Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

Rok 2000:

 

- Ty wiesz co, w nowym medalu gra się kobietą należącą do ruchu oporu

- Fajnie

 

Rok 2017

 

- Ty wiesz co, w nowym call of duty część skinów żołnierzy w trybie multi to kobiety

- CO TY KUR.WA PIER.DOLISZ JA (pipi)E LEWACKA HOMOKOMUNA POPRAWNOŚĆ POLITYCZNA MULTI KULTI DAJECIE SIE RUCHAĆ W DUPE PRZEZ PEDALSKĄ LEWIZNE FEMINISCI BEZ GODNOŚCI PEWNIE ZEBY MUSLIM ZAPINAL TWOJA KOBIETE TEZ BYS CHCIAL CO O (pipi) JAKA DEGRENGOLADA WYWODZIMY SIE Z KULTURY JUDEOCHRZESCIJANSKIEJ I W MOJEJ GRZE O WOJNIE KOBIET NIE BEDZIE PAN BOG NAM JEDEN MILOSCIWY TEZ JEST MEZCZYZNA MA PENIS JA MAM PENIS A KOBIETY NIE MAJA I SA SLABE I W GIERCE VIDEO TEZ KOBIET NIE POWINNO BYC BO TO ZABURZA NASZA WIZJE HISTORII I JAK MNIE GRACZ W SKINIE KOBIETY ZABIJE W MULTI TO PRZYPOMINAM SOBIE ZE JESTEM SLABYM MEZCZYZNA Z KOMPLEKSEM DOMINACJI

 

no tak, robić z procentowej mniejszości coś jakby było to standardem w czasie 2wś czyli wje,banie murzynów i kobiet do multi w czasie walk, które to podobno ma aspirować do najbardziej oddanego historycznie coda w serii, ALE ZAKRZYWMY TROCHĘ TĄ HISTRYJECZKĘ, HELLOŁŁŁ MAMY XXI WIEK! ŻEBY NIE POCZULI SIĘ OBRAŻENI, ODRZUCENI, PRZEŚLADOWANI CZY DYSKRMINOWANI, DAMY WSZYSTKICH DO MULTI, L E G I T Y M A C J N E, POLYGON 15/10 ~ W KOŃCU MOŻNA ZABIJAĆ SILNIE NIEZALEŻNĄ KOBIETĄ TYCH OBRZYDŁYCH MĘŻCZYZN! OHHHHH [wyciera żołędzia z podniecenia] ten lewicowy rak zjada już doszczętnie gry

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

BF1 miał murzyna na okładce,kto wie może CoD walnie babę jako cover art.Będzie się można od razu wczuć w klimat IIwś. W sumie jeszcze lepiej jakby była to czarna lesbijka wtedy sprawiedliwości stałoby się zadość. Cóż myślałem,że chociaż CoD oszczędzi nam tej błazenady.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

co zrobisz, nic nie zrobisz, teraz beta stuleje z activision będą tańczyć jak im feministki i SJW zagrają, tak  jak jest z BF1 czy ME

 

już sam początek niszczy, okrzyki konających lasek głośniejsze od karabinów, i ten głosik "throw granade", "cover me", czarne krzyżyki na czerwonym tle XDDDdddddd całkowicie nie czuje klimatu 2wś, zresztą wystarczy poczytać komentarze pod filmikiem

 

Edytowane przez mersi
Odnośnik do komentarza

A ty czytałeś komentarze, czy znowu gwałcisz logikę? 

 

Straszne są te czasy. Battlefield to samo. Rozumiem, przypominać historie Harlem Hellfighters, czy tego kobiecego batalionu śmierci poprzez plansze informacyjne, już niech będzie ta okładka od biedy, ale wrzucanie tych postaci do gry, przez co immersja leci na łeb, na szyję, to niestety żałosna praktyka. No ale teraz feminazistki mogą powiedzieć, że Battlefield nie jest już seksistowski. 

 

Dopóki ktoś nie wypuści kompilacji zabijanych, podpalanych, przebijanych bagnetem, przebijanych lancą, rozdeptywanych koniem, uduszonych gazem, zmiażdżonych pałkami i maczugami kobiet.

Odnośnik do komentarza

Ale (pipi), o jenysiu. Sztywne, plastikowe, wygląda jak gra robiona przez 10 typów w garażu, te bronie strzelające każda tak samo, bez odrzutu - rzyg.

