Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Last Story to jedyna gra Sakaguchiego na Wii. Pozostałe wymienione przez użytkownika powyżej gry mają dziś tyle wspólnego, że z grubsza prezentują ten sam gatunek. Xenoblade wyszedł na eShopie na Wii U. W tej wersji można w niego grać na padlecie Wii U, Wii Classic Controllerze albo nunczaku i wilocie. I chyyyba niczym więcej, jeśli nie pojawiły się jakieś update'y. 

 

Gry z Wii na eShopie to głównie co większe hity, jest cała lista. Ceny zazwyczaj stosunkowo fajne:

 

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Wii_games_on_Wii_U_eShop

 

 

Jeśli nie grałeś nigdy na konsolach Nintendo i odstraszają cię ceny gier w porównaniu do staroci z Plejstejszyn, to, cóż... welcome to Nintendo Land. 

 

 

 

P.S. Polecanie grania w Phantom Hourglass na Wii U.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
42 minuty temu, Ficuś napisał:

nie lepiej ci kupic pudelko krolikow za 130zl? dooma to proponuje na ps4 za 40-50zl

 

Pudełek nie kupuję. Z Doomem dobry pomysł, ale nie jestem w stanie grać na tv, leżę z rozwaloną nogą, więc tylko handheld. Najchętniej bym pograł w Danganronpę 3 ale czekam na promo

Odnośnik do komentarza

Objaśni mi ktoś proszę, strukturę sieciowa platformy Nintendo, jak i sama konsole?  Nie mam o niej zielonego pojęcia - czy trzeba płacić za granie online, czy sa trofea, gry można pożyczać, jak to wygląda miedzy takimi gigantami, jak sony, microsoft (plusy  platformy  N po prostu) ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Struktura sieciowa - nie istnieje właściwie. Nie ma trofeów, nie ma party, nie ma zapraszania znajomych do wspólnej gry (a przynajmniej nie ma wewnętrznego sytemu do tego, niektóre gry oferują granie ze znajomymi np Splatoon, Mario Kart). Online JESZCZE nie jest płatny, ma być płatny od 2018 (choć niekoniecznie od początku roku, Nintendo jeszcze wsyzstko ogłosi).

 

Jasne, że gry można pożyczać.

 

Online względem konkurencji jest sto lat za murzynami ogólnie. A co o konsili chcesz wiedzieć? Hybryda, zayebista konsola, świetne gry. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Bardziej polecałbym szkło. Łatwiej przykleić i teoretycznie powinno zapewnić lepszą ochronę.

 

Ja brałem coś takiego: http://allegro.pl/szklo-hartowane-hardglass-9h-nintendo-switch-rysik-i6814541592.html

 

i jest OK. Tylko że przyszło bez opakowania. :dunno:

Edytowane przez ireniqs
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Panowie, pytanko,.... może dwa do Was, a głownie do osób, które praktycznie cały czas korzystają  ze Switchowego doka.

Sam ostatnio zacząłem korzystać z Doka - wiadomo Xeno 2 i ta dokowa jakość :) 

Tak wiec postanowiłem w końcu włożyć Słicza w tą piekielną jamę ;) i nie wiem czy tabletos od nintendo za bardzo tego nie odczuje.

A wiec jedziemy 

Pytanko 1 -  Jak to jest z tymi rysami, odciskami - są zauważalne po dłuższym wkładaniu :) - przód/tył Switcha, czy nie ma tragedii. 

Pytanko 2 - czy po dłuższej eksploatacji - nagrzewanie  w doku,  zauważyliście jakieś odkształcenia samego tabletu. 

Z góry dzięki za odpowiedzi -- plusiwa także czekajo ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...