Skocz do zawartości

Puyo Puyo Tetris


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

C9QFA6mUIAAwXBp.jpg

 

C9QFKn-V0AA_Uf5.jpg

 

C9QFRicUIAAPQiY.jpg

 

C9QFclMUwAIJU9k.jpg

 

C9QE55XUIAAkp9W.jpg

 

C9QFl70U0AAK4J8.jpg

 

 

Na eShopie pojawiło się demo. Nie spodziewałem się, że aż tak mi się spodoba. Z serią nie miałem wcześniej do czynienia, pierwsze co rzuca się w oczy to wręcz oczoje,bna prezentacja, kolory aż wyskakują z ekranu. Trochę Tetrisa, trochę łączenia 4 kolorków, milion trybów i wciągający gameplay.

 

Jeszcze wczoraj bym tego nie powiedział, ale po zagraniu w demo mocno rozważam pełną wersję xD. Koniecznie obadajcie demo na Switchu. 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Na rozgrzewkę wleciał Marathon Tetris, gdzie trzeba skasować 150 linii.

 

C-bx3FFUIAAESpL.jpg

 

Mnóstwo jest tutaj do roboty, zarówno Tetris jak i Puyo mają swoje oddzielne tryby. Zwykłe bicie rekordów, walka z CPU, walka przez internet (jezu, jaki oklep od szweda dostałem w tetrisa :(), tryb fabularny (nawet filmiki są, Ficuś możesz atakować!), tryby mieszane gdzie na raz gra się w obie gry, system osiągnięć, jakieś poziomy, zapisywanie powtórek. Jest co robić. I ta wspaniała oprawa graficzna.

 

Dla świrów lubiących dobre gry logiczne pozycja obowiązkowa. 

 

Screen z trybu Adventure z misjami:

 

C-byPLfU0AAdHny.jpg

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

dla mnie system seller, preorder zamowiony

 

to nie system seler tylko multiplatforma

 

 

gierka zapowiada sie bardzo fajnie, ale zarowno na wiki jak i na oficjalnej stronie widnieje data premiery też na ps4

http://puyo.sega.com/tetris/purchase/index.html

https://en.wikipedia.org/wiki/Puyo_Puyo_Tetris

 

takżetego, czy moderatorzy mogli by przerzucić temat do multiplatform żeby inni tez mogli skorzystać z wiedzy o tak fajnej gierce?

 

przy okazji na ps4 gra ma kosztować 29$ a na switcha 39$

 

pozdrawiam maniaków puzzle games

Odnośnik do komentarza

Temat może zostać, gierka jest Bardziej kojarzona z switcha niż ps4.

 

Poza tym gwoli ścisłości to wyszedł też on na vite, 3ds, ps3, X360 Ale tylko w kkw parę lat temu i co?

 

Jakoś nie widzę żeby np nex machina została przeniesiona z ps4 do multiplatform.

 

Poza tym nie oszukujmy się, mało który użytkownik ps4 skusi się na taką gierkę.

Odnośnik do komentarza

No ja się dowiedziałem że wychodzi na PS4 wczoraj, także proszę o rozgrzeszenie. Jak chcecie to przenoście. 

 

Ehh, myślałem że jako tako gram w tetrisa, ale potyczki online szybko rozwiały wątpliwości. Trzeba będzie trochę tutoriali porobić (tak, są w grze). Jak ktoś chce pograć leszcz na leszcza to zapraszam.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Temat może zostać, gierka jest Bardziej kojarzona z switcha niż ps4.

 

Poza tym gwoli ścisłości to wyszedł też on na vite, 3ds, ps3, X360 Ale tylko w kkw parę lat temu i co?

 

Jakoś nie widzę żeby np nex machina została przeniesiona z ps4 do multiplatform.

 

Poza tym nie oszukujmy się, mało który użytkownik ps4 skusi się na taką gierkę.

w japonii wyszła na mase sprzętów wiele lat temu, ale premiera jutrzejsza jest na dwie platrofmy, i nie wiem czemu obrażasz użytkownikow ps4 , zarówno ja jak i masa znajomych (z forum oczywiście) uwielbia takie gry

 

i btw po prostu na swichu gra była bardziej reklamowana, "i co?"

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

No i znowu wersje pre-order z VGP dostaly upgrade, tym razem poza brelokiem bedzie kolekcjonerskie pudelko a ja nie zamowilem :/

 

Gierka wyszla jakies 2-3 lata temu na vite i inne konsole jak wspomnial Rayos, ale tylko lowcy trofkow i zapalency to sciagali. Co nie zmienia faktu ze to naprawde dobra gra i warto wspierac wydawanie takich tytulow poza kkw, nawet jesli trzeba bylo dlugo czekac.

Odnośnik do komentarza

 

Temat może zostać, gierka jest Bardziej kojarzona z switcha niż ps4.

 

Poza tym gwoli ścisłości to wyszedł też on na vite, 3ds, ps3, X360 Ale tylko w kkw parę lat temu i co?

 

Jakoś nie widzę żeby np nex machina została przeniesiona z ps4 do multiplatform.

 

Poza tym nie oszukujmy się, mało który użytkownik ps4 skusi się na taką gierkę.

w japonii wyszła na mase sprzętów wiele lat temu, ale premiera jutrzejsza jest na dwie platrofmy, i nie wiem czemu obrażasz użytkownikow ps4 , zarówno ja jak i masa znajomych (z forum oczywiście) uwielbia takie gry

 

i btw po prostu na swichu gra była bardziej reklamowana, "i co?"

 

Wyczuwam agresję niezrzeszonego w temacie o rodzinnej konsoli firmy Nintendo. Wezwałem ochronę:

 

 

Odnośnik do komentarza

pajgi nie rób se jaj, ja sam tylko z dużej miłości do gry i ciekawości zacząłem grzebać i wygrzebałem że jest też na ps4 co mnie bardzoz ucieszyło, ale mało kto o tym wie, temat w multiplatformach mógłby poinformować większą grupe ludzi którzy nie mają swicha i na tą tablice nie wchodzą

nie chodzi tu o wojenki czy agresje tylko  o dobro gry

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...