Skocz do zawartości

Playerunknown's Battlegrounds


teddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

3 minuty temu, cithall napisał:

Co wcale nie znaczy że na koksie będzie 60 klateczek. Jeśli nie osiągną na zwykłego XO takiej samej wartości to mogą zablokować na 30 obie konsole. Jakoś w to nie wierzę, że podzielą społeczność. 

Mam nadzieje ze nie beda sie ogladac na x1 i blokowac fpsy na koksie, jakos na pc ludzie graja na roznych ustawieniach i nikt nie placze, ze jeden ma 25, 60 czy 144 fpsy

.

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieje ze nie beda sie ogladac na x1 i blokowac fpsy na koksie, jakos na pc ludzie graja na roznych ustawieniach i nikt nie placze, ze jeden ma 25, 60 czy 144 fpsy
.
To nie jest tak czy się będą oglądać czy nie. W multi w grach na obu konsolach MUSI być ta sama liczba klatek. Jeżeli zwyklak da radę uciągnąć 60fps kosztem grafiki to koks taka wersję dostanie z wiadomo że lepszą grafą, jeżeli nie to będzie lock na 30fps i extra grafa na koksie. Niestety ale takie są skutki półgeneracji. W singlach natomiast mogą robić co im się tylko podoba.
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, kamilradom1910 napisał:
43 minuty temu, JuanMag napisał:
Mam nadzieje ze nie beda sie ogladac na x1 i blokowac fpsy na koksie, jakos na pc ludzie graja na roznych ustawieniach i nikt nie placze, ze jeden ma 25, 60 czy 144 fpsy
.

To nie jest tak czy się będą oglądać czy nie. W multi w grach na obu konsolach MUSI być ta sama liczba klatek. Jeżeli zwyklak da radę uciągnąć 60fps kosztem grafiki to koks taka wersję dostanie z wiadomo że lepszą grafą, jeżeli nie to będzie lock na 30fps i extra grafa na koksie. Niestety ale takie są skutki półgeneracji. W singlach natomiast mogą robić co im się tylko podoba.

Mam nadzieje, ze juz nie bedzie nastepnych generacji na co to komu? Mi sie podoba idea ulepszania sprzetow co 3 max 4 lata, pelna wsteczna kompatybilnosc jak na pc, akcesoria te same, jak dla mnie same plusy takiego rozwiazania. Oczywiscie tez nie moze byc ograniczania nowych dopasionych konsol wzgledem starszych ver. Chcesz grac w lepszej grafie czy wiekszej ilosci fps? Kup mocniejsza konsole. Oby to sie przyjelo :)

Edytowane przez JuanMag
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Tak jak pan JuanMag, tez mi takie rozwiazanie pasuje i fajnie jakby faktycznie dali radę zrobić 60fps na koxie
Normalnie tak powinno być, ale praktycznie niestety nie zarżną sprzętu z tej samej rodziny. Ubija go dopiero w następnej półgeneracji czy tam generacji i wtedy to koks będzie sprzętem który będzie ograniczał możliwości nowego. Koks to wyższa rozdzielczoś, lepsze doznania graficzne i nic poza tym. Ta sama sytuacja co między PS4 Pro, a zwykłym PS4. Zresztą to wyjdzie w praniu 12 grudnia jak wyjdzie PUBG. Chociaż już teraz porównajcie np multi w Call of Duty czy innej grze. Klatkarz ten sam, co najwyżej wydajność lepsza (bez chrupnięć) i lepsze efekty graficzne.
W przypadku gdyby zdecydowali się 60 fps vs 30fps ludzie by ich zaciukali. Szczególnie w USA gdzie za poparzenie herbatą w McDonaldzie idą milionowe odszkodowania.
Odnośnik do komentarza
Co ma poparzenie herbata do ilosci fpsow? xd
Niewiele Obrazuje tylko że w Stanach ludzie sądzą się dosłownie o wszystko gdy tylko zwietrzą pieniądz i wiele ludzi tylko czeka na swoją szansę na łatwy dochód.
To była tylko taka odskocznia nie na temat od głównego wątku Podobnie było z Red Bullem jakiś czas temu. Ktoś stwierdził że wypił tego multum, skrzydeł nie dostał i został oszukany przez reklamy które mówiły mu że będzie fruwał i firma musiała zapłacić
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
49 minut temu, Playstation napisał:

fajnie zobaczyć szalejącego SajmonaŁDZ w komentarzach xD mam nadzieje że Figaro też gdzieś tam jest :D

 

Cytat

Akurat w danej generacji wszystko co moze zachwuac balans rozgrywki powinno byc po rowno i co do tego nie ma watpliwosci a laczenie tego z komunizmem to slaby zart. To moze powinnismy z kazdej pracy zwolnic szefow bo to dygtatura i wