Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość suteq

Kurde, ta gra jest z jednej strony beznadziejna, a z drugiej cudowna. 

 

Dlaczego beznadziejna? Bo ma strasznie słabego singla. Jedynkę uwielbiałem za singla nie tylko dlatego, że była czymś unikatowym, ale dlatego, że te plansze były zrobione z pomysłem i nikt nie narzucał mi jak mam grać. A tutaj? Czuję jakbym grał w jakiś mappack, a dodatkowo gra w poszczególnych planszach wymusza granie danym typem broni, a połowa z nich jest beznadziejna przez co odechciewa się grać.

 

No singiel to straszny kasztan, ale za to jak zagrałem w multi to palce lizać. Dawno się tak dobrze nie bawiłem grając po sieci. Najlepsze jest to, że nie trzeba być wymiataczem bo można przysłużyć się drużynie na inne sposoby. O dziwo po pierwszym meczu byłem drugi w tabeli zabijając kilka przeciwników w tym 3 pod rząd mając o wiele niższy poziom niż reszta. Strasznie przyjemnie się gra i tutaj widać, że multi idealnie nadaje się do tej gry. 

 

Nowa strona więc prawda. :cool: :lapka: 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Mam jakieś 60h w s2, w singlu zrobiłem pierwszy świat na siłę i nigdy później tego nie ruszyłem. Nie żałuje, do zaorania, tylko multi i salmony.

 

Z tego co mówisz to nawet teraz nowa osoba może spokojnie grać w multi. To dobrze, bo jak jakiś czas temu chwilę pograłem to wymiataczy było w każdym meczu tyle, że nie grało się zbyt przyjemnie. Zwłaszcza snajperzy ładujący heady z drugiego końca map wkurzali. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ktoś się skusił na to rozszerzenie trybu fabularnego?? Osobiście single player w Splatoonach uwielbiam, więc jestem targetem, ale martwię się czy dodatek jest warty tej 1/3 ceny gry. Nie oglądam gameplayu z Treehouse, aby nie popsuć sobie potencjalnej zabawy. Ktoś już gra? Jakie pierwsze wrażenia?

Odnośnik do komentarza

Ja wziąłem razem z cyfrowym splatoonem w promce. Singiel z podstawki całkiem mi się podobał, miał kilka ciekawych patentów i moim zdaniem jako dodatek do multika dobrze spełniał swoje zadanie.

Myślę że dzisiaj wieczorem sprawdzę kilka poziomów z dodatku, dam znać jak to się prezentuje. 

Odnośnik do komentarza

Całkiem fajnie się w ten dodatek gra. W miarę (jak narazie - z 15 przeszedłem) zróżnicowane i ciekawe plansze. Jak ktos gdzies pisal taki VR mission z MGSa, ale dla Splatoona. Jedno co dla mnie jest dużym plusem to idealnie wywarzony poziom trudności. Przeważnie za pierwszym razem nie przejdę (w sensie bez dokupienia proby), ale z 2-3 razy i się uda. Na pewno lepsze jak singiel podstawki.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
15 minut temu, PlastikowySmalec napisał:

Panowie być może pytanie retoryczne, jak będę chciał grać online to muszę mieć wykupiony abonament nintendo tak ? bez tego nie warto kupować splatton 2 ?

Do Online jest potrzebny abonament natomiast Splatoon 2 posiada tryb solo tzw fabularny do którego on-line nie jest potrzebny.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Kurcze, nigdy jakoś temat Splatoona mnie nie interesował, doceniałem koncepcje, ale jestem glownie singlowym graczem wiec sie specjalnie nie rozglądałem w tym kierunku, ale skoro wrzucili do eshopu tygodniowe demo to stwierdziłem że warto spróbować i teraz farba sni mi sie po nocach... Dostałem 33% zniżki i sie zastanawiam czy po prawie 2 latach od premiery jeszcze warto sie w to pakować? Szpil przedni, fun przeokropny, gros pojedynków kończyłem z najlepszymi wynikami, ale to pewnie pokłosie tego że byla masa nieogarow co tak jak ja skusiła sie na darmoszke, teraz pewnie poziom podskoczy i bym odstawał, a i pewnie ruch bedzie zdecydowanie mniejszy. Swoja droga swietne posunięcie przez Niny zeby przedłużyć żywotność gry. No nic do 31 marca mam czas na zastanowienie, ale no dzisiaj juz nie grałem i brakuje mi farby niemiłosiernie... A forumek jak? Gracie cos jeszcze? Czy raczej zapomniana sprawa? 

Odnośnik do komentarza

Z tego co widziałem, gra jak najbardziej żyje. Na pewno bardziej niż cokolwiek na Switchu, poza Smashem. Masa ludzi będzie w to grać do momentu, aż zamkną serwery. Nawet jedynka na Wii U jest nadal dość żywa. Splatoon, Smash i Mario Kart to dla posiadaczy Nintendo jak religie. Ja teraz za bardzo nie gram online, bo cóż, te tryby są bardzo kompetytywne, a do tego zbieranie tych wszystkich rzeczy trwa setki godzin. Po prostu nie mam czasu. Może kiedyś, na wakacjach... Ale jak ktoś ma, to Splatoon 2 jest oczywistym wyborem. Nie skończy ci się nigdy żeby mieć co robić. Octo Expansion to świetna gra singlowa. 

 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...