Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Gameplayowo to For Honor, Wiedźmin 3, Far Cry 4/Primal  i oczywiście Assassin - taka mieszanina, ale faktycznie może wyjść serii na dobre, jak swego czasu Black Flag. Przyjemna odmiana od biegania po dachach kolejnych nudnych miast. Na premierę nie kupię, bo sobie obiecałem, że zaliczam części po kolei, ale jak tylko uporam się z Unity i Syndicate - lecę po swoją kopię, bo jara mnie, jak swego czasu ACIII.

Odnośnik do komentarza

Przecież pokazali mnóstwo gameplaju :facepalmz:

 

No ale ja chce jakiś od ludzi twierdzących, że to inna gra niż poprzednie AC :facepalmz: Wiesz link wrzucony, rozumiesz czy za trudne ukanio?

Bo jak wyrokując po tym 

 

 

to gra jest kolejną kalką ich poprzednich gier i jak ktoś twierdzi inaczej to nie wiem co o tym sądzić 

 

'kompletnie inna gra' :pawel:

Odnośnik do komentarza

Akurat to było zayebiste - no i nowość w serii, więc...

Jak już pisałem - Origins to naprawdę fajny mix motywów z innych gier, więc jak na AC to naprawdę będzie powiew świeżości porównywalny do Black Flag.

Oczywiście że nie jest to "zupełnie inna gra", ale też przypierd@lanie się do niej tylko dlatego, że nazywa się Assassin's Creed, jest zwyczajnie głupie i bardzo w stylu forumka, w którym żeby zaistnieć, trzeba głosić kontrowersyjne i mocne treści.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy Asasyn, którego nie kupuje na premierę i raczej sie to nie zmieni 27.10. Co sie dzieje, skoro nawet ja sie nie jaram. Kiedyś ogram, pewnie ale zobaczmy najpierw co z tego wyszło.

 

Dużo dobrego daje to ze za grę odpowiada team od Black Flag.

 

Może gdyby realia były inne, ale cały czas uważam ze Egipt do Asasynów nie pasuje. Od pierwszego przecieku z domniemanym sceeenem sprzed wielu lat. Fabularnie boje sie ze będzie leżec. Nie ma Templariuszy, nawet wtedy nie istnieli to wpychają na sile Starożytnych. Bitch, please.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Dobra, jedziemy z tym - poczekam do 18:30/18:40 . Gram od zera, więc wrażliwych na spoilery ostrzegam. Gra odpalona na standardowym PS4, czyli najpewniej najpopularniejszym sprzęcie na którym będzie ogrywane ACO. Wieczorem zrzucę jakiś gameplay z PRO. Póki co menu z main theme:

 

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

ja po black flag olalem ta serie, fajnie, ze egipt bo gier tam osadzonych jak na lekarstwo ale kazdy gameplay z tej gry to byl przeciez kusztajn do potegi, nawet technicznie tez sie nie broni, niereformowalni sa w ubi odnosnie tej serii

Święte słowa. Ja z kolei ostatnim do cna ogranym assasynem mogę określić Brotherhood . Reszta do zaorania i dla gimbazy.

 

 

 

 

:) :) :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem jakieś 5 godzin, potem napiszę jak to widzę, odpalę tylko to na PRO, bo wersja na PS4....no cóż, powiedziałbym że momentami jej bliże do Black Flag niż do Unity/Syndicate. 

 

Technicznie niezależnie od wersji ten Assassin wydaje się po prostu bardzo słaby, ma kilka elementów na których można zawiesić oko, ale ogólnie bieda. Całość ratują wrażenia artystyczne i wykreowany świat.

Edytowane przez Graczdari
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...