Skocz do zawartości

PSX Extreme 238


Oceń okładki PSX Extreme 238  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 238 (DiRT 4)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 238 (Tekken 7)



Rekomendowane odpowiedzi

Czytając wspomnienia o Żółwiach, naszła mnie smutna refleksja, jak dużą przepaść dzieli telewizja publiczna z lat 1990-1999 a tą od 2000 do teraz :( W tamtych czasach mieliśmy:

- Kreskówki i seriale z Ameryki, Azji i Europy

- Ciekawe programy dla dzieci (Ciuchcia, Tęczowy Music Box)

- Programy edukacyjne (Kwant)

- Teleturnieje sprawdzające wiedzę graczy (Jeden z Dziesięciu, Miliard w Rozumie, Wielka Gra)

 

Dzisiaj jedynie co oglądam na TVP, to Jeden z Dziesięciu, resztę programów zlikwidowano :(

 

W ramach wspomnień :)

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie wyjąłem z piewki stare numery pisma Play. Patrzę w stopkę redakcyjną, a tam Tadeusz Zieliński aka zooltar. Moze Roger namówisz go na jakiś artykuł "retro" o historii pisma play? Magazyn już nie istnieje, wiec żadna to konkurencja:), ale tak przeglądam te gazetki z 2000 roku i trochę sie wzruszam (choć moze to wina whiskey).

Odnośnik do komentarza

Ten durny list o "dziedzicu" (co ta panienka ćpie?) był jakiś czas temu w Rodzynach. No i dawać Prey do recenzji gościowi od jeżdżenia w kółeczko i platformówek... Meh. Już dostał raz ambitną grę do recenzji - MGS2 i nie był to dobry pomysł.

 

ahahahaa, czytając reckę Prey pomyślałem, że HiV jednak powinien zostać przy samochodówkach i kolejnych częściach Call of Duty :) widać nie byłem sam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałem tylko poinformować, że prenumeratę dostałem w CZWARTEK. Nie zeszły, tylko 08.06. Półtora tygodnia później. Gratuluję waszej poczcie.

 

Mogę Cię jedynie przeprosić, ale co my tak naprawdę możemy... Np. przy tym numerze (i też Teraz Rock) nagle kilkanaście wysyłek na Wyspy miało obsuwę i doszły też w czwartek. Zawsze robimy tak, że jak numer nie dojdzie wcale (a i tak bywa), to dosyłamy, czyli mamy dodatkowy koszt. Reklamować sobie można do woli, tyle że to niewiele daje, bo listy nie są rejestrowane. Nie są, bo rejestrowany kosztuje obecnie... 5,20 (czyli wyszłoby ponad 62 zł samego kosztu dostaw prenumeraty z 99 zł, doliczając koszt przygotowania numeru to przy prenumeracie za 99 zł już byśmy byli w plecy). Alternatywa niewielka - mieliśmy rozmowy z InPostem, ale tam o ile jest OK w dużych miastach, tak w mniejszych to czasami w ogóle problem z dostawą. 

 

Wiem, ze nie każdego musi takie tłumaczenie interesować, bo po prostu może olać prenumeratę, a te są dla nas istotne, bo zysk z nich lepszy niż ze sprzedaży kioskowej, no ale takie realia. Problemy większe niż zazwyczaj są od początku roku. Po cichu liczę, że te podwyżki wysyłek zaczną się przekładać też na jakość ich obsługi. 

Odnośnik do komentarza

Całkiem z innej beczki. Oglądałem ostatnio dokument Thank You for Playing o polskich czasopismach komputerowych. Sentyment ścisnął gardło i łezka w oku pojawiła się. Niemniej szkoda, że  nie pojawił się wątek czasopism konsolowych. PE,Neo,PS Plus,PSX Fan. Dla nas Konsolomaniaków niemniej kultowych niż dla Pecetowców- Gambler,SS.
Pamiętam dzikie akcje Zgredów nagrywane na targach,Extreme Party. Może ma ktoś kopię na Vhs? Może udało by się coś zmontować na 20 lecie PE. Jakieś wspominki,archiwa,wynurzenia. Sobek by to zmiksował ;), i gitara.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...