Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Czy można na Switchu zrobić dwa profile? Jeden dla mnie​ a drugi dla dziewczyny? Bo dziewucha również czasem by sobie w coś pograła a chciałbym aby grała na swoim.

 

do bodaj 8 profili mozna i kazdy profil moze byc podpiety pod inny region, a gry zakupione na jednym profilu, dzialaja na wszystkich innych, wiec mozesz miec np konto JP, EU, USA i kazdy bedzie mialo eshopa z tego regionu i mozesz kupowac gierki cyfrowo niedostepne u nas ;) 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Chciałbym kupić coś w eshopie, ale bez użycia karty. Dobrze pamiętam, że doładowania do wiiu działają ze switchem ?

Tak stare/aktualne zdrapki/kody, którymi mogliśmy doładować 3DSa i Wii U działają także ze Switchem - sprawdzałem na własnej skórze.

Jeśli natomiast nie chcesz ich zamawiać przez neta, to są one również dostępne w prawie każdym kiosku immedio w super marketach lub galeriach handlowych tylko najlepiej spytać o dostępność, bo nie zawsze są wystawione na widoku.

Edytowane przez kazuyoshi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość FunkYoSelf

 

Akcesoria od PDP są niższej jakości od tego co oferuje HORI, a ceny podobne.

Edytowane przez FunkYoSelf
Odnośnik do komentarza

Ktoś wie czy w Polsce da się kupić takie etui na Switcha? Tydzień temu widziałem to po sklepach a dziś jak chciałem kupić to w żadnym nie było oczywiście  :angry:

sacoche_mario_2.jpgsacoche_mario_5.jpg

http://allegro.pl/etui-na-konsole-nintendo-switch-mario-licencji-pdp-i6855294054.html#thumb/1

 

Sam się chyba już nie doczekam na ten pokrowiec w Polsce:

 

visual-NNS40_p1.jpg

Odnośnik do komentarza

Chciałem zapytać, czy w wymienionych grach można bez problemu grać z przyjaciółmi z listy przez internet: Mario Kart -  battle i wyścigi? Arms? W jakich trybach? No i w nadchodzącym Splatoonie - będą jakieś teamy żeby założyć z kumplami itd? 

odpowiem na przekladzie gierek z online jakie mam - mk8d i fast rmx

 

w fast rmx mamy tylko prywatne lobby i to mocno ograniczone (nie mamy wplyw na klase predkosci, trasy, zasady itp)

w mk8d jest juz tip top - mozemy dolaczac do gier znajomych, tworzyc wlasne pokoje z zasadami (czy to battle czy wyscigi) czy nawet tworzyc cale dedykowane turnieje

 

w obu przypadkach (i w kazdej innej grze z online) dochodzimy teraz to najwiekszej (pipi)ny tej konsoli - czyli brak jakiejkolwiek komunikacji miedzy graczami, na choi w mk8d jest to wporzo jak i tak nikogo nie poinformujesz i nikt sie nie dowie, ze stworzyles wlasnie prywatne lobby bo nie ma konsola systemu wiadomosci tekstowych, systemu zaproszen do gry, czy systemu komunikacji glosowej - tworzysz pokoj i liczysz, ze stanie sie cud, ze ktos z friendlisty akurat szukal w grze opcji dolaczenia do ciebie lub tez zostaja fora takie jak te by pisac ze akurat ktos utworzyl pokoj i mamy wbijac

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Ja te doładowania kojarzę, bo na WiiU brałem je nie raz tylko chcę wiedzieć czy to na pewno działa ze Switchem, bo w aukcji jest mowa o Wii, WiiU i 3DSach

 

Gdyby nie działały, nie wklejałbym :).

 

Czy wszystkie kody działają? Kupiłem zdrapkę w holenderskim sklepie i dostaję komunikat, że zdrapka tylko do 3DS. Mogę coś  z tym robić? Inaczej 25 euro w piach :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.