Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

nie przesadzajmy z ta awaryjnoscia switcha, jest na standardowym poziomie, nie ma epidemii, wielu tu ma i dziala, no ale brak mozliwosci zgrania save'a w 2017 to prokuratura

 

no nie wiem, dwóm członkom naszego community w odstępie 12 godzin padły konsole, obie kupione na premierę. Zaczynam się bać o swojego switcha :/ 

nie wiem, czy bardziej sie zuzywa w trybie stacjonarnym, po prostu o tym wspomnialem. wiem tez, ze odpiecie konta nie ratuje sejwow, ale konta mi szkoda, uzywam jednego adresu mailowego i bede musial zalozyc switchowe :D

 

konto można odpiąć, wystarczy napisać do nintendo i wyjaśnić sprawę 

Odnośnik do komentarza

nie przesadzajmy z ta awaryjnoscia switcha, jest na standardowym poziomie, nie ma epidemii, wielu tu ma i dziala, no ale brak mozliwosci zgrania save'a w 2017 to prokuratura

 

coś musi być na rzeczy. już samo istnienie tego tematu na forum o czymś świadczy. nie przypominam sobie by takowe pojawiały się - i to chwilę po - premierze poprzednich konsol N.

Odnośnik do komentarza

Oprócz tego miałem jeszcze z 3 razy zwiechę, raz przy MK8 i dwa razy przy królikach, o dziwo przy Zeldzie, ani razu, choć spędziłem z nią najwiecej godzin, ale to mogła być wina gier, błędów?

Jak to sprzęt elektroniczny, zawsze może odmówić posłuszeństwa. Tym bardziej przy tak masowej produkcji.

Zależy od procentów, bo 360ka to była porażka konstrukcyjna, skoro się psuły nawet pomimo, że zasilacz, który daje najwięcej ciepła, był na zewnątrz. Czy też wybuchające Samsungi.

 

Update: przy MK8 to w ogóle jakiś dziwny komunikat wyskoczył, jakby konsola padła, ale wyłączyłem i włączyłem i gra gitara :).

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Ja dziś schowałem docka i uchwyt na joycony wraz z kablem hdmi do pudełka więc teraz będe grał w trybie przenośnym. Decyzja ta pod wpływem tego że z lewej strony z tyłu konsoli zauważyłem ryski, było ich sporo i przepuszczam że gdybym to tak zostawił jak było to te rysy by się jeszcze pogłębiły a już mam na ekranie ( z folią ochronną ) ślady od  tej gumy co jest wewnątrz docka.

Edytowane przez Kavka
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Padła mi konsola, a właściwie zasilacz, bo konsola działa jeszcze na 1%, ale zasilacz nie ładuje, ani oddzielnie, ani w docku, nie świeci się też dioda w docku. W sklepie, w ktorym kupiłem bez problemu wymienią mi na nową, ale co tu zrobić, żeby savey zachować? Żeby zrobić backup muszę najpierw dostać nową konsolę, następnie naładować starą, zrobić backup, po czym oddać starą, a to nie przejdzie, chyba że zrobię backup w sklepie na zapleczu, co za cyrk.

 

Update: dobra działa, pokazywało 1%, a teraz pokazuje 16% i nagle działa, tylko że zostawiłem ją w docku na kilka godzin.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

macie czasem tak ze wybudzacie konsole z sleep mode z docka i macie czarny ekran i nic sie nie dzieje? sluchac klikniecia guzikow, mozna nawet wywolac ekran z power ale wejsc do menu sie nie da i pozostaje hard reset z przytrzymaniem power

 

zaczelo mi sie tak dziac po kupnie golf story xd, juz chyba 3 razy mialem taki przypadek

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...