Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

w lutym kolejna nowa mapa, obecny stan updatow od premiery to:

- 4 kompletnie nowe mapy

- 4 mapy z splatoon z wiiu

- 2 nowe mapy do salmon run

- 1 mapa ekskluzywna do splatfestu (ktora co miesiac ma inny layout)

- 140 nowych ciuszkow

- 32 nowe bronie

- 14 patchy balansujacych (i to nawet takich co balansowaly plansze)

 

to wszystko absolutnie za free, bez lootboxow, mikroplatnosci i innych badziewi

Odnośnik do komentarza

Znudził mnie Splatoon po prawie 20 godzinach naparzania w multi. Jest strasznie chaotycznie, to przede wszystkim. Plansze są małe, więc jest non stop akcja pt. płyniemy na środek planszy, strzelamy się kilka sekund, giniemy, wracamy. To multi jest takie staroszkolne. Jak Quake. Nie jestem fanem czegoś takiego, ale jak ktoś lubi tego typu naparzanki to bardzo polecam. Ja zdecydowanie wolę tempo PUBGa, a za wersję na Switcha dam się pokroić

Odnośnik do komentarza

turf war jest chaotyczny, tu sie zgodze, choc akurat mi to nie przeszkadza bo dzieki temu te 3min starcia czesto rozstrzygaja sie w ostatnich sekundach ale jest sporo trybow gdzie rozkminy sa wskazane:

 

mecze rankingowe i co za tym idzie 4 tryby gry zarezerwowane do nich - niestety by je odblokowac trzeba nabic 10lvl co troche trwa, kazdy z nich to juz nie radosne bieganie gdzie popadnie, trzeba przeslec dobor broni pod dany tryb, miec strategie itp

 

mecze ligowe - tu juz hardcore bo same odblokowanie ich (przez nabicie odpowiedniej rangi w rankingach) bywa dla niektorych wyzwaniem - tu juz spina i rozkmina na calego, tym bardziej, ze trybu nie da sie odpalic z randomami, musisz miec przynajmniej jednego zioma w ekipie(lub trzech) wiec graja ogarniete, znajace siebie ekipy

 

mnie w grze jedynie irytuje ta rotacja mapek co 2h, totalny bez sensu to jest pomysl

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja bym nawet turfa nie nazwal chaotycznym. Tzn jak ktos nie wie co robi albo akurat trafi sie taka ekipa to tak, ale pushowanie bokami, bronienie bazy, podejscie ze stealtha do bazy przeciwnika, ustawienie i bronienie punktow newralgicznych na mapie to wszystko sa elementy taktyki, ktora w turfie tez jest. No ale mniej tego niz w rankach, tak jak ficek mowi.

 

16 minut temu, Godot napisał:

Znudził mnie Splatoon po prawie 20 godzinach naparzania w multi. Jest strasznie chaotycznie, to przede wszystkim. Plansze są małe, więc jest non stop akcja pt. płyniemy na środek planszy, strzelamy się kilka sekund, giniemy, wracamy.

 

Troche to wyglada jakbys przez te 20h niczego sie nie nauczyl z grania i sam gral sposobem 'ide na srodek i nakur.wiam'. Mozna i tak, ale nie do konca o to chodzi.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że ona jest megaskillowa. A moje umiejętności zapewne są marne.

Żebym nie został źle zrozumiany: gierka jest naprawdę świetna. Ale podobnie jak Overwatch - nie dla mnie. Tak naprawdę jedyną grą multi, która do mnie trafiła jest PUBG. Wcześniej próbowałem wielu gier multi i nic. Splatoona wziąłem z rozpędu myśląc, że zmienił mi się gust. No nie zmienił, to PUBG jest jakimś fenomenem

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, bulaxyz82 napisał:

 

Szkoda, że już dawno nie mam gierki. Z miłą chęcią sprawdziłbym Twoje umięjętności. Bo chaos to tylko pozory, to jest mega skillowa strzelanka.

ja po 80h dalej mam wrazenie ze nic nie umiem, w kazdym innym fpsie w tym czasie mialem juz wrazenie, ze ogarniam jako tako, a tutaj przepasc przeciwko ogarnietym na serwerach, to jak szybko mierza, celuja (zwlaszcza snajperki to magia) poruszaja sie, w locie przelaczaja formy, czy robia uniki przy broniach duel jest niewiarygodne

 

ostatnio trafilem na kolesia co mial 99lvl, z dasha konsoli go sprawdzialem 1395h na liczniku....kosmos

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Ficuś napisał:

ja po 80h dalej mam wrazenie ze nic nie umiem

 

80h to już coś umiesz (chyba, że turfa grasz :P), tylko trafiasz na ziomków, którzy umieją więcej :)

Ja będąc na wszystkich trybach na randze S+ też myśłałem, że dalej nic nie umiem :) tak typki mnie zabijali, że nawet brewka im nie drgnęła, ale ja też nie pozostawałem im dłużny.

U mnie w znajomych, mam naszego rodzimego ziomka, który już 1000h ma nabite.

Edytowane przez bulaxyz82
zmiana tekstu
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

niby sporo ale:

-80 new single player missions
-A brand new story where you play as Agent 8, an amnesiac Octoling in an underground facility
-Stories involving new and old Splatoon characters that apparently dive much deeper in the world's lore
-Beating it will unlock Octolings for use in multiplayer
-Prepurchase now and you get Octoling themed clothes

 

czyli misji grubo ponadto co na carcie

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, sprite napisał:

20 dolców :yao: 

 

80 złotych w eShop

 

Pamiętam reakcję na ploty na temat rozszerzenia singla w oryginale na Wii U, więc popyt na pewno jest. Ja sam bardzo chętnie przytulę nowy tryb fabularny w Splatoon.

Wygląda więc na to, że gierka nabierze pełnoprawnego kształtu rok po swojej premierze - jak się okazało - ponaglonej premierze... Może wydadzą odświeżoną wersję pudełkową "Deluxe" - tutaj: "Octo". Na pewno produkcja amiibo octolingów już idzie pełną parą. Co jak co - ale "nowa" (niespełna 3-letnia) marka chyba na dobre rozgościła się już u Nintendo.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...