Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Przy takich okazjach zapraszamy na discorda Michaelis. Tam sie ugadujemy na bieżąco.

 

Dzisiaj grało się świetnie. Dwa razy musiałem czekać na swoją kolej by dołączyć do teamu, ale warto było bo udało się coś takiego ugrać na Splatfeście:

 

KxlyMtA.jpg

 

Jaranko 100% :)

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

bardzo fajna ta specjalna mapka na splatfest z ruchomymi platformami, moglaby sie znalezc na stale w gierce

 

nie mialem za duzo czasu wiec tylko wbilem ketchup champion i tyle, widac, ze wiekszosc communiy wybrala wlasnie czerwony sosik bo wyszukiwanie meczow trwalo wyjatkowo dlugo jak na ta gre, a i tak czesto walczylo sie keczap vs keczap

 

swietny pomysl z zastapieniem farbek majonezem i keczupem xd

Odnośnik do komentarza

nie mialem za duzo czasu wiec tylko wbilem ketchup champion i tyle, widac, ze wiekszosc communiy wybrala wlasnie czerwony sosik bo wyszukiwanie meczow trwalo wyjatkowo dlugo jak na ta gre, a i tak czesto walczylo sie keczap vs keczap

 

dlatego przy następnym splatfeście koniecznie trzeba wbić nie do teamu, który się będzie bardziej podobał tylko razem do tego, który prawdopodobnie będzie miał mniej ludzi (czyli pewnie znowu tej białej laski)

 

skończyłem z 84/99 pktami, zabrakło jakichś 20min do kinga :frog: 

Odnośnik do komentarza

Ten ostatni Splatfest  :fsg:

 

Nintendo pozytywnie mnie zaskoczyło takimi trackami:

 

 

Grając przy takim kawałku jedyne czego można oczekiwać to:
 

DdCx3ag.gif

 

Potem cofa się człowiek do lobby by sprawdzić ekwipunek i ma występ Pearl i Mariny:

 

 

kKYbMqe.gif

 

Dobija mnie nadal sterowanie (które na szczęście da się okiełznać) ale 60 godzin nabite i gra jest warta każdej wydanej złotówki :)

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

jakie niespodzianki spotkaly was w salmon runie? gram regularnie i co pewien czas totalnie jestem zaskakiwany, ciekawe czy zmiany sa w patchach, na serwerach czy dawkuja to co juz na karcie z gra, dam w spoiler bo moze ktos chce sam pierwszy raz to spotkac:

 

 

noc - nie ma bossow, inwazja super szybkich salmonidow zombie i zlotych, ktore daja jaja

mgla - totalnie ograniczona widocznosc, jest klopot z namierzeniem bossa

noc i mgla - i zombiaki i bossowie

nowy boss griller niewymieniony w tutorialu poczatkowym

wiezyczki na plazy, z ktorych nawala sie do totalnej inwazji bossow

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak długo przyzwyczajaliście się do sterowania? Gram kampanię bo boję się całkowitego zbłaźnienia online (może tutaj błąd robię), i ja pier,dolę, ale kaleczę. Trafienie stacjonarnego przeciwnika bywa problem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...