 

Macie praktycznie idealnego Battlefielda 1, to zamiast w niego grać, to będziecie się katowali tym czymś.

Gdybym miał skomentować to co zobaczyłem na filmikach z rozgrywki, byłoby to coś w tym stylu + trochę za szybkie to wszystko, jakaś dziwna prędkość rozgrywki. Szkoda, w World at War spędziłem mnóstwo godzin, zresztą gram do dzisiaj.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Macie praktycznie idealnego Battlefielda 1, to zamiast w niego grać, to będziecie się katowali tym czymś.

Dla ciebie jest idealny a sa ludzie ktorzy uwazaja ta gre za (pipi).

A ty czytałeś komentarze, czy znowu gwałcisz logikę?

 

Straszne są te czasy. Battlefield to samo. Rozumiem, przypominać historie Harlem Hellfighters, czy tego kobiecego batalionu śmierci poprzez plansze informacyjne, już niech będzie ta okładka od biedy, ale wrzucanie tych postaci do gry, przez co immersja leci na łeb, na szyję, to niestety żałosna praktyka. No ale teraz feminazistki mogą powiedzieć, że Battlefield nie jest już seksistowski.

 

Dopóki ktoś nie wypuści kompilacji zabijanych, podpalanych, przebijanych bagnetem, przebijanych lancą, rozdeptywanych koniem, uduszonych gazem, zmiażdżonych pałkami i maczugami kobiet.

Mate5 strone temu ladnie podsumowal pewien % graczy. Ja osobiscie rzygam juz jak widze bol dupy bo wrzucili czarnego/zoltego/kobiete do glupiego fps pod multi. I tlumaczenie,ze psuje to immersje :dynia: ale szybkie czolgi,samoloty/bronie ze skorkami i bronie z duzym rof juz nie psuja ci immersji? Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Jest różnica pomiędzy dostosowaniem czegoś do GRY (bo jest to gra), a wrzucaniem kobiet, żeby zadowolić "uciśnionych". Gry, która ma być przecież taka historyczna. Brak swastyk przemilczę, bo to jawne plucie w twarz tym, którzy tam walczyli. No ale można dać wojownicze kobiety i tacy jak ty mówią, że oki. Normalna rzecz. Potem kropelka drąży kamień i ludzie piszą, że 350 tysięcy Żydów walczyło w armii Hitlera. Również normalna rzecz.

Odnośnik do komentarza

Jest różnica pomiędzy dostosowaniem czegoś do GRY (bo jest to gra), a wrzucaniem kobiet, żeby zadowolić "uciśnionych". Gry, która ma być przecież taka historyczna. Brak swastyk przemilczę, bo to jawne plucie w twarz tym, którzy tam walczyli. No ale można dać wojownicze kobiety i tacy jak ty mówią, że oki. Normalna rzecz. Potem kropelka drąży kamień i ludzie piszą, że 350 tysięcy Żydów walczyło w armii Hitlera. Również normalna rzecz.

 

Moim zdaniem, obie strony przesadzają. Absurdem jest wymaganie od Kingdom Come czy Wiedźmina, że jeśli nie będzie w tych grach więcej niż 0-3 niebiałych postaci, to rasizm i neofaszyzm, ale też absurdem jest oburzanie się że jakaś firma wrzuciła kobietę do multi w kolodjudi. Jeśli już, w przypadku CoD WWII większy powód do oburzenia bym widział, jeśli Activision używałoby wrzucenia kobiet do swojej gry jako produktu, no wiecie 'utowarowienie feminizmu' i chwalenie się tym z nadzieją podbicia sprzedaży - cała kampania reklamowa remake'u Ghostbusters leciała na tym obrzydliwym korporacyjnym feminizmie. Ale z tego co widziałem, to tutaj po prostu wrzucili baby do multi i tyle. Jakbym był creative directorem w Activision to bym tego nie zrobił w grze o drugiej wojnie, ale nie jestem i też nie czuję się w nastroju do oburzania się w związku z tym.

 

 

tl;dr: zluzujcie du.pu

Odnośnik do komentarza

Macie praktycznie idealnego Battlefielda 1, to zamiast w niego grać, to będziecie się katowali tym czymś.

ale nie  prowadz  tutaj swojej osobistejkrucjaty, taknieok?

 

Co do CoDa  to wygląda słabo, czyli nic się nie zmieniło. Ogra się dla singla gdy używka będzie latać po 40 zł 

Odnośnik do komentarza

IMO to zupełnie różne gry w multiplayerze, mające swoje odmienne nisze. Więc polecenie typu "Battlefield jest idealny grajcie w niego" jest nic niewarte. 

