Skocz do zawartości

Monster Hunter Generations Ultimate (SWITCH)


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

No hej

 

kIiLMI6.jpg

 

http://www.capcom.co.jp/monsterhunter/XX-Switch/sp/?utm_source=tw&utm_campaign=sns&utm_medium=cpc

 

A jednak Capcom skusił się na coś więcej niż Street Fighter 2 za 40 dolarów. Co prawda to tylko kotlet moim zdaniem wcale nie najlepszej odsłony, ale sugerowanie, że nie wypnę du,py dla MH w 720p na handheldzie i 1080p na TV z lepszymi teksturkami, L2 i R2 oraz dwoma normalnymi gałkami  :banderas: Generations wręcz dusiło się na 3DSie - tak słabo wyglądało, tutaj coś czuję, że może być ślicznie. 

 

 

 

Ogólnie to sytuacja przypomina zapowiedź 3U na 3DSa, szybki port na rozgrzewkę, a potem czwóreczka.  Dlatego też piątka na Switcha to już praktycznie pewniak i bardziej ekscytuje mnie wizja nowej części, a XX to tylko przystanek, któremu jednak ciężko będzie się oprzeć ze względu na usprawnienia. No chyba że pokpią sprawę.

 

EDIT 10.05.2018 - Rayos

 

Ogłosili zlokalizowaną wersję na nasz rynek: Monster Hunter Generations Ultimate. Premiera 28 sierpnia.

 

 

Odnośnik do komentarza

:banderas: już słyszę pękająca doope yano i marudzenie, że kolejna zacofana konsole musi kupić xD

 

Jaram się, i choć sam wolałbym nowego monhuna albo port 4u tak jest to świetna wiadomość bo w zasadzie potwierdza że piątka będzie na switcha. Świetny news, mam nadzieję że na zachodzie wyjdzie szybko.

 

Tylko co zrobią kitajce, przecież im ciągle switchy brakuje xD

Odnośnik do komentarza

Generations było trochę biedne w zawartość, ale jeśli w XX dołożyli tyle, co w 4U, to będzie co robić. A chyba dołożyli, bo jest G-Rank, nowe potworki, ekwipunek i style (których fanem nie jestem, ale zawsze można grać podstawowym). Sama czwórka też nie była jakoś wyjątkowo bogata (zupełny brak G-ranku, w którym spędziłem ponad połowę zabawy), ale w ogóle jej nie dostaliśmy, więc tego nie zobaczyliśmy. 

 

Konsoli dla gry nie kupię, ale i tak w swoim czasie kupię dla innych gier, więc xD

Odnośnik do komentarza

Nie pamietam dokladnie kiedy to bylo, ale kojarze jakiegos monstera gdzie potwor fruwal pod jakas zieloną siatką [ciezko ocenic z tekstury co to bylo], trzeba bylo sie na to wspinac do niego i uwazac zeby cie nie zdupczyl, na sama mysl o tym dostaje zawrotow glowy, choc z dwoma analogami pewnie nie byloby problemu.

 

Niech jeszcze pokaza tylko jak to wyglada na duzym ekranie i chyba bede kupiony.

Odnośnik do komentarza

Pływanie tylko w mh3u było i juz pewnie nie wrócą. A szkoda - ja tam bardzo lubiłem podwodne walki.

 

przecie podwodne walki to największa (pipi)na całego monhuna, przez to 3U nie ukończyłem bo strasznie to pływanie wnerwiało  :/

 

 

 

Niech jeszcze pokaza tylko jak to wyglada na duzym ekranie i chyba bede kupiony.

 

Wystarczy, że będzie jakości 3U z Wii U i będę bardzo mocno zadowolony. taki przenosny monhun zaora wszystkie milion części wydanych do tej pory, aż do momentu piąteczki która będzie masakratorem kosmosu pewnie :banderas: chyba ze capcom znowu cos zyebie :kaz: 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

 

 jakości 3U z Wii U

 

Rozumiem zadowala ciebie port na odpie,rdol z rozmazanymi teksturami i gorszymi frameratem niż ten na 3DSie? Bo tak wyglądało granie w 3U na WiiU.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

No spoko, po przejściu z 3DSa na WiiU szło się porzygać. Narzekałeś, nie narzekałeś, sam fakt tego, że 3U na 3DSie śmigał bodajże w 50 fpsach (60 w hubie), a na WiiU średnio wyciągał 38 fpsów jest żenadą. Generations z palcem w du,pie powinno wyciągać na Switchu 1080p/60fps, no ale że to Capcom to może być śmiesznie.

 

Ciekawe co z MH Stories, tym spinoffem jRPG co ma u nas wyjść na 3DSa. Może dowiemy się czegoś na e3.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

już słyszę pękająca doope yano i marudzenie, że kolejna zacofana konsole musi kupić

 

od początku mowilem że jak wyjdzie monster i pokemony to pewnie kupie switcha, co prawda raczej nie dla samego XX tylko jak już będzie coś konkretniejszego

zresztą ja nie hejtuje switcha, może i jest zacofany ale akurat jeśli chodzi o dwie głowne gry które mnie na niego ciekawią - czyli monster i poki to i tak są to serie które do tej pory były na o wiele bardziej zacofanych sprzętach więc i tak szykuje sie spory skok jakościowy co mnie cieszy

 

 

BTW jest cała tablica o monsterze ale oczywiście temat założyliście tutaj? :p czy to zgodne z regulaminem?

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

yano daruj, tam 3 osoby wchodzą, dział jest schowany w czeluściach forum. znaczy można przenieść jak bardzo to przeszkadza, ale ile razy ludzie zakładali tematy o MH/pytali się o coś tutaj tylko po to, żeby jakiś cwaniak ich zje,bał że jest od tego martwy grupowiec 

 

a tak to jest porządek. gra wychodzi na switcha? jest w dziale switcha. stanowcze NIE dla kącików, to nie 2005 rok.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.