Skocz do zawartości

Call of Duty: WWII


Rekomendowane odpowiedzi

No i skończyłem kampanię i..... nie wiem jak im się to udało bo podchodziłem z dużą nie prwnością a nawet wahałem się z zakupem ale to co się dzieje to spokojnie 9/10. Kampania jest chyba jedną z lepszych w ogóle w CODach, intensywna ale i łapiąca za emocje. Są Niemcy, swastyki i żadnych czarnoskórych Nazi. Mulit i Zombie olewam bo wolę BF ale kampania z Battlefieldem wygrała, za całość.

Odnośnik do komentarza

 

Jak już się uda zagrać to jest bardzo fajnie. Niestety jest sporo do poprawy. Nie wiem bo od ostatniego posta nie włączałem gry przez to ciągłe wyrzucanie z lobby, co mecz nowi ludzie bo po skończonym mimo, że jest 12 graczy to nowa gra się nie ładuje. Puste headquaters, zglitchowane rozkazy, jutro zobaczę czy coś się zmieniło w tej materii, póki co SHG skutecznie mnie zniechęcili z kontynuowania rozgrywki. Symulator pustych koszar z strzelnicą to nie dla mnie (nie raz nie dwa czekałem ponad 15 minut aż ktokolwiek pojawi się w lobby)

 

Wczoraj dotarł mój egzemplarz gry na Xbox One i żaden z opisanych przez Ciebie problemów nie miał u mnie miejsca... Śmiga wszystko elegancko.

 

 

Dokładnie. Też gram na XO od dnia premiery (pierwszy cod kupiony na starcie) i działa mi wszystko z wyjątkiem tego sztabu gdzie jestem zawsze sam. Jedynie pierwsze dwa dni kręcili się inni gracze. Mam nabite ponad 8 godzin gry w multi, nie mogę zacząć singla tak przyjemnie się gra. Bronie i strzelanie wciągają niesamowicie. Jestem w opozycji zapewne ale ciasne mapy jak dla mnie są bardzo OK. Nie maiłbym zdrowia popylać po hektarach jak w Battlefieldzie. Z tego co czytam gracze głównie na PS mają dużo problemów. Mnie chyba ze 3 razy dotychczas wywaliło z gry, na samym początku.

Odnośnik do komentarza

Zwykle w odróżnieniu od multi olewam singla CoD-a ciepłą, paraboliczną, żółtą moczową strugą, ale dla WW II zrobiłem wyjątek. Stało się to niejako głównie ze względu na to, że chciałem zobaczyć jak się gra prezentuje na koksie i wiecie co? Grafa ściąga gacie przez głowę! :obama:  Co za tekstury, ten HDR!! OMFG! Na pewno ukażą się ładniejsze gry od tego CoD-a, ale póki co to najładniejsza gra, jaką w życiu widziałem. Ale to nie wszystko! Niektóre misje! :banderas:  :obama:  :fsg:  Doprawdy, świetna póki co historia, świetni bohaterowie i różnorodność. Misje hur-dur na pałę, skradankowe, jeżdżone...super sprawa. O strzelaniu nie ma co pisać, bo wiadomo że jest jak zwykle genialne. Nie wiem ile przeszedłem, może 3/4 kampanii i super się bawię. O multi wypowiem się później, bo mało grałem i nie jestem jeszcze gotowy na jakąś głębszą opinię, ale po tych kilku meczykach mogę już teraz napisać, że o rozczarowaniu jakim np dla mnie był BO3 od Treyarch nie może być mowy. Na sterydzie wszystko hula-gula. Mecze wyszukuje od strzała, nic się nie wiesza, bugów jeszcze nie napotkałem.

Coś czuję, że znowu wpadnę w nałóg... 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zwykle w odróżnieniu od multi olewam singla CoD-a ciepłą, paraboliczną, żółtą moczową strugą, ale dla WW II zrobiłem wyjątek. Stało się to niejako głównie ze względu na to, że chciałem zobaczyć jak się gra prezentuje na koksie i wiecie co? Grafa ściąga gacie przez głowę! :obama: Co za tekstury, ten HDR!! OMFG! Na pewno ukażą się ładniejsze gry od tego CoD-a, ale póki co to najładniejsza gra, jaką w życiu widziałem. Ale to nie wszystko! Niektóre misje! :banderas: :obama: :fsg: Doprawdy, świetna póki co historia, świetni bohaterowie i różnorodność. Misje hur-dur na pałę, skradankowe, jeżdżone...super sprawa. O strzelaniu nie ma co pisać, bo wiadomo że jest jak zwykle genialne. Nie wiem ile przeszedłem, może 3/4 kampanii i super się bawię. O multi wypowiem się później, bo mało grałem i nie jestem jeszcze gotowy na jakąś głębszą opinię, ale po tych kilku meczykach mogę już teraz napisać, że o rozczarowaniu jakim np dla mnie był BO3 od Treyarch nie może być mowy. Na sterydzie wszystko hula-gula. Mecze wyszukuje od strzała, nic się nie wiesza, bugów jeszcze nie napotkałem.

