Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Mam nadzieję, że nie tylko ja czekam na sequel jednej z lepszych strzelanek ostatnich lat :cool::czesc:

 

Splat-testfire.jpg

 

C65M3hBU4AEEaRc.jpg

 

Demo już jest do ściągnięcia w USA, u nas jeszcze nie. Testy zaczynają się 24 marca.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Splatoon sztocik gierka. Gdyby nie ragus to bym nigdy nie zagrał i by mnie ominęła jedna z ciekawszych gierek ostatnich lat. Oby dwójka to nie było tylko odcinanie kuponów. 

Odnośnik do komentarza

Splatatqtatatatatatata, dawać mnie to już!

 

I'm a kid now, I'm a squid now!

 

Na wiiu sporo grałem, ale potem kupiłem Xboxa one i przestałem prawie w ogóle na wiiu grać ale splatoon robił robotę :banderas: liczę na bardziej rozbudowanego singla i kolejna dawkę epickiej muzyki siostrzyczek

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Jedynka miała naprawdę fajnego singla i wspominali o kompletnie nowej kampanii więc nawet tym jestem ciekaw. No i na plus bo ponownie po premierze wszystkie DLC i inne aktualizacje będą kompletnie za free a jedynka w ciągu roku trochę się obłowiła w mapy, ciuszki i bronie. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.