Skocz do zawartości

Mario + Rabbids Kingdom Battle


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

ProŚciema wraca, tym razem już bez trolli (choć miałem w głowie coś z Xbox One X, ale postanowiłem że już koniec takich zabaw), a z promocją na kolekcjonerkę Mario + Rabbids Kingdom Battle.

 

http://powerplay.com.pl/pl/p/PREORDER-Mario-and-Rabbids-KB-CE-PL-SWITCH-folia/7698 - tu gra

 

Tu kod (mrugnięcie oczkiem): PROSCIEMABACK (do wklepania w koszyku z zamówieniem)

 

Cena po promocji ok. 310zł + wysyłka. Milo będzie jak wybierzecie kuriera, bo to mniej komplikacji dla każdej ze stron.

 

Kontrolnie:

 

- Nie załatwiam nic związanego ze sklepem przez PW, nie dogaduje dealów, nie składam zamówień z kilku sklepów, jak coś się skończy to skończy. Można pisać na maila sklepu, to ktoś tam może coś pokombinuje, bo jak zabrałem kilka rzeczy na swoją głowę z dobrej woli, to potem różnie to było, wiec end.

 

- Dwa razy strollowałem, przepraszam wszystkich co poczuli się niefajnie z tego powodu, aczkolwiek wracam bez żartów i z promocjami dla Was, zrobię Wam ceny przynajmniej na stuff Nintendo, jakich to nikt w tym kraju nie zrobi, wiec naprawdę nie ruszają mnie minusiki jakie pewnie się pojawią "dla zasady", bo przecież nie ważne co jest teraz, a co było kiedyś. 

 

- Nie wysyłamy przed premierą, bo Nintendo nie lubi jak się łamie embarga i generalnie nie ma co na to liczyć. Na premierę oczywiście każdy dostanie, ale wcześniej nie ma szans.

 

A teraz Show Must Go On,,,

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Kurczę, ten xcom w sosie marianowo-królikowym i nowy, platformowy Marian i trzeba będzie się poważnie zastanowić nad przygarnięciem Switcha pod koniec roku. Tym bardziej, że wtedy konkurencja oferuje tylko jakieś multiplayerowe gierki (battlefronty, destiny i inne takie), które kompletnie mnie nie interesują. 

Odnośnik do komentarza

Świetnie, że będzie PL :) tylko pytanko czy będzie on dostępny wszędzie(Francja, Włochy, Niemcy)w naszym języku? Chodzi mi o to czy Nintendo jakoś regionalizuje gry? Bo np niektóre tytuły u siebie mogę kupić tylko "Version Francaise Integrale" (tyczy się to np Dishonored 2, Dooma, Prey)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...