 

Dla pocieszenia dodam, że też kiedyś taki byłem. W czasach gimnazjalnych w epoce największej popularności Call of Duty, latałem po forum i przekonywałem wszystkich że Halo jest lepsze, pisząc wielostronicowe posty i podając dziesiątki argumentów. Dzisiaj z perspektywy czasu widzę jak żałosne i naiwne było to zachowanie.

Odnośnik do komentarza

Jest różnica pomiędzy dostosowaniem czegoś do GRY (bo jest to gra), a wrzucaniem kobiet, żeby zadowolić "uciśnionych". Gry, która ma być przecież taka historyczna. Brak swastyk przemilczę, bo to jawne plucie w twarz tym, którzy tam walczyli. No ale można dać wojownicze kobiety i tacy jak ty mówią, że oki. Normalna rzecz. Potem kropelka drąży kamień i ludzie piszą, że 350 tysięcy Żydów walczyło w armii Hitlera. Również normalna rzecz.

Swastyki niema bo gre by zbanowali w kilku krajach.

 

I kiedy ludzie sie naucza co to marketing?

Musza ta gre jakos sprzedac wiec uzywaja slowek ktore przyciagna uwage. Chyba nie oczekujecie,ze w trailerze bedzie: "CoD WW II gra zblizona do historii w x %"?

 

Ludzie ktorzy pisza o tych zydach to pewnie ci sami co sa przeciw szczepienia, uwazaj kazdego nie bialego za zagrozenie,uwazaja ze ziemia jest plastka itd.

Edytowane przez Wolfie_
Odnośnik do komentarza

Krucjata battlefieldowców w tym temacie jest smutna lub śmieszna (do wyboru do koloru), ale na pewno ŻAŁOSNA. Najpierw hejtowano poprzednią część,że znowu laserki blasterki, przyszłość i bieganie po ścianach. Teraz gdy gra prawilnie i zgodnie z oczekiwaniami bardzo bardzo wielu cofnęła się do drugiej wojny światowej hejtuje się ją nadal. Dlaczego? No właśnie, dlatego że to CoD, najpotężniejszy obok GTA growy brand w historii gamingu. Tak na zasadzie bij mistrza, bo jest mistrzem, bo jest popularny i najlepiej się sprzedaje. Niektórzy nienawidzą Lewandowskich, bo są piękni, młodzi, szczęśliwi i nieprzyzwoicie bogaci.

I jeszcze to dowalanie się, że wprowadzają białogłowy i murzynów. A kto ten trend rozpoczął? Brak swastyk? Czy ktoś od CoD-a wymaga lub będzie wymagał prawdy historycznej? Really?! Jeszcze powiedzcie, że pierwsza wojna światowa wyglądała tak jak ją próbuje przedstawić Battlefield 1 :yao:  Otóż CoD to ROZRYWKA! Battlefield 1 to też gra rozrywkowa, nie siląca się na jakikolwiek realizm. Jedynie akcenty są inaczej poustawiane. B1 ma większe mapy, pojazdy. Pod względem tempa poruszania się B1 bardzo się upodobnił do CoD-a. CoD zaś to mniej ludków, mniejsze mapy i specyficzny feeling strzelania i poruszania się. Jedno Arcade kontra inne Arcade. Ja wolę Arcade oferowane przez CoD-a, ale nie uważam, że to Arcade jest lepsze od B1. Po prostu mi bardziej odpowiada.

Jednak wszystkie te dywagacje nie zmienią faktu, że na CoD WWII gracze rzucą się jak wygłodniałe wilki. Bardzo się zdziwię, jeśli ta część nie pobije rekordu sprzedaży serii. Na pewno będzie podium, tym bardziej, że konkurencji zupełnie brak, gdyż Destiny 2 to zupełnie inna bajka...

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Swastyki niema bo gre by zbanowali w kilku krajach.

Genialne rozumowanie, doprawdy nie ma to jak zakłamywać obraz historii tylko dlatego,że kraj,który ją wywołał ma nadal problem z przyjęciem pewnych faktów na klatę i zaakceptowania pewnych symboli,które są częścią świadomości o wydarzeniach z przed lat.

Oby tak dalej, potem następne pokolenia będą miały wątpliwości czy serio był holocaust, a nazistowskie pozdrowienie to tylko taki niewinny gest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...