na tygodnie/miesiace. Jest idealna do brania do metra/busa/tramwaju i pogrania 5-25 minut podczas jazdy. Ja akurat jestem w stanach od niedzieli wiec cos czuje ze wroce ze swoja kopia za 2 tygodnie :) O ile na kompie bylo multum gier ktore wygrywaly walke o moja uwage, tak na switcha na pewno sobie wezme...

Odnośnik do komentarza

Ta gra jest taka dobra? Tak poważnie pytam. Oglądam filmiki i nie porywają mnie jakoś specjalnie.

Nie wiem ile godzin przegrałem w Izaaka, ale stawiam na jakieś 300. Dla mnie to jest perfekcja w gatunku rogue lite, począwszy od designu, klimatu, przez sterowanie, zmienność każdej rozgrywki (ogromna ilość kombinacji broni), po ogromną przyjemność z odkrywania kolejnych zależności i mechanizmów
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Isaac w stanach 17 marca na eshopie i w retailu 

 

 

Nadal chyba nic nie wiadomo o boxie w EU... kusi mnie, by kupic preordera na USA, w Play-asii jeszcze mają, tylko nie wiem czy to jest to launch edition :/

ta edycja day one z naklejkami ma bardzo niski nakład, gdzieś mi mignęło na amazonie za 300 dolców xd prawdopodobnie zamówie jedną sztukę z best buy, jak będzie ok to zbiore zamówienie hurtowe xd

Odnośnik do komentarza

 

Isaac w stanach 17 marca na eshopie i w retailu 

 

 

Nadal chyba nic nie wiadomo o boxie w EU... kusi mnie, by kupic preordera na USA, w Play-asii jeszcze mają, tylko nie wiem czy to jest to launch edition :/

ta edycja day one z naklejkami ma bardzo niski nakład, gdzieś mi mignęło na amazonie za 300 dolców xd prawdopodobnie zamówie jedną sztukę z best buy, jak będzie ok to zbiore zamówienie hurtowe xd

 

 

w PA mi napisali ze tylko pierwsze 100 zamowien to launch edition, ale nie odpisali mi czy juz przekroczyli te ilosc czy nie... ;_; z best buy? oni wysylaja do polszy w ogole? 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Rayos@ nie wysyłają, gierka ma premiere 17stego i jak sie dobrze złoży to siostra mi kupi w kanadzie i przywiezie do polszy bo akurat z przyjazdem sie nakłada, a potem import normalnie kurierem/pocztą, tylko pewnie trzeba bedzie folie zdejmować by cła nie do(pipi)ali :dunno:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...