Skocz do zawartości

Hollow Knight


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Co za sztos ta gierka, polecam w (pipi)! Miałem odpalić na 15 min a siedziałem z 3h, sprałem 2 bossów, pozbierałem jakieś itemy i natrafiłem na pełno npców, którzy w ogóle to są mocno soulsowi z swojej gadki. Srol też zapowiada się całkiem nieźle. Ogólnie to :banderas: wiem że jak wypuszczą to cudo na ps4 to chętnie dam im swoje pieniążki jeszcze raz. 

Odnośnik do komentarza

W końcu dzisiaj zagrałem prawilnie na padzie. Próba w pracy w piątek nieudana z powodu klawiatury :D Co za sztosiwo. Aż żal że kupiłem get even. Mam obecnie dwa sztosy do przejścia w wersji cyfrowej i nie wiem za które się zabrać w wolnym czasie :D Owlboy było dobre nawet bardzo przez pierwsze 5-6h potem jakoś przestałem grać. Znacie to z autopsji na pewno. Grasz w coś jest fajnie ale wychodzi inna gra i przeskakujecie a potem nie chce się wracać do poprzedniej. Jak gra chwyci to nic nawet inna dobra gra nie odciągnie od pc/konsoli. Mam nadzieję że Hollow Knight za 5-6 h nadal będzie taką grą.

 

Lubie soulsy i nie do końca lubię metroidvanie. Zabawne szczególnie że soulsy w sumie wyszły z tego gatunku. W tym przypadku ja czuje się bardziej jak w soulsach 2d ze skakaniem niż dajmy na to castlevani :)  Jeszcze raz dziękuję rayosowi bo naprawdę zacny tytuł który odkryłem dopiero wczoraj i od razu za darmo dostałem :)  Napiszę więcej jak grę skończę albo się nią znudzę.

Odnośnik do komentarza

Mało jest gier które widocznie inspirują się serią od from i robią to dobrze, tak tutaj to wygląda po prostu świetnie. Gameplayowo to nie soulsy 2d (od tego jest salt&sanctuary) ale wykreowany świat, narracja, no imo to naprawdę bardzo wysoki poziom bez nachalnego kopiowania. Grałem na razie z 10h i im dalej tym jestem jeszcze bardziej zajawiony gierką i z tego co widzę to zejdzie na biedę jeszcze z 5x tyle zanim ją skończę. 

Odnośnik do komentarza

No i co jest nikt nie gra?  U mnie 26h i :obama::banderas: końca nie widać a miejsc w które mogę się udać jest od za(pipi)ania, dodam że nie mam jeszcze jednej zdolności dzięki której dojdzie jeszcze kilka innych. Nawet backtracking nie jest mocno uciążliwy bo z nowymi ruchami idzie szybko się przemieszczać, fast travel co prawda jest ale po "głównych" lokacjach. W lipcu wypuszczają free content pack z jakimś nowym apgrejdem właśnie, no możliwością podróży między ławeczkami to bym jednak nie pogardził szczególnie że niektóre sklepiki czy npców się często odwiedza. 

Odnośnik do komentarza
Physical Switch - Team Cherry is often asked whether a physical version of Hollow Knight is coming for Nintendo Switch. In fact, the question keeps filling up our inboxes! While we're not able to announce anything, we can say we've been looking into it making this happen, and things are looking promising!

 

nice.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No gralbym gdyby już była do kupienia wersja konsolowa. Platforma nie ma znaczenia. Też się jaram HK dzięki cudownemu Ori.

To graj na PC do ch,uja wafla. Setny post o tym jakbyś grał, ale czekasz. Ta gra już jest dostępna, nie wymaga nie wiadomo jakiego sprzętu, normalnie grasz na padzie jakbyś grał na konsoli.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Moderacja widzę ma w du,pie, więc trzeba odpowiedzieć. Misiu, coś ci się działy poyebały, więc zalecam powrót do swojej zagrody: http://www.psxextreme.info/topic/115717-console-wars/

A ja owszem, pogram sobie, dlaczego nie? Nie jestem jakimś jednoplatformowcem, żeby mi granie na PC przeszkadzało. Miałem ochotę na gierkę, to sobie kupiłem w promocji na Steam summer sale. Właśnie ustawiłem swojego Samsunga 21" w pokoju, podłączyłem do komputera i można śmigać. Na razie skromnie, ale spokojnie, wraz z kolejnymi wypłatami się urządzę :usmiech:

 

FyFEoIj.jpg

 

pozdro konsolomaniaku, nie zapomnij informować jak bardzo czekasz

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...