Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Za(pipi)iste, 1 mecz rozegrany <3 swietnie to wyglada mobilnie, zalaczam teraz TV i zobacze jak na tv. bardzo wygodne sterowanie, troche brakuje mi mapy, ale jest dostepna caly czas pod przyciskiem. to stary dobry splatoon, ale jakis taki... lepszy? dunno, musze ograc wiecej, ale poi co bardzo na plus podwojne splowu

 

z joyconami w lapach osobno meeega dziwnie, lamilem az glupio, zobacze jak z gripem

 

z gripem gra sie rownie dobrze co na wiiu, mega 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dobra, skonczylem grac.

 

Cóż to powiedzieć? To stary dobry Splatoon. Tylko i aż. Graficznie jest praktycnzie to samo co na Wii U, a jeśli są jakieś różnice, to dla mnie minimalne, ale dawno nie grałem na Wii U w Splatoona. Rozgrywka jak zwykle szybka i emocjonująca, w becie tylko turf wars dostępny na 2 mapach, które dają radę. Podwójny pistolet bardzo fajny, fajny mechanizm uników. Nowe umiejętności broni też super, muzyka super, no wszystko super :) Swietnie sie prezentuje gra na tablecie i mega wygodnie sie gra. Mape bardzo latwo sie obsluguje, pod przyciskiem mamy i albo skrotem klawiszowym mozemy sie przeniesc do wybranego gracza, albo szybko mozemy go wycelowac padem, dziala rownie dobrze co dotykowo na wii u, choc oczywiscie troche wolniej. Gra chodzi bez zajakniecia niezaleznie od tego czy gramy na tv czy tablet. Raz mnie tylko wywalilo w lobby i raz z gry. Mam nadzieję, że w fullu dorzucą sporo nowych trybów, fajnie by bylo jakby rzucili wszystkie stare mapy itd itp no i licze na rozbudowanego singla conajmniej tak dobrego jak z jedynki! 

 

Qf5WwkR.jpg

 

MHgNTKp.jpg

 

VaCTbHC.jpg

 

KgdrIR4.jpg

 

EGug5q5.jpg

 

SU9GS1j.jpg

 

9NxAMli.jpg

 

IQ9s6fa.jpg

 

0GsHx8K.jpg

 

F762Q9X.jpg

 

B1WgQs9.jpg

 

Q67qg38.jpg

 

Y3lOLsD.jpg

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Właśnie skończyła się pierwsza część testów. Moje wrażenia na szybko:

- na początek króciutka nauka jak celować i zaraz przydzielało mi już ludzi do meczu

- czekało się podobną ilość czasu jak na WiiU, ale nie ma (przynajmniej w becie) mini gry podczas czekania

- lagów nie było żadnych, ale wystąpił mi jeden chwilowy problem z połączeniem - jednak po dwóch minutach już znowu byłem na serwerze

- nowa broń jest niezła, a jetpac świetny, ale nie ma przewagi nad innymi

- transport mimo braku podglądu przez cały czas nadal bardzo wygodny

- po trafieniu kogoś ślad farby po nim jest mniejszy niż w pierwszej części

- ciężej dostać się w niektóre obszary map, bo jest więcej powierzchni których nie da się zamalować

- za zwycięstwo team dostaje dodatkowe 1000 punktów - jeśli dobrze pamiętam prędzej było 300

- grafika trochę lepsza niż w jedynce

- celowanie motionem podobnie wygodne jak na WiiU

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

U mnie działa rewelacyjnie, szukanie meczu po wifi do minuty, nic nie wywala, lagów nie mam. Switch działa świetnie na częstotliwości 5,0 GHz

 

Mam tylko ślimaków w drużynie :/

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Zagrałem wczoraj dwa meczyki i chodziło jak malina (ludzi wyszukiwało w paręnaście sekund). Sama gra, hmm... na razie chyba jeszcze nie zrozumiałem, tzn. wiem co i jak, ale nie mam ochoty odstawiać dla niej PESa  (pomyślałem sobie właśnie o PESie na Switcha i po początkowej podniecie trochę się przeraziłem, kiedy doszło do mnie, że musiałbym czekać na mecz jakieś 3-4 godziny), mecze trwają jakieś 23 sekundy, co uważam za trochę mało. Dziś zrobię drugie podejście. Niemniej od strony technicznej nie mam nic do zarzucenia tej gierce i temu jak to śmiga w online.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

USMwWHR.jpg

 

 

 

 

 

10 meczów za mną. Gra jest wspaniała, chociaż faktycznie za wiele nowego tutaj nie ma, na razie wygląda to jak map pack to jedynki, w 1080p, z nowymi broniami, ekwipunkiem i możliwością gry na kibielku...

 

 

no dobra, czyli w sumie zaje,biście. Zadnych lagów, ani razu mnie nie wywaliło, granie bez zarzutów. Najbardziej podchodzi mi granie rozłączonymi joyconami, z wyłączonym żyroskopem, na czułości 0. Aha, ludzie z jetpackami to najłatwiejsze cele.

 

Zagrałem wczoraj dwa meczyki i chodziło jak malina (ludzi wyszukiwało w paręnaście sekund). Sama gra, hmm... na razie chyba jeszcze nie zrozumiałem, tzn. wiem co i jak, ale nie mam ochoty odstawiać dla niej PESa  (pomyślałem sobie właśnie o PESie na Switcha i po początkowej podniecie trochę się przeraziłem, kiedy doszło do mnie, że musiałbym czekać na mecz jakieś 3-4 godziny), mecze trwają jakieś 23 sekundy, co uważam za trochę mało. Dziś zrobię drugie podejście. Niemniej od strony technicznej nie mam nic do zarzucenia tej gierce i temu jak to śmiga w online.

 

 

3 minutowe mecze pasują do tempa rozgrywki i głównego celu, czyli pokrycia mapy swoją farbą. Nie jestem pewien czy dłuższe mecze coś by wniosły, chyba że w trybie nastawionym na zabijanie, no ale nie na tym polega splatoon. Bierz pajgi broń w rękę i skup się na malowaniu terenu, zabijanie jest najmniej ważne (chociaż oczywiście zawsze warto przy okazji ściągnąć jakiegoś leszcza). 

 

Farba jest miłością, farba jest życiem. Dzięki farbie poruszasz się szybciej, ładujesz amunicję, wywierasz presję na przeciwniku no i w końcu wygrywasz mecze. W pełnej wersji dojdzie jeszcze możliwość własnego ekwipunku, gdzie każdy dopasuje perki do swojego stylu.

 

1xBtHE2.jpg

 

Tutaj masz dobry przykład. Zabiłem 8 przeciwników, najwięcej w drużynie, a i tak nie nabiłem największej ilości punktów. Trzeba malować!

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.