Skocz do zawartości

Splatoon 2


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

A czemu nie? Jak nie grałeś jeszcze w ogóle, to dla ciebie się sporo wydarzy. Jest spory single player (myślę, że sporo by się mówiło o takiej grze, gdyby wypuścić zeszłoroczne DLC osobno). Splatoon to nadal jedna z czterech superpopularnych gierek online na Switcha, community będzie zawsze spore. Główny problem ze Splatoonem pozostaje tylko w tym, żebym ja miał czas w nim robić.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie szykują. Od lata nic nowego się już nie pojawia. Splatfesty skończone, nie będzie żadnych większych dodatków czy nowych rzeczy itd. Ale to specyficzne pytanie od kogoś, ktom jak rozumiemm w ogóle w grę jeszcze nie grał. Jak zagrasz to dla ciebie wszystko będzie nowe. Co więcej można powiedzieć. Możesz też kupić pierwszego Splatoona, bo też ludzie w niego nadal grają. Chyba że pytasz bo kupiłeś Splatoona, sprzedałeś, a teraz się pytasz czy jest coś nowego by wracać, no to nie, od lata 2019 nic nowego już nie dodają, a ogólnie sedno gry od lata 2017 się specjalnie nie zmieniło

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Jedna z tych marek Nintendo, która po oglądaniu gameplayow i czytania opinii grających dawała mi poczucie, że mi nie podejdzie, a nastawienie na multi to wzmacniało.

 

No i ograłem wczoraj to demo. Skończyłem tutka, rozegrałem dwa mecze online i gierka poleciała do kosza lina. Nie dla mnie seria. 

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Jak na grę "nastawioną na multi" to singiel jest wystarczająco zajmujący. Ograłem z dużą przyjemnością... a potem kupiłem dodatek Octo Expansion, czyli singlowe rozszerzenie odmienne klimatem, ale równie dobre z tym, że nastawione na szybkie partie.

A w multi mi się nie chciało.

Odnośnik do komentarza

No było tak, ale pamiętam, że wtedy miałem ogień z firmą i nie miałem czasu.

 

No ale co się robi w singlu? Skacze więcej, eksploruje? Jest jakaś fabuła? Nie ma tych walk na arenach tylko że z botami? Podobne jest to do tego tutka? Bo on on też mi tak se podszedł. 

Odnośnik do komentarza

@balon Jeśli dobrze pamiętam: singiel to kilka światów, każdy ma swój hub, który wymusza odrobinę kombinowania, by dostać się do portali do każdego z kilku poziomów. W tych jest trochę platformowania, trochę strzelania, kminienia jak zgarnąć znajdźki (z nimi jest oszczędnie, po 2/3 na poziom), malowania ścian, by przedostać się dalej, ogólnie nie są to levele przesadnie duże i są liniowe. Po zaliczeniu poziomów uzyskujemy dostęp do walki z bossem danego świata. Standardowo - trzeba znaleźć na niego patent, bo nie wystarczy po prostu maziać farbkami. Są też bronie do oblokowania, ale (znów - o ile dobrze pamiętam) ich swobodny dobór jest tylko w hubach, natomiast kolejne poziomy mają z góry narzucony arsenał.

 

Uogólniając - singiel jest poprawny i ma świetne momenty, ale przede wszystkim trzeba polubić samo strzelanie i mechanikę poruszania w formie kałamarnicy, bo levele ostro nas z tych umiejętności testują.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
W dniu 15.11.2020 o 17:53, Kavka napisał:

Czy jest jeszcze dostępny Salmon Run ?

 

Harmonogram trybów i plansz możesz sprawdzić:

- bezpośrednio w grze (w menu pod X - wchodzisz w zakładkę "Stages"  przyciskami L/R, następnie strzałeczkami/gałką do pozycji "Salmon Run" - masz rozpiskę na najbliższe dni)

- w mobilnej apce Nintendo Switch Online (sporo informacji niedostępnych z poziomu gry: prócz harmonogramów, mnóstwo statystyk, i możliwość zamawiania osprzętu) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nintendo.znca

- na jakiejś fanowskiej stronce udostępniającej takie info, np. https://splatoon2.ink/

Edytowane przez Damk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.