Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

musi byc kabel - czy to kabel w docku i do niego wlozony switch z joyconami czy to kabel osobno podlaczony do samego switcha z joyconami

 

choc i tak dziwne, ze Ci tyle zbilo z baterii joycona - sporo musiales grac z odlaczonymi joyconami od konsoli bo same joycony wytrzymuja ponoc 20h grania, konsola w trybie przenosnym 3h, wiec normalnie ladujac konsole z joyconami po tym czasie to nie ma szans by cos zeszlo z energii joyconow

 

no chyba, ze ladowales samego switcha z odpietymi joyconami

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Witam wszystkich.

 

Mam kłopot ze switchem. Zauważyłem, że po dłuższej grze w docku, gdy switch się nagrzeje, to prawa strona ekranu idzie do góry. Ekran zaczyna wystawać tak z 1mm, może trochę mniej. Niby niewiele, ale switch ma dopiero dwa dni.

Da się ekran wcisnąć i trzyma tak, do momentu aż się znowu nie nagrzeje porządnie. Czy ktoś z was może spotkał się z takim problemem? Czy to może jest normalne, a ja jestem przewrażliwiony?
Odnośnik do komentarza

 

Witam wszystkich.
 
Mam kłopot ze switchem. Zauważyłem, że po dłuższej grze w docku, gdy switch się nagrzeje, to prawa strona ekranu idzie do góry. Ekran zaczyna wystawać tak z 1mm, może trochę mniej. Niby niewiele, ale switch ma dopiero dwa dni.
Da się ekran wcisnąć i trzyma tak, do momentu aż się znowu nie nagrzeje porządnie. Czy ktoś z was może spotkał się z takim problemem? Czy to może jest normalne, a ja jestem przewrażliwiony?

 

Owszem, nie powinna być to normalna dolegliwość techniczna, ale niestety w naporze wad jakie posiada Switch (rysujący dok, gubienie zasięgu przez Joy Cony, problemy z trzymającą bateria itp) jest to niestety norma wieku dziecięcego, a znając Nintendo, poprawią to dopiero w Switch Lite.

U mnie np ta dolegliwość wyszła po tygodniu użytkowania Switcha. Jednak po trzech miesiącach użytkowania, ta usterka jest na takim samym etapie odstawania (1mm) jak na początku, ot lekko wystaje jak za mocno się nagrzeje. Nie zamierzam tego oddawać na gwarancje bo nie będę czekał miesiąc, może więcej, aż mi to podkleją super glu :). Wątpię także w to, że w sklepie wymienią Ci to od reki - konsola pewno poleci do serwisu.

Także ja to olałem na ten czas. Jeśli oczywiście ramka zacznie się odlepiać na maksa, to wtedy będę reklamował. Przypuszczam także, że kilu użytkowników Switcha z tego forum pewno też ma tą dolegliwość tylko nie chce się do tego przyznać albo po prostu mają wywalone na tą - bądź co bądź, drobną wadę.

Odnośnik do komentarza

Owszem, nie powinna być to normalna dolegliwość techniczna, ale niestety w naporze wad jakie posiada Switch (rysujący dok, gubienie zasięgu przez Joy Cony, problemy z trzymającą bateria itp) jest to niestety norma wieku dziecięcego, a znając Nintendo, poprawią to dopiero w Switch Lite.

Jakie problemy "wieku dziecięcego" miało Wii U, Wii, czy GameCube? Używam tych konsol do dziś dnia i zawsze chwaliłem sprzęt od Nintendo właśnie za dobrą jakość wykonania. Nie miałem żadnych obaw, by proponować znajomym zakup używanej konsoli. Przy Switchu takich praktyk definitywnie odradzam. Niestety. Pomysł genialny, lecz wykonanie niezbyt udane (choć jedyne na rynku - więc najlepsze jakie mamy ;) ).

Odnośnik do komentarza

 

Owszem, nie powinna być to normalna dolegliwość techniczna, ale niestety w naporze wad jakie posiada Switch (rysujący dok, gubienie zasięgu przez Joy Cony, problemy z trzymającą bateria itp) jest to niestety norma wieku dziecięcego, a znając Nintendo, poprawią to dopiero w Switch Lite.

