Skocz do zawartości

Arms


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Może warto przyjąć do wiadomości fakt, że nie każda gra musi każdemu pasować.

Z tym się zgadzam. Nie mam też wątpliwości, że to nie będzie taki hit jak Splatoon - min. dlatego, że ma wyższy próg wejścia (przynajmniej online). Natomiast podtrzymuję swoją opinię. W zasadzie to grało mi się lepiej niż się spodziewałem

Odnośnik do komentarza

O 14 i 20

 

Pogralem chwilę, w sumie spoko ale bez szału. Ot żeby pokazać znajomym albo samemu pograć przez chwilę co kilka dni. Splatoon toto nie jest, tu trzeba się skupić i nie machać bezmyślnie rękoma. Zdawało mi się ze czasem gra źle rozumie moje akcje.

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

W nocy chwilę pograłem z ruchowym sterowaniem i praktycznie tego nie ogarniałem. Teraz joycony dałem jako pad i szło zdecydowanie lepiej. 98 pkt, na 100 brakło czasu bo serwery zamknęli. Najprzyjemniej grało się tym ninja...(coś). Zero bloków tylko uniki. Jako gra to oczywiście za wcześnie żeby osądzać, wydaje się przyjemna, ale to żaden hit.

Odnośnik do komentarza

Nnnnooo dobra pograłem godzinę i tak jak myślałem, gierka nie jest dla mnie. Zgrzałem się jak idiota i przez większość czasu wyglądałem tak:

 

yUiqqI6.jpg

 

Wygrałem parę walk, no ale zabawy na dłuższą metę w tym nie ma. Brak informacji zwrotnej (czyli w tym wypadku oporu przy uderzeniu) przy sterowaniu ruchowym nie pozwala odczuwać z niego przyjemności :/

Odnośnik do komentarza

Do ogarnięcia sterowania ruchowego potrzeba sporo czasu. Ja czułem się podobnie jak wtedy, kiedy pierwszy raz w życiu złapałem pada (grając całe życie na joysticku lub myszka + klawiatura). Nie próbowałeś grać "tradycyjnie" wrzucając joycony do pada?

Edytowane przez bocieque
Odnośnik do komentarza

Podziwiam że komuś chciało się grać w opcji ruchomej , po wii się nauczyłem że to nie dla mnie i zdecydowanie wole tradycyjne guziczki. Ograłem tyle na ile pozwolił mi internet i wiem że kupie na premierę , szkoda jedynie że nie ma żadnego singla( z tego co mi wiadomo?) gdzie można by było poznać każdą z postaci chociażby na takiej samej zasadzie jak w innych bijatykach ( 10 walk w trybie arcade plus jakieś przerywniki filmowe).

Odnośnik do komentarza

Pomęczyłem się trochę w opcji ruchowej, a potem przesiadłem na ProCotrollera. 

Jest o wiele lepiej, ale nadal mocno średnio.

To jednak nie dla mnie - zamiast tego przypomniałem sobie, że dawno nie grałem w jakąś porządną bijatykę.

Tym sposobem dzięki Arms złożyłem preordera Tekkena 7...

Odnośnik do komentarza

Dobrze, że Nintendo zrobiło to demko, przekonując ludzi z konsolą bez gier, by jednak nie kupowali pierwszego exclusive'a jaki w ogóle wychodzi :ragus:

Szkoda, że Edge okazał się być szmatławcem jak reszta growej prasy  :(

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę w tego ARMSa i muszę przyznać, że fajnie obija się ryje w ten przedziwny sposób. Owszem, nie jest to może taka kosa jak swego czasu Splatoon, ale litrów miodku tej produkcji nie można odmówić. Z braku laku pewno wezmę na premierę i przypuszczam, że będę się świetnie bawił obijając pyski wesołej nitendowskiej społeczności.  

Odnośnik do komentarza

o dziwo sterowanie ruchowe u mnie jest bardzo wporzo, dobrze czyta ruchy, widze ze najwazniejsza rzecza w grze bedzie opanowanie skokow i dashy by unikac ciosow, oprawa przesliczna, kurcze to jest chyba ladniejsze niz sf5, jednak na premiere nie kupie - za malo zawartosci dla single player, w multi zostanie mi tylko granie z randomami bo po mk8d nie wierze, by na forum urodzilo sie wokol tej gry jakies community

 

no nic byle do splatoon2 z duzych gier na switcha :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...