Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

ja nieprędko - na 6 zagranych ranków wygrałem 2 xD

 

kes - jak masz kilka wygranych pod rząd przy awansie, to można przeskoczyć kilka poziomów

Tak było najpierw pasek postępu pokrył się pęknięciami by po kilku wygranych z rzędu awansować od razu na b- ;)

 

Na c- gralem bez spiny wtedy zazwyczaj najlepiej mi szło ;) Nizej spaść się nie a jedynie co można zepsuć to wynik drużynie grając bez należytej koncentracji :d

 

Trochę cykam się włączyć rankedy na b- już nie mówiąc o meczach ligowych za mięka buła jeszcze jestem.

Edytowane przez kes
Odnośnik do komentarza

Pograliśmy dzisiaj z bulaxyz82 ligowe we dwóch... Ten tryb robi mega robotę, chyba najciekawszy w tej grze. Klucz to wygranie wszystkich tzw placementów. 7 meczów po których dostajemy tzw. League Points. Nam się udało wygrać 6 z 7. Później dostajemy punkty za wygrane i odejmują nam za porażki. Liczba punktów zależ od poziomu przeciwników (liczonych w league pointsach) rang nie pokazuje. Najlepszy wynik w ciągu 2h się liczy. Nam się udało dobić do 1857. Top 100 jest powyżej 2023 zdaje się. Później graliśmy we 4. Tu już duż trudniej bo trzeba zgrania i odpowiedniej taktyki.

Edytowane przez raadecki
Odnośnik do komentarza

z fanpageu CQE:

 

 

Joy-Cony do Switcha w kolorach Neon Green i Neon Pink - wypuszczone z okazji premiery Splatoon 2 - już do kupienia w Polsce! Uwaga: ilość ograniczona.

 
PS. Z powodu przyśpieszenia premiery sprzętu, do części sklepów dostawy dopiero trafią.
 

 

 

na kigu jeszcze nie ma 

Odnośnik do komentarza

z fanpageu CQE:

 

 

Joy-Cony do Switcha w kolorach Neon Green i Neon Pink - wypuszczone z okazji premiery Splatoon 2 - już do kupienia w Polsce! Uwaga: ilość ograniczona.

 
PS. Z powodu przyśpieszenia premiery sprzętu, do części sklepów dostawy dopiero trafią.
 

 

 

na kigu jeszcze nie ma 

 

No żesz kij im w dupę, jak do mnie już z Amazona lecą. Serio nie dało się tego ogarnąć na oficjalną premierę?

Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj w rankingowego rainmakera znowu i ojeju 100% lepsza sesja niż poprzednio :obama: Prawie wszystkie mecze do samego końca ciśnięte, wygrywane o kilka punktów.

 

Jakie bronie polecacie do poszczególnych trybów? Aerospray faktycznie kiepsko się sprawdzał w moim przypadku poza Turf War/Splat Zone i po zmianie na Splattershota wczoraj było znacznie lepiej, ale może coś jeszcze jest wartego uwagi?

 

Jakieś rady jak radzić sobie z przeciwnikami, którzy atakują wiadrami? Zwykle jak mnie kolesie zobaczą to na 99% jestem martwy zanim zdążę zareagować. Trzeba kombinować z zachodzeniem ich? Czy po prostu git gud?

Odnośnik do komentarza

Mi aerosprayem z curling bombs swietnie szlo w tower control, w innych trybach moze nie jest az tak dobry

 

Co do wiadra, to 1/4 postow na reddicie to narzekanie (podstawne), ze jest whooi OP i nadzieje, ze szybko bedzie znerfowane. Podobno najlatwiej sobie z nim poradzic chargerem albo inna bronia o duzym zasiegu,

Odnośnik do komentarza

Wiaderko pod żadnym względem nie jest OP. Jest takie samo jak w pierwszym splatoonie i nikt tam nie narzekał. Sporo osób nim gra na rankedach w każdym trybie, dlatego że próg wejścia w skuteczne używanie tej broni jest stosunkowo niski. NIewiele trzeba umieć, żeby w miarę efektywnie jej używać, ale każda średnio i długotystansowa broń jak pisał @Kinoji powinna sobie poradzić, a w bezpośrednim starciu starać się zwiększyć zasięg walki.

 

@ Chmurqab - ciężko doradzać co w każdym trybie jest najlepsze, każda broń na swój sposób jest dobra na tyle na ile właściciel tejże broni ma opanowane jej możliwości, mapa też ma znaczenie. Splatershot jest dobtrym wyborem przez swoją uniwersalność, jeżeli źle się czujesz w bezpośrednich starciach wybieraj bronie długodystanowe jak Squelcher czy Splatershot PRO. Na początku w ogóle pograj te rankingi i zaczniesz dostrzegać wiele niuansów czyli gdzie jaka broń robi jaką robotę.

Edytowane przez bulaxyz82
Odnośnik do komentarza

To żałuj, że nie grałeś na Wii U. Bo gierka korzystała ze wszystkiego co oferowała ta cudaśna konsola. Dwójka jest świetna, ale i tak brakuje mi kilku rozwiązań z poprzedniczki - drugi ekran na gamepadzie był naprawdę wygodny - podręczne dotykowe menu, podgląd mapy na żywo, czy np. mini-gierki w czasie loadingów, do tego bardziej dokładne sterowanie ruchowe, idealnie wykonana integracja z Miiverse, i tym podobne udogodnienia, które sprawdzały się znakomicie.

 

A co do śmigającego online, to Cię zaskoczę, bo szukanie potyczki i dobieranie graczy na Switchu trwa dłużej niż na Wii U - przynajmniej tak to wyglądało przed premierą dwójki ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...