Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - Switch Ver.


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam szkło, ale nie z allegro, tylko z amazona (kupowałem z kumplem na spółę 2-pak). Sprawuję się spoko, jako, że nie mam gier, gdzie 'mizia' się ekran, to w sumie służy mi to tylko do ochrony ekranu przed zarysowaniem. Zmian w kolorach nie zauważyłem, pasuje idealnie, jeśli chodzi o wymiary itd.

Odnośnik do komentarza

Na co zwrócić uwagę jak switch przyjdzie poza zasięgiem ? Co jeszcze może być nie tak ?

 

Czy zwykła ładowarka do komórki samsung (oryginalna) da radę podładować switcha?

 

Mam folie hori zakupioną pytanie czym oczyścić ekran przed montażem folii (switch używany bez folii kupiłem)?

 

Gdzie najlepiej kupić pro controler macie jakieś namiary na jak najtańszą opcje?

 

Ile bateria wytrzymuje grając w taką zeldę? Powyżej 2 h czy 3h ?

 

Czy mogę zalogować się na swoje konto nintendo z wii u czy trzeba tworzyć pod switcha nowe ?

Odnośnik do komentarza

- lewy joycon czy traci zasieg, dock czy nie rysuje konsoli

- nie, raz ze musi byc usb-c, dwa ze odpowiednie napiecie

- ja zawsze czyszcze tymi scierkami do czyszczenia okularow bo masz gwarancje, ze nie rysuja ekranu i latwo pozbywasz sie zmug

- malo uzywek na rynku, prawie wcale, a tak wszedzie ok 269-279zl chca za niego

- rowno 3h wytrzymuje mi switch czy to w zelde czy mk8d, jak juz jest blisko rozladowania do wkladam do docka, odpinam joycony i gram dalej juz na tv

- tego nie wiem bo nie mialem wiiu ale istnieje mozliwosc transferu kasy czy tez friendlisty wiec w jakims tam stopniu cos sie da

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jakies rady macie co do ustawienia tv? Kolory są albo za jasne wyprane albo zbyt intensywne jak ustawiam jedyne ustawienie graficzne na switchu związane z tv:). Dziwne że nie ma żadnej kalibracji. Na switchu obraz żyleta ale na ks9000 na ustawienich na których xbox czy ps4 chodzi działa tak sobie. Nie chodzi o ostrość i rozdzielczość a właśnie kontrast i jasność. Ktory tryb rgb macie u siebie ? Są dwa i nie wiem który powinienem mieć domyślnie jako punkt startowy do kalibracji tv.

Odnośnik do komentarza

dzięki własnie fullrgb wczoraj uruchomiłem i na nim eksperymentowałem. Było już lepiej ale jeszcze ten poziom czerni na niski wezmę dzisiaj.

 

Edycja:

Pomogło! Dzięki teraz obraz niczym nie różni się na tv od tego na konsoli. 

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

W temacie Splatoona pisaliście, że dzięki apce Nintendo Switch Online można wyszarpać lepsze ciuchy więc chciałem zainstalować..i tu zaczął się problem. Nie działa mi hasło do mojego konta no to dałem, że zapomniałem hasła i niech mi wyślą na maila. Nie mogę jednak tego zrobić bo dostaję info, że to konto jest usunięte. Co ciekawe konto nadal jest tylko, że z historii w mailu dopatrzyłem się, że w 2014 miałem tak samo nazwane konto na 3DSie i je usunąłem.. apka chyba jakoś to widzi, a aktualnego konta nie. Jakieś pomysły co zrobić?

Odnośnik do komentarza

Pytanko  do tych co mają switcha dłużej. Czy w trybie dock chodzi wam głośniej czasami. Mi wczoraj switch mocno hałasował w trybie dock grając w mario kart. Nie był to poziom ps4 ale zdecydowanie głośniej od xboxa one. O dziwo w zeldzie nie zauważyłem tego ale multi w mario na tv tak. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...