Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym dołączyć do nintendozboczków i zastanawiam się właśnie nad kupne Swicha, u siebie znalazłem chyba całkiem niezłą ofertę myślę Swich+ MKD8+ te takie nakładki jak kierownica za 359€ tylko, że dostępne dopiero za 28dni a chciałem to kupić przed przyjazdem do polski, chyba że ktoś wie gdzie znajdę dobrą ofertę na Swicha w Polsce?

 

I ogólnie czy coś ciekawego będzie wychodziło na Swicha oprócz Marianów? Wiem, że Zelda i Splatoon 2 to zakup obowiązkowy.

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa, chcę zakupić Switcha na niemieckim Amazonie do polski i na początku cena 329,99€ dodaje do koszyka zapodaję kodzik na -10€ (lato17, jak by ktoś chciał, ważne do 26.06) i cena wychodzi 331€urasków. Ktoś wie o co biega? i czy jak  coś można go wielokrotnie użyć bo takie MK8D czy Zelda to po 39€ wychodzi.

Edytowane przez Malibu
Odnośnik do komentarza

Mam 3 pytania do switchowych weteranów:

 

1. Czy po ograniu już zeldy i może czegoś jeszcze nadal ci co uważali że joy cony wystarczą są zadowoleni. Czy pro kontroler to mus na start ?

2. Czy nadal joy cony mogą mieć kłopot z zasięgiem. Czy jest model mniej awaryjny (z tego co wyczytałem szary - prawda to?) ?

3. Na co radzilibyście uważać przy zakupie i co według was jest obecnie niezbędne (jakaś folia, etui?)

 

Pytanie bonusowe top 3 must have do ogrania obecnie poza zeldą i mario kart (jakieś cyfrowe perełki?)

Odnośnik do komentarza

Ad. 1. Uzywam tylko joy-conów i jestem bardzo zadowolony. Ale jak chcesz grać na bardziej tradycyjnym padzie - kup pro controller, zawsze to większe przyciski i bardziej tradycyjny kontroler

Ad. 2. IMO loteria, nie wiadomo, czy w polszy już są nowe rzuty switchy bez usterek.

Ad. 3. kup oficjalne etuio od nintendo razem z folia i styknie.

 

 

top 3?

1. Puyo Puyo Tetris

2. Isaac

3. Lego City/Disgaea 5 complete

 

Z gier to tak może nie wsyzstkie must have, ale na pewno warte ogrania:

 

1. Snake Pass

2. Thumper

3. Snipperclips (do coopa)

4. wonder boy

5. fast rmx jak lubisz futurystyczne racery

6. graceful explosion machine jak lubisz shmupy

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

e tam, nie gra sie zle, nie brakuje zadnego klawisza, wszystko identycznie rozlozone jak przy normalnym sterowaniu, problematyczna jest sama wielkosc ogryzkow, ale to juz niestety indywidualna kwestia - jak ktos ma gigantyczne dlonie to raczej nigdy z tej funcjonalnosci switcha komfortowo nie skorzysta

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...