Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne. Tobie zawsze :-) W PL nie znalazłem. https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01IEHQL7G/ref=oh_aui_i_sh_post_o0_img?ie=UTF8&psc=1

 

Ocenami się nie przejmuj, nie działa coś na macach i dellach. Mam 2 takie, każdy działa, mam 2 docki. Idealnie się sprawdza.

 

Dziś dotarł ten kabel i co prawda tylko chwilę go używałem, ale potwierdzam - działa bez problemu, nie trzeba się obawiać o przegrzewanie lub porysowanie konsoli.

Odnośnik do komentarza

U mnie wlasnie pojawił problem z baterią. Konsola ładuje się wyłączona przez okolo 3 godziny,a stan bateri pokazuje max 79%.Ma ktoś podobny problem, nie chce narazie reklamować bo zapisy z zeldy mogą mi przepaśc.

To jest problem z odczytem wartości i trochę ludzi ma z tym problem w tym ja. Ja mam tak, że naładuje do 100% i całkowicie wyłączę konsole to po ponownym uruchomieniu mam 84%. Jeśli tylko usypiam to jest w normie. Tylko nie wiem czy mam naładowane 84 czy 100% :P Nie czytałem dokładnie o tym problemie. Jak ktoś coś więcej wie to niech się podzieli informacjami.

Odnośnik do komentarza

80% czasu spedzam w trybie przenosnym wiec dopiero teraz zauwazylem, ze w trybie stacjonarnym konsola strasznie sie nagrzewa, jak po 2h zabawy na tv chce konsole wyjac z docka to jest goraca - tez tak macie?

 

Mam to samo jak większość czasu ogrywam tylko w tv niż w trybie handheld, to się dziwiłem czego ona taka gorąca w tym docku no ale widać, że tak zostało zrobione, a że nic się nie dzieje z konsolą to ok i nie zawracam sobie gitary tymi temperaturami póki co.

Odnośnik do komentarza

Witam jakiś czas temu zakupiłem switcha, musiałem niestety go oddać na reklamację ponieważ joycony traciły sygnał. Dzisiaj po miesiącu otrzymałem konsole z powrotem, wymieniono płytę główną i naprawiono usterki. Problemem okazał się jednak fakt iż do mojego konta przypisana jest konsola że starą płytą główną. W momencie próby powiązania konsoli z nową płytą główną do konta okazało się, że najpierw muszę usunąć przypisaną wersję konsoli ze starą płytą główną. Mogę to zrobić tylko z konsola że stara płyta która jest przypisana do konta. Czy jest jakiś inny sposób??

Odnośnik do komentarza

80% czasu spedzam w trybie przenosnym wiec dopiero teraz zauwazylem, ze w trybie stacjonarnym konsola strasznie sie nagrzewa, jak po 2h zabawy na tv chce konsole wyjac z docka to jest goraca - tez tak macie?

 

tak, to calkowicie normalne, nic sie konsoli nie stanie. ostatnio widzialem na yt jakies testy z przegrzewania konsoli i nie ma szans jej przegrzac, chyba ze umyslnie, odpinajac chlodzenie z konsoli, switch nawet przykryty recznikiem podpiety do docka z zakryta wentylacja nie przegraczal krytycznej wartosci, wiec nawet mozesz go sobie w lozeczku postawic na poduszce czy cos i mozesz grac ;) oczywiscie w ramach zdrowego rozsadku bo mimo wszystko nigdy zdrywm nie jest tak ciagle blokowanie powietrza sprzetowi .

Odnośnik do komentarza

U mnie wlasnie pojawił problem z baterią. Konsola ładuje się wyłączona przez okolo 3 godziny,a stan bateri pokazuje max 79%.Ma ktoś podobny problem, nie chce narazie reklamować bo zapisy z zeldy mogą mi przepaśc.

Witam problem dość powszechny mam podobny mi bateria się bardzo szybko rozładowuje przynajmniej według wskaźnika % ale bateria trzyma dalej np na 1% baterii mogę grać jeszcze 1,5 godz w zeldę.

Poniżej link do tematu na forum niny. Co ciekawe nie które osoby co wysłali na serwis po powrocie problem powrócił.

https://en-americas-support.nintendo.com/app/social/questions/detail/qid/49034/~/brand-new-switch-battery-issues%21%21%21 

 

Pomoc od Nintendo jeszcze nie testowałem ale info z tematu powyżej że nie działa :)

http://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/22395/p/897

 

Dość ciekawa sytuacja zaczyna się dziać Nintendo kasuje na swoich forach tematy poświęcone problemom z baterią, jednocześnie prosząc o wysyłek na serwis.

Z tym że wybieram się na urlop moją konsole wysyłałem, bo po testowaniu i próbie kalibracji baterii jak radzili na innych forach skończyło się to rozładowaniem baterii z 100% do 1% w ciągu 20 min. A później spokojnie można było grać ponad 2 godziny. 

Dam znać jak zakończy się proces gwarancji.

Edytowane przez Lind01
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Proces zgłoszonej reklamacji zakończył się wymianą konsoli na nową  :) . Czas realizacji to 15 dni kalendarzowych. Zgłoszony problem to bateria lub wskaźnik % baterii, który próbują naprawić przez aktualizację oprogramowania. Na forach Nintendo ludzie również piszą że reklamację kończą się wymianą konsoli.

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś problem z ładowaniem joy-conów? W moim przypadku jak podłączam je do Switcha, chwilę się ładują i koniec. Nie wiem czy tak to powinno wyglądać, zastanawiam się czy nie wysyłać tego na gwarancję.

 

chyba nie do końca czaję - podłączasz do konsoli, ładuje tylko kilka procent i przestaje? bo jeśli tak, to do serwisu jak nic

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...