Jakie problemy "wieku dziecięcego" miało Wii U, Wii, czy GameCube? Używam tych konsol do dziś dnia i zawsze chwaliłem sprzęt od Nintendo właśnie za dobrą jakość wykonania. Nie miałem żadnych obaw, by proponować znajomym zakup używanej konsoli. Przy Switchu takich praktyk definitywnie odradzam. Niestety. Pomysł genialny, lecz wykonanie niezbyt udane (choć jedyne na rynku - więc najlepsze jakie mamy ;) ).

 

 

Oj już nie przesadzaj z tą doskonałością u Nintendo, pierwsze partie Famicomów miały wadliwy procesor, beznadziejne analogi w padach od N64, kłopotliwy konektor w NESie, świecące lub martwe piksele w pierwszych DSsach, pękające zawiasy w DS lite, obcierająca klapka w 3DS, ślamazarny system WiiU który połatali. 

 

Switch ma swoje problemy jak każdy przenośniak od Nintendo, będzie połatane wraz z nową rewizją sprzętu. 

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

 

Jakie problemy "wieku dziecięcego" miało Wii U, Wii, czy GameCube? Używam tych konsol do dziś dnia i zawsze chwaliłem sprzęt od Nintendo właśnie za dobrą jakość wykonania. Nie miałem żadnych obaw, by proponować znajomym zakup używanej konsoli. Przy Switchu takich praktyk definitywnie odradzam. Niestety. Pomysł genialny, lecz wykonanie niezbyt udane (choć jedyne na rynku - więc najlepsze jakie mamy ;) ).

 

troche wydymane te wady wieku dzieciecego switcha patrzac na forum - nie liczac joyconow w pierwszych partiach gdzie faktycznie tutaj dosc sporo osob zglaszalo problem to praktycznie nikt inny na jakies problemy nie narzeka, a konsol juz sporo tutaj

Odnośnik do komentarza

 

mozecie zrobic zdjecie tej wady? ciekaw jestem jak to wyglada. 

Rfsf1wK.jpg

 

Cosik takiego panoczku.

I powiem wam, że ani trochę na ten czas mnie to nie wku..ia. Jeśli wada się nie pogłębi, to nie mam zamiaru nic z tym robić.

 

 

jezu, myslalem ze to wieksze bedzie, nawet jakby mi sie cos takiego dzialo to pewnie bym nie zauwazyl :D 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Bo gdzies zaginal. Byl wlozony miedzy strony instrukcji a teraz go nie ma. Amba fatima.

 

 

Płaciłeś kartą/zamawiałeś przez internet? Zamiast faktury może dołączyć wyciąg z karty z danymi przelewu/potwierdzenie zakupu, które przyszło ci na maila.

Odnośnik do komentarza

 

Napisz do nich to zobaczysz ;) na Nintendo.pl masz maila do serwisu. Osobiście wątpię, żeby taka konsole przyjęli. Czemu nie masz rachunku?

Microsoft przyjmowal swego czasu (jak potrzebowalem) po serialu. Czemu N mialoby inaczej?
Ja do nich napisałem maila z pytaniem czy przyjmą switcha na gwarancje bez żadnego kwitka. Odpisali mi, ze ewentualna naprawa gwarancyjna idzie przez sklep w którym został dokonany zakup konsoli. Jak wiesz w jakim sklepie kupowałeś to napisz do nich, może akurat będą mieli jakąś e-kopie rachunku...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez prz3mus
Odnośnik do komentarza

Reklamację tylko przez sklep nie przyjmują od osób prywatnych. Jeżeli zapłaciłeś za konsolę kartą to wydruk z banku i z głowy. Ewentualnie udaj się do sklepu jak pamiętasz datę zakupu to może wystawią ci duplikat paragonu w euro agd nie robili problemów.

 

Wysłane z mojego LG-M320 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

mini zawal przed snem :mog:

 

prawy joycon nie laczyl sie fizycznie z konsola w trybie handheldowym, nie pomagalo wkladanie i wyjmowanie, twardy reset, nic, juz myslalem ze cos sie zyebalo choc 24h temu bylo wsio okej. ale ostatkiem nadziei dmuchnalem po prostu w styki od strony joya i switcha i zaczelo banglac, ale co sie nastresowalem to moje :obama: 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...