Skocz do zawartości

Snipperclips - Cut it out, together!


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Mi się demko też podobało ale za każdym razem jak myślę o jakiejś grze z eshopu odpalam zeldę i zapominam że w ogole switch ma eshop. Takze w sumie poczekam na setsune w pudle i ogram zelde a w miedzyczasie wyjdzie mario kart.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj przeszedłem 1.5 świata, i choć przy 1 poszło jak z płatka, tak w drugim już trzeba się trochę napocić. Co ciekawe, zazwyczaj (póki co) największą trudność nie sprawia sam fakt obmyślenia jak coś zrobić, tylko po prostu zrobieni tego, ze względu na fikuśną fizykę. Ale cieszy fakt, że zagadki można przechodzić na wiele różnych sposobów. Szkoda też, że nie ma zagadek zaprojektowanych stricte pod 1 gracza w którym to przy użyciu jakiegoś narzędzia, pola, sam musiałby się docinać do odpowiedniego kształtu w razie potrzeby. 

 

Generalnie, jestem zadowolony póki co, minigierki całkiem spoko, a w weekend może uda mi się ogarnąć multiplayera w 4 osoby.

Odnośnik do komentarza

3 światy po 15 poziomów + mini-gierki. Są też dodatkowe poziomy dla 3 i 4 osób.

kurde troche mało, na 100% musze kupić tą gre jak już będę miał switcha , mam nadzieje że do tego czasu dodadzą więcej poziomow, albo wręcz zrobią dwójkę

 

tyle indykowego gówna wychodzi teraz, a tutaj taka za(pipi)ista gierka sie trafiłwa bokiem, szkoda że nie wyszła na inne konsole bo już teraz bym ograł

 

 

a ty rajos wystawiłeś na ppe 7/10 tej grze? czy ty masz rozum i godność człowieka? jak dla mnie to najlepszy indyk ostatnich lat

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

 

 

a ty rajos wystawiłeś na ppe 7/10 tej grze? czy ty masz rozum i godność człowieka? jak dla mnie to najlepszy indyk ostatnich lat

 

 

Cytując z pepełe:

 

 

7 - produkcja dobra, dla fanów gatunku jak znalazł. Reszta może ją sprawdzić, ale niekoniecznie w pełnej cenie na premierę.

 

od kiedy 7/10 to zła ocena? Gdyby gra miała więcej poziomów i jakiś tryb tylko dla jednego gracza to być może poszłoby o oczko do góry :dunno: polecam i tak tytuł bo warty ogrania, daje masę frajdy 

Odnośnik do komentarza

czytales w ogole te recenzje moja czy skoczyles prosto do oceny? :gayos:

 

 

Dodatkowo, szkoda, że tytuł nie oferuje unikalnych poziomów dla jednego gracza. Jasne, możemy grać w pojedynkę w trybie dwóch graczy. W takiej sytuacji sterujemy obiema postaciami i mamy możliwość swobodnego przełączania się między nimi, ale jest to równie karkołomne co czyszczenie toalety szczoteczką do zębów. Da się, ale po co się męczyć? Podobnie wygląda sprawa w trybie dla czterech graczy. W nim możemy grać albo we dwójkę (wtedy każdy z graczy operuje dwiema postaciami) lub w trójkę (jeden z graczy działa dwoma wycinankami). 

 
imo po prostu mogliby zrobic poziomy dla 1 gracza tylko i wylacznie, oczyma wyobrazni to widze i byloby chyba nawet calkiem znosnie, no ale podjeli taka a nie inna decyzje :) niemniej, 7/10 to dobra ocena, a sam osobiscie gra jestem zadowolony i polecam. 
Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

oczywiście że nie czytałem, zobaczyłem tylko plusy i minusy i ocene, kto czyta recenzje na ppe? no prosze cie xD iksde

 

 

ale zarówno sam pomysł na gierke jak i zagadki, jak i ten po(pipi)any styl graficzny z tymi dziwnymi minkami ludzików powoduje że jak tylko będę miał powód żeby kupic switcha to tą gierke biore natychmiast, a gdyby była na ps4 to bym preordera robił. kurna to jest cudo i widać nawet na jutubie jaka fajna zabawa z tym jest

Odnośnik do komentarza

ja już napisałem czezkiemu że ta gierka musi być obecna na następnym graniu, i że moge zapłacić za gierke, bo serio jest mega i chce zagrać więc moge nawet zapłacić całość żeby ją kupić na czezkie granie

 

 

naprawde cudo gierka, nie moge sie doczekać na żywo, dużo śmiechu gwarantowane

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.