Coś czuję, że znowu wpadnę w nałóg...

A na czym grałeś? Sony czy Ms?
Odnośnik do komentarza

 

Zwykle w odróżnieniu od multi olewam singla CoD-a ciepłą, paraboliczną, żółtą moczową strugą, ale dla WW II zrobiłem wyjątek. Stało się to niejako głównie ze względu na to, że chciałem zobaczyć jak się gra prezentuje na koksie i wiecie co? Grafa ściąga gacie przez głowę! :obama: Co za tekstury, ten HDR!! OMFG! Na pewno ukażą się ładniejsze gry od tego CoD-a, ale póki co to najładniejsza gra, jaką w życiu widziałem. Ale to nie wszystko! Niektóre misje! :banderas: :obama: :fsg: Doprawdy, świetna póki co historia, świetni bohaterowie i różnorodność. Misje hur-dur na pałę, skradankowe, jeżdżone...super sprawa. O strzelaniu nie ma co pisać, bo wiadomo że jest jak zwykle genialne. Nie wiem ile przeszedłem, może 3/4 kampanii i super się bawię. O multi wypowiem się później, bo mało grałem i nie jestem jeszcze gotowy na jakąś głębszą opinię, ale po tych kilku meczykach mogę już teraz napisać, że o rozczarowaniu jakim np dla mnie był BO3 od Treyarch nie może być mowy. Na sterydzie wszystko hula-gula. Mecze wyszukuje od strzała, nic się nie wiesza, bugów jeszcze nie napotkałem.

Coś czuję, że znowu wpadnę w nałóg...

A na czym grałeś? Sony czy Ms?

 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Odnoszę wrażenie że z wyszukiwaniem gier (na Xbox One), jest tak jak w przypadku BO3 - masz wydanie PL to priorytetowo szuka graczy w PL. Wybieram TDM, jest info że wybiera z 50 dobrych gier, a ja kwitnę w lobby z 5 innymi kolesiami (mają w tagach lub nick'ach PL) i czekam parę minut na rozpoczęcie meczu...

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Odnoszę wrażenie że z wyszukiwaniem gier (na Xbox One), jest tak jak w przypadku BO3 - masz wydanie PL to priorytetowo szuka graczy w PL. Wybieram TDM, jest info że wybiera z 50 dobrych gier, a ja kwitnę w lobby z 5 innymi kolesiami (mają w tagach lub nick'ach PL) i czekam parę minut na rozpoczęcie meczu...

Z tymi Polakami to prawda. Widać, że priorytetem jest jak najlepsza jakość połączenia, a ta wiadomo...najlepsza dla nas będzie z krajanami. Jednak widzę też po tagach, że często gram z Niemiaszkami i Norwegami. Zaprzeczam jednakowoż, że są jakiekolwiek problemy z dołączaniem do meczu. Czasem to łączy nawet za szybko, bo nie nadążam z ustawianiem perków, wyborem broni w danej klasie czy dodawaniem/ zmianą osprzętu...

Odnośnik do komentarza

 

Odnoszę wrażenie że z wyszukiwaniem gier (na Xbox One), jest tak jak w przypadku BO3 - masz wydanie PL to priorytetowo szuka graczy w PL. Wybieram TDM, jest info że wybiera z 50 dobrych gier, a ja kwitnę w lobby z 5 innymi kolesiami (mają w tagach lub nick'ach PL) i czekam parę minut na rozpoczęcie meczu...

Z tymi Polakami to prawda. Widać, że priorytetem jest jak najlepsza jakość połączenia, a ta wiadomo...najlepsza dla nas będzie z krajanami. Jednak widzę też po tagach, że często gram z Niemiaszkami i Norwegami. Zaprzeczam jednakowoż, że są jakiekolwiek problemy z dołączaniem do meczu. Czasem to łączy nawet za szybko, bo nie nadążam z ustawianiem perków, wyborem broni w danej klasie czy dodawaniem/ zmianą osprzętu...

 

 

Tak czy inaczej, właśnie wymieniłem wydanie PL na wydanie angielskie. Po problemach z patchami w BO3 zostanę przy bezpiecznej wersji ANG.

