Skocz do zawartości

PSX Extreme 237


Oceń okładkę PSX Extreme 237  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 237



Rekomendowane odpowiedzi

Gość Orzeszek

No przeczytane od dechy do dechy. Ogolnie bardzo ok poza kilkoma babolami jak gt sport na xone czy wpis anonima o emulatorze switcha na pc (wtf???) konsolometr switcha tez mnie rozbawil, wpis kila odebralem jako megapozytywny a tu taka ocena xddd wiem ze cyferki nikogo ale smiechlem. Jeszcze sie czepne tego skorpiona w tekscie hiva, gorzej sie nie dalo go chyba wkleic? Totalnie psuje estetyke tekstu. Polecam 9/10 kupie nastepny numer. A i w mojej sztuce tekst o ghoust in the shell strasznie rozmazany w porownaniu do reszty tekstow, literki rozmazane z efektem kilku glebszych. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Plus dla Rozbo (Rozba?) za tekst "Na dzikim wschodzie". 

 

 

Tekst Rozbo o Syberii kozacki. Robi za niezła zajawkę do ostatniej Lary czy polskiego Kholata.

 

Dziękuję, dziękuję :-) A szczególnie dziękuję PiotrkowiP, że odmienił moją ksywę, Tak, ona się ODMIENIA :-) 

 

 

To chińczyk i to chińczyk, więc co za różnica?

Duża. Harada wg mnie jest grabarzem Tekkena. Im więcej "władzy" nad Tekkenem ma Harada tym gorzej dla serii. 

 

 

Niestety jestem tego samego zdania :-/ Harada ciągnie Tekkena w dół...

Odnośnik do komentarza

 

 

To chińczyk i to chińczyk, więc co za różnica?

Duża. Harada wg mnie jest grabarzem Tekkena. Im więcej "władzy" nad Tekkenem ma Harada tym gorzej dla serii. 

 

No spoko, przyjąłem. Tylko gdzie ja o tym wspominałem? :)

 

PE str. 70 Jin Kazama. Harada nie jest "ojcem" serii (stronę wcześniej o tym napisałem). Owszem pracował przy Tekkenie od pierwszej część, ale jego pozycja nie była na tyle silna by decydować o wielu sprawach dotyczących serii.  

Odnośnik do komentarza

Ten dział listy, tak mnie wymęczył. Ktoś doda "nie chcesz, to nie czytaj". A ja dodam "tylko krótkie listy mają szanse na publikację" - jak to Hiv napisał na dole. A tym czasem publikuje list gościa na prawie dwie strony. Gazetkę się kupuje dla tekstów redaktorów, a nie randomów.

W dobie forumka, naprawdę nie ma sensu chyba poświęcać 4 strony na listy. A HC roomy można wrzucić gdzieś koło Hyde Parków.

No i jak już tak sobie ponarzekałem to muszę pochwalić Rozba za tekst o Syberii. Tyle tam ciekawostek i nieznanych mi faktów, że tekst z powodzeniem można podrzucić osobie niegrającej:)

Odnośnik do komentarza

Myślę, że Listy są tylko z sentymentu. Kiedyś każdy magazyn musiał mieć LISTY - to była norma. 

A teraz? Hiv publikuje, wszystko co mu wyślą, bo mało kto pisze. Bankowo. A tekst, o krótkich i zwięzłych to co najmniej od 10 lat jest wrzucony.

Odnośnik do komentarza

No i ta prywata, której nie rozumiem do dziś. To są jakieś zwroty do ludzi, którzy mu napisali maile, ale HIV tego nie opublikował i w zamian taka prywata?

PS. Jedyne co ratował ten dział, to "grające damy". Mam słabą pamięć do imion, ale zapamiętałem niejaką Dobruchnę...

Edytowane przez grzybiarz
Odnośnik do komentarza

 

 

 

To chińczyk i to chińczyk, więc co za różnica?

Duża. Harada wg mnie jest grabarzem Tekkena. Im więcej "władzy" nad Tekkenem ma Harada tym gorzej dla serii. 

 

No spoko, przyjąłem. Tylko gdzie ja o tym wspominałem? :)

 

PE str. 70 Jin Kazama. Harada nie jest "ojcem" serii (stronę wcześniej o tym napisałem). Owszem pracował przy Tekkenie od pierwszej część, ale jego pozycja nie była na tyle silna by decydować o wielu sprawach dotyczących serii.  

 

Faktycznie, tak napisałem :). Do tego stopnia nie przywiązałem wagi do niefortunnego zwrotu, że aż o nim zapomniałem. W takim razie Harada jest ojcem chrzestnym Tekkena ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ten dział listy, tak mnie wymęczył. Ktoś doda "nie chcesz, to nie czytaj". A ja dodam "tylko krótkie listy mają szanse na publikację" - jak to Hiv napisał na dole. A tym czasem publikuje list gościa na prawie dwie strony. Gazetkę się kupuje dla tekstów redaktorów, a nie randomów.

W dobie forumka, naprawdę nie ma sensu chyba poświęcać 4 strony na listy. A HC roomy można wrzucić gdzieś koło Hyde Parków.

No i jak już tak sobie ponarzekałem to muszę pochwalić Rozba za tekst o Syberii. Tyle tam ciekawostek i nieznanych mi faktów, że tekst z powodzeniem można podrzucić osobie niegrającej:)

 

Listy jak listy, ale obecność (i treść) Rodzynów to jest dla mnie od paru dobrych lat nieporozumienie. To już nie te czasy, że ktoś autentycznie niedoje.bany pisze do PE jakieś głupoty, teraz wrzucane są tam teksty typu "hej Hiv, co kupić, Xone czy PS4". 

Odnośnik do komentarza

W sumie to nawet jestem za. Ja listów w ogóle nie czytam jako jedynego działu w całym magazynie. Nie tyle, że mi się on nie podoba tylko nie ma dla mnie głębszego sensu czytanie kolejnej opinii o obecnej generacji, itd. Kiedyś to było fajne jak nie miałem Internetu. Teraz wolę sobie przeczytać bloga użytkownika na PPe niż wypociny w dziale listy.

 

Z kolei fajnie że jest dzial Głos Ludu. Oby więcej takich.

Odnośnik do komentarza

Bardzo rzadko czytam listy. Czytelnicy nie piszą niczego ciekawego, a i HiV nie pomaga przy odpowiedzi, często rzucając się w ogóle do użytkowników, jakby ktoś go zmuszał do odpisywania na te listy. W ostatnim numerze nawet można wyczytać, że gadka o okładkach na forumku to czysty debilizm i RAR mózgu i mało kto zwraca uwagę na zawartość :reggie: 

Odnośnik do komentarza

Bardzo rzadko czytam listy. Czytelnicy nie piszą niczego ciekawego, a i HiV nie pomaga przy odpowiedzi, często rzucając się w ogóle do użytkowników, jakby ktoś go zmuszał do odpisywania na te listy. W ostatnim numerze nawet można wyczytać, że gadka o okładkach na forumku to czysty debilizm i RAR mózgu i mało kto zwraca uwagę na zawartość :reggie:

Na zawartość autorstwa Hiva rzeczywiście mało kto zwraca uwagę, bo i kto chciałby czytać te jego januszowe wypociny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...