Skocz do zawartości

Arms


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Era HD to duże wyzwanie dla miłośników przyzwoitości w grach. Im bardziej realistyczna grafika, tym bardziej wystarczy po prostu wrzucić postać typowej kobiety w typowych nie za szerokich spodniach, żeby... Tru Gejmerom wystarczyło. :ogor:

 

 

Ech, gdyby ta gra wyszła tydzień wcześniej, jakiś bogacz mógłby przynieść na zlot, szit...

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie napisałem, że akurat najbardziej te postaci nawalające włosami boks-ciosy są. Chodzi o to, że nawet gdyby takowe były... to może i tak być... interesujące dla gracza. Nie trzeba specjalnie daleko schodzić z drogi w tym względzie, jak to robili twórcy odpowiednich gierek dwie generacje temu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

tumblr_oq4dopVNXQ1r3asb4o1_540.png

 

Przejrzałem wrażenia IGNu, Eurogamera i Gamesradar - wszyscy w skowronkach. Sterowanie ruchem podobno zaje,biste i po przełączeniu się na Pro Controller/tryb handhelda, sterowanie przyciskami już takiej frajdy nie sprawia. Pytanie czy w ogóle, czy tylko w odniesieniu do niby świetnego sterowania ruchowego.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

ojjjjjjjjjj

 

 

 

 

du,py to nie urywa xD

 

 

ani to jakoś strasznie precyzyjne, mylenie ruchów to standard - podczas walki raz człowiek zablokuje, raz niechcący wykona uderzenie bo gra źle zinterpretuje ruch. samo granie w siatkówkę polega na tym, że kto pierwszy uderzy ten wygrywa, bo nikt nie potrafi precyzyjnie trafić w piłkę po serwisie.

 

ładne, to fakt, ale kompletnie mnie nie przekonało jeżeli chodzi o rozgrywkę, przynajmniej jeżeli chodzi o sterowanie ruchem. jakieś takie to ociężałe, pełne chaosu i bardzo mało intuicyjne. dla kontrastu, w splatoona od razu grało się fantastycznie.

 

włączyłem na chwilę w trybie przenośnym, niby większa precyzja, ale nadal rozgrywka jest mocno ospała. nie podoba mi się to. zresztą po 40 minutach mam wrażenie, że widziałem już wszystko. myślałem, że będzie to drugi splatoon, ale srogo się rozczarowałem.

 

na ten moment odpuszczam pełną wersję.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

A mi się podoba. Grałbym dalej gdyby nie to, że już ta godzina. Nie wiem na kogo trafiłeś mi w siatkówce zdarzały się dłuższe wymiany i był to ciekawy wariant, a co do precyzji to jestem nią zaskoczony. Jak dla mnie to jest to nawet bardziej dopracowane niż w Skyward Sword. Szkoda tylko, że mnie tak klepali.. chociaż kilka fajnych akcji też zrobiłem. Co prawda do Splatoona podejścia nie ma, ale ciekawy ex.

 

Po pół godziny grania

 

plusy:

 

- świetnie działające łączenie graczy

- sterowanie

- szybkość walk

- czuć różnice w postaciach

- chaos na 4 przypominający Smash Bros, ale w 3D

 

minusy:

- grafika była ok, ale liczyłem na wyższy poziom

- nie wiem jak w pełnej ale w becie tylko jedna runda walki przydałoby się do dwóch wygranych

 

Nie jestem w stanie nic napisać o dźwięku bo grałem przy wyłączonym żeby nie budzić żony.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jestem w stanie zgodzić się z tezą, że niechęć może wynikać z tego, że po 30 sekundowym samouczku jestem rzucani w wir walki, co skutkuje strasznym chaosem. Tylko że po kilkunastu walkach, powoli łapiąc system, wcale nie bawiłem się lepiej.

 

Może warto przyjąć do wiadomości fakt, że nie każda gra musi każdemu pasować.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...