Skocz do zawartości

Assassin’s Creed: Origins


Rekomendowane odpowiedzi

Ja troszeczke jestem podekscytowany tym nowym Assassin'em. Model walki mocno zmodyfikowany przypominajacy "For Honor", setting starozytnego Egiptu- jak dla mnie- jest kuszacy, gameplay ( z tego co widzalem) mocno stealth, niczym w MGS V w otwartym swiecie. Najwieksze obawy mam odsnosnie oprawy AV. Chociaz  z tego co czytam narzekaja posiadacze standardowego PS4. Mam Pro i licze na konkretne wizualia. Gre na pewno kupie, bo ostatniego Assasina szpilem  pare lat temu, cieszac sie przygodami Ezio di Auditore. :) 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ludzie, jaki jest sens nabijania się z tej gry? Jak nie macie nic sensownego do napisania na jej temat, to dajcie sobie spokój i piszcie głupoty gdzie indziej.

Może dlatego, że to forum dyskusyjne? :potter:

Wypowiedź kolegi odnosiła się zapewne do mnie, ale co ja poradzę, że pasuje mi tam inna postać ? Może nie batman od razu, ale naprawdę fajnie by się pykało Indiana Jones'em.

 

Btw. Jak oceniacie grafikę na bieda ps4?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie ja nie wiem na czym polega problem z grafiką w tej grze, bo z tego co widzę na screenach to wygląda to bardzo ładnie. Na zwykłym ps4 na tv wygląda to gorzej niż na zdjęciach powyżej?

 

Jesli mowisz o moich screenach, to sa robione na zwyklym PS4.

 

Gra wyglada bardzo ladnie, ma troche gorszych tekstur, ale jako calosc prezentuje sie znakomicie.

Odnośnik do komentarza

 

 

Ludzie, jaki jest sens nabijania się z tej gry? Jak nie macie nic sensownego do napisania na jej temat, to dajcie sobie spokój i piszcie głupoty gdzie indziej.

Może dlatego, że to forum dyskusyjne? :sorcerer:

Wypowiedź kolegi odnosiła się zapewne do mnie, ale co ja poradzę, że pasuje mi tam inna postać ? Może nie batman od razu, ale naprawdę fajnie by się pykało Indiana Jones'em.

 

A ja bym chciał tam jakiegoś Ewana McGregora, bo jak patrzę na to Tatooine, to aż mnie nosi, żeby ktoś zrobił takiego sanboxa w klimatach Star Wars.

Szkoda, że prawa do marki ma EA, bo tam to klon Destiny im się teraz marzy. Nie mówię, że UBI byłoby lepsze, bo jakbym miał się moim dżedajem wspinać na jakieś anteny, by odkryć mapę, to też pewnie nie czułbym się w pełni usatysfakcjonowany, ale zawsze to lepiej, niż always-online szajs od EA.

 

W każdym razie ja tam tego AC hejtować nie będę, bo ma ciekawy setting i na fotkach fajnie wygląda - chętnie zagram, ale przede mną jeszcze Unity/Syndicate i tej kolejności się trzymam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...