Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem ceny różnią się dość znacznie, skoro w naszym regionie płacimy za tytuł około 250 zł, a w innym już 170 zł. Proporcjonalnie ta tendencja utrzymuje się w większości przypadków, ale w przypadku tańszych gierek te różnice nie robią już takiego wrażenia. 

Odnośnik do komentarza

i co, zakładam po prostu na konto na eshop mexico, wpisuje moj numer karty kredytowej i kupuje gierki za 50% ceny polskiej?

 

 

Prawidłowa odpowiedź brzmi: zależy, jaka karta. Sklep danego kraju może nie akceptować twojej karty, wtedy trzeba więcej kombinować. A przy typowym polskim koncie tego bym oczekiwał.

 

Jeśli akceptują twoją kartę, to tak. To łatwiejsze, niż niedanie napiwku w restauracji!

 

Niektórzy koledzy tutaj zdaje się regularnie podróżują do Meksyku na Switchowe zakupy to może wyjaśnią, jakie są tam najlepsze metody.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Niebawem pewnie switch w bundlu z marianem (dokupię też mario karta)wpadnie w moje ręcę i mam kilka zielonych pytań.

 

1. Kupować od razu memorkę czy na switchu starczy miejsca  jeśli tak to jaką ?

2. Jest youtube, czat głosowy, podgląd w co grają znajomi czy Nintendo nadal 100 lat za murzynami?

3. Są czasem obniżki na eshopie? A może isaac będzie w boxie? 160 zł za indyka w cyfrze, trochę dużo, w boksie chętnie bym zapłacił. 

 

edit: widzę, że isaac jest w pudełku :) 

Edytowane przez Kosmos
Odnośnik do komentarza

Ktoś lepiej obeznany, kto ma to w domu, ci pewnie potem więcej napisze, ale na rzut oka powiem tyle, że... działa. Trochę. W większość gier da się grać, przy użyciu odpowiedniego programiku (nazwijmy to "emulatorem pada Microsoft"). Trochę pomagają podobno ustawienia Steama. Chyba (?) nie da się obejść faktu, że pad na Bluetooth może być naraz podłączony do jednego sprzętu, czyli trochę niewygody przy każdym przełączeniu PC/konsola. Tak to wyglądało jak sprawdzałem, może ktoś zna lepszą metodę.

 

Czyli tak jak z wieloma innymi padami. Ale jeśli dużo grasz na PC, to nie lepiej po prostu na padzie Microsoftu, który obecnie w niemal każdej grze działa bezproblemowo jak na konsoli i masz podane te same przyciski, które widzisz? Ten pad, nawet stary do X360, wydaje mi się najbardziej oczywistą inwestycją w historii grania, jeśli ktoś chociaż trochę gra na PC. Wygoda nawet i przez 10 lat.

 

Wspomnijmy, że przy odpowiednich programikach, da się też "emulować pad Microsoftu" na zwyczajnych joyconach. Nie wiem, czy na forum ktoś się w to bawił.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Mam pytanie - konsola naładowana na 100% od kilku dni w docku, biorę w dłonie, wpinam JoyCony i takie coś widzę. To oznacza że lewy jest ładowany czy zasilany bezpośrednio z konsoli?

Z8Og9JM.jpg

Dodam tylko że lewy był już na czerwonym polu. Od reklamacji i wymiany przez sklep prawego widzę dużą różnicę - prawy trzyma przynajmniej o 50% dłużej.

Odnośnik do komentarza

No tylko że konsola jest w Hanheld mode. Coś zmienili w ostatnim FW? Czy Switch zgłupiał?

Albo uznał że ma tyle energii że podładuje lewego bo energia spadała na czerwone pole. Widać wyraźnie że prawy się nie ładuje, konsola zresztą też.

Odnośnik do komentarza

Teraz już chyba podładował lewego bo nic takiego nie pokazuje - prawy i lewy mają taki sam poziom. Konsola na 98%. :dunno: 

 

Edit: I wszystko jasne :D

 

Cytat

From what the manual states (the one in the box that came with the system) it will always charge the joycons in handheld mode, but only UP to a certain point, as opposed to FROM a certain point up.

https://www.gamefaqs.com/boards/189706-nintendo-switch/75191234

 

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Hej

 

Chyba dobrze trafiłem. Moja noobowość w temacie Switcha nie ma końca. Dzisiaj pierwszy raz w MM trzymałem pada w rękach i to był mój pierwszy kontakz z produktem N od czasów N64.

 

Jak daleko wstecz sięga kompatybilnośc Switcha? Zależy mi na ograniu Zeld i Xenoblade'ów. Poza tym pewnie będę chciał grać w Mariany i inne exclusive'y które mnie przez ostatnie naście lat ominęły.

Jak wygląda kwestia sterowania z Wii/ WiiU? Mozna dokupić pada który się jakoś łączy ze Switchem?

 

Z góry dzięki za odpowiedzi i wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.