Edytowane przez Kris77
Odnośnik do komentarza

Zwykle w odróżnieniu od multi olewam singla CoD-a ciepłą, paraboliczną, żółtą moczową strugą, ale dla WW II zrobiłem wyjątek. Stało się to niejako głównie ze względu na to, że chciałem zobaczyć jak się gra prezentuje na koksie i wiecie co? Grafa ściąga gacie przez głowę! :obama:  Co za tekstury, ten HDR!! OMFG! Na pewno ukażą się ładniejsze gry od tego CoD-a, ale póki co to najładniejsza gra, jaką w życiu widziałem. Ale to nie wszystko! Niektóre misje! :banderas:  :obama:  :fsg:  Doprawdy, świetna póki co historia, świetni bohaterowie i różnorodność. Misje hur-dur na pałę, skradankowe, jeżdżone...super sprawa. O strzelaniu nie ma co pisać, bo wiadomo że jest jak zwykle genialne. Nie wiem ile przeszedłem, może 3/4 kampanii i super się bawię. O multi wypowiem się później, bo mało grałem i nie jestem jeszcze gotowy na jakąś głębszą opinię, ale po tych kilku meczykach mogę już teraz napisać, że o rozczarowaniu jakim np dla mnie był BO3 od Treyarch nie może być mowy. Na sterydzie wszystko hula-gula. Mecze wyszukuje od strzała, nic się nie wiesza, bugów jeszcze nie napotkałem.

Coś czuję, że znowu wpadnę w nałóg... 

Hmm ciekawe.

Tym bardziej, że mówi to osoba która widzi podobnie jak ja masakryczną różnice w U4 na korzyść Pro względem amatora.

Odnośnik do komentarza

 

Zwykle w odróżnieniu od multi olewam singla CoD-a ciepłą, paraboliczną, żółtą moczową strugą, ale dla WW II zrobiłem wyjątek. Stało się to niejako głównie ze względu na to, że chciałem zobaczyć jak się gra prezentuje na koksie i wiecie co? Grafa ściąga gacie przez głowę! :obama:  Co za tekstury, ten HDR!! OMFG! Na pewno ukażą się ładniejsze gry od tego CoD-a, ale póki co to najładniejsza gra, jaką w życiu widziałem. Ale to nie wszystko! Niektóre misje! :banderas:  :obama:  :fsg:  Doprawdy, świetna póki co historia, świetni bohaterowie i różnorodność. Misje hur-dur na pałę, skradankowe, jeżdżone...super sprawa. O strzelaniu nie ma co pisać, bo wiadomo że jest jak zwykle genialne. Nie wiem ile przeszedłem, może 3/4 kampanii i super się bawię. O multi wypowiem się później, bo mało grałem i nie jestem jeszcze gotowy na jakąś głębszą opinię, ale po tych kilku meczykach mogę już teraz napisać, że o rozczarowaniu jakim np dla mnie był BO3 od Treyarch nie może być mowy. Na sterydzie wszystko hula-gula. Mecze wyszukuje od strzała, nic się nie wiesza, bugów jeszcze nie napotkałem.

Coś czuję, że znowu wpadnę w nałóg... 

Hmm ciekawe.

Tym bardziej, że mówi to osoba która widzi podobnie jak ja masakryczną różnice w U4 na korzyść Pro względem amatora.

 

Żebyś wiedział. Dokładnie tak właśnie jest.

 

A swoją drogą powoli kończę kampanię. Co tam się momentami odpi...la to ja nawet nie! :obama:  :obama:  :obama:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy tylko ja mam tak makabryczne problemy z znalezieniem gry?? Ten ostatni patch mi rozwalił grę. Szuka mi meczu (bez względu jaki tryb) i trwa to bez końca :(

 

Zaczyna mnie ten CoD powoli wkur*iać

Na czym grasz? Sam czy ze znajomymi w lobby? Ja dzisiaj cisnałem na ps4 i nie było żadnych problemów oprócz tego, że jak gram z kimś to osoby przeze mnie zaproszone po zakończonym meczu są wywalane z lobby i odwrotnie. W momencie gdy sam wyszukuje mecz i gram bez nikogo innego to wszystko śmiga bez problemów.

 

Swoją drogą polecam wszystkim perk, który powoduje, że możemy wziąć jeden dodatek więcej do broni, a dodatkowo w momencie, gdy ktoś nas trafi nie wpływa to na nasze celowanie (celownik nie poskakuje do góry). Według mnie najlepszy basic training w grze.

 

Ogólnie cały ten cod jest mega miodny, świetna filmowa kampania z bardzo miłymi innowacjami (cała narracja w tej grze lub motyw ludzi w drużynie gdzie każdy ma inną zdolność), genialne zombies (najlepsze od czasów Black Ops 1) i multi które wymaga od nas poświęcenia chwili na wyczucie gry, ale później, jak już się ich sieka i kończy z ratio 5.0 to dostarcza to TONY MIODU.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...