Skocz do zawartości

Awaryjność Nintendo Switch


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Aż sprawdziłem u siebie bo często je wyjmuje i farba nadal się trzyma chociaż konsolka ma już ładnych parę miesięcy. Za to prawy joy mi się zaczyna zauważalnie ruszać jak jest wsunięty w konsolkę. Ale też już mi to nie przeszkadza bo używam pokrowca mumba jak gram przenośnie i on wszystko stabilnie trzyma razem.

Odnośnik do komentarza

Taka prośba do was, czy możecie sprawdzić jak się Switch mocno nagrzeje, czy podnosi wam się trochę ekran po prawej stronie? Pytanie zwłaszcza do użytkowników, którzy mają nowsze wersje konsoli te z zestawu z Mario. Chcę kupić nową konsolkę, ale nie wiem czy wyeliminowali tą wadę, czy miałem po prostu zarąbistego pecha z poprzednią konsolą.

Odnośnik do komentarza
53 minuty temu, Crinfrid napisał:

Taka prośba do was, czy możecie sprawdzić jak się Switch mocno nagrzeje, czy podnosi wam się trochę ekran po prawej stronie? Pytanie zwłaszcza do użytkowników, którzy mają nowsze wersje konsoli te z zestawu z Mario. Chcę kupić nową konsolkę, ale nie wiem czy wyeliminowali tą wadę, czy miałem po prostu zarąbistego pecha z poprzednią konsolą.

Nie podnosi się a sprawdzam po każdej sesji.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam problem z czerwonymi joyconami z bundlepack'a SMO. Właściwie to z analogami. W prawym słychać sprężynę,  gdy wychylam gałkę w lewo, a prawy z kolei 'skrzypi', jakby ocierał przy wychylaniu w prawo... Nie wpływa to za bardzo na gameplay, ale jednak strasznie irytuje. Myślałem, że się wyrobi i przestanie, ale zdążyłem już wbić 999 księżyców w SMO, prawie skończyć Zeldę, a problem w dalszym ciągu występuje. Cały czas zastanawiam się, czy bawić się w reklamację. Miał ktoś podobny problem?  

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kontrola jakości w Nintendo stoi na mega wysokim poziomie, nie ma co. Po wymianie na nowe joycony, w prawym znowu słychać sprężynę przy wychylaniu gałki. Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, analogi w Wii U były świetne, tutaj ewidentnie jest coś skopane, skoro po wymianie problem ponownie wystąpił. Dodam jedynie, że niesamowicie dbam o sprzęt, więc tym bardziej mnie to irytuje. Poza tym mam problem z wybudzeniem konsoli z trybu uśpienia, gdy siedzi w docku. Czasami, gdy wciskam home button to ledy skaczą na joyconie, a ten się nie łączy i nie wybudza konsoli. Za drugim, góra trzecim razem już łapie. Dzieje się to losowo. W poprzednich joyconach również to występowało. Ma ktoś podobnie?

Odnośnik do komentarza

Hej, taka sprawa. Nie mam problemu ze Switchem, ale z grą Doom. Coś się w niej dziwnego stało. Mianowicie - menu gry, przy pauzie, wchodząc do menusów broni. W każdym z tych nie mogę wcisnąć dół lub góra. Nic nie działa. W samej grze jest dobrze i normalnie się steruje. Miałem już sam koniec gry, ale nie dało się nic broni ulepszyć, bo nie dało się zjechać w dół. Myślałem, że może joy ma jakiś problem, więc podłoczyłem drugi, a tam to samo, na pro też. Pomyślałem więc, że może coś w pliku gry się pokrzaniło. Usunąłem grę i zainstalowałem jeszcze raz z aktualizacją. No i to samo. Usunąłem jeszcze raz, ale tym razem z zapisami. I co? To samo. Tylko teraz nawet nie mogę gry włączyć :/ Bo po zatwierdzeniu umowy licencyjnej nie mogę zejść na dół by kontynuować dalej. No jakaś patologia. Pomyślałem, że to może aktualizacja, ale i tu nic nie da rady, bo bez niej nie da się teraz gry uruchomić. Miał ktoś tak?

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza

Ale teraz nawet gry włączyć nue mogę, bo tylko mogę podkreślić, że zgadzam się na umowę licencyjną, a nie mogę zjechać nadół by przejść dalej. Nim wykasowałem zapisy, to mogłem wybrać tylko pierszy, nie dało się zejść na drugi i trzeci.

 

Edit. Poszukałem w google i znalazłem na zagranicznym forum rozwiązanie. Trzeba było całkiem wyłączyć Switcha. Szkoda tego zapisu, ale z drugiej byłem jyż na ostatnim Bossie, więc można uznać, że grę ukończyłem. Pomijam, że już rok temu ograłem na ps4. Teraz już tylko czekam na patch na xox i zobaczę jak to tutaj będzie wyglądać. Na obecną chwilę najbardziej pasuje mi wersja na Switchu przez jej mobilność.

 

Edytowane przez Mantis
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, Rayos napisał:

no nie, ale wtedy sie pluje ze nie powinno sie tak robic :potter: 

Róbcie jak chcecie, ale później nie płaczcie - nie biorąc sobie do serca dobrej rady, że Wam się coś z grą pindoli.

Nawet samo Nintendo mówi aby wkładać i wykładać kartridże przy wyłączonej konsoli, bo wtedy jest pewność, że nic się nie zje.bi.e - zresztą takie rady dawało także Sony przy okazji Vity.

No ale jak jajo chce być modrzejsze od kury,... no cóż,...życie. A potem Ignorantów/ludzi zapierdala.ący.ych na reklamacje  z wielkim fochem, że coś nawaliło, jest na pęczki, a wystarczyłoby się tylko stosować do zaleceń w  instrukcji.

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.