Skocz do zawartości

Nintendo Switch - News [TYLKO NEWSY]


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.destructoid.com/rumour-dark-souls-iii-may-be-heading-to-the-nintendo-switch-403650.phtml

 

np. tu, generalnie jakieś źródło http://letsplayvideogames.com/2016/12/report-dark-souls-3-running-on-switch-from-software-considering-trilogy-rerelease/ mówi, że to im From powiedziało. W sumie mea culpa, nie ma nigdzie oficjalnego info odnośnie tego, poza tym źródłem. 

Odnośnik do komentarza

No właśnie coś cicho  o Stardew Valley... również czekam, porzuciłem wersję PC na rzecz czekania w obawie o przejedzenie tytułem. Co do Farming Symulatora, to cóż, szwagier na PC pyka to i popykałby na Switchu, target poszerzony dla N. No i kolejny 3-rd Party... może nie AAA, ale jednak kolejna gra bez Mario i Linka :P

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza

Ale ludzie mają ból dupy o te remastery albo porty.... kuźwa, nic tylko się cieszyć, że można w ulubione gierki pograć na każdym systemie a nie trzeba mieć wszystkich systemów. No bez kitu, ja się tam cieszę, że jak najdzie mnie ochota to mogę zagrać w takiego Skyrima praktycznie na wszystkim. Co Wy ludzie z tym macie?

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

dobrze powiedziane.

 

w rzekomych złotych latach 90tych gra wychodzila na 10 platform przez pare lat

 

To jest chyba problem nadmiaru... Z jednej strony ludzie narzekają na kupki wstydu, a za chwile piszą gdzie indziej, że deweloperzy marnują czas na remastery a nie nowe IP. Moim zdaniem ostatni rok naprawde fajnie wygląda dla branży. Wydaje mi się, że ogólna jakość gier się nieco poprawiła, większość exów nieważne na jaką platformę jest dopieszczona, klasyki są przywracane w formie czy to remasterów czy remaków te z kolei też wyglądają coraz lepiej (Ratchet, Crash, Abe....). Są teamy od gier AAA, są teamy od remasterów. W czasach januszy biznesu na aukcjach internetowych to idealny lek. Przykładowo mam ostatnio ochotę wrócić do Okami, które niestety kiedyś sprzedałem wraz z konsolą. Dzisiaj wystarczy, że sobie ściągnę z PSN na ps3 za jakieś grosze i to w podbitej rozdzielczości i poprawkach. 

Podobnie płacz o te wszystkie DLC i monetyzacje grania... kto karze to kupować? Ok, chamówa z prawdziwymi endingami w dlc, ale ile jest takich przypadków? Przecież to wybór. Gierka Ci się podoba, to dokupujesz sobie dodatki tym samym przedłużasz zabawę za relatywnie niewielkie pieniądze bez konieczności czekania średnio 2-3 lat na kolejną część... Gierka się nie podoba to chyba nie ma też problemu dodatków... 

Różne ruchy biznesowe branży gier trochę niszczą ten rynek, to prawda. Ale z drugiej strony jeśli chodzi o dostępność produktu nigdy nie było lepiej. Ale ostatnio to gracze zżerają to hobby. Nic tylko hejt, lament, narzekania. Niektórzy to chyba zbyt poważnie podchodzą do gierek... :P

Sorry za offtop, ale mnie wzięło  

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

A wiadomo czy będzie jakaś nowa zawartość na Switchu? Zastanawiam się co w tym przypadku oznacza "Definitive edition" ;).

(pipi)y same: skorki mario i luigi, mini gierka kung foot, do tego dostosowanie do specyfikacji switcha czyli lokalny co-op do 4 graczy na 4 joyconach, dotykowe granie albo do 4 graczy bezprzewodowo przez 4 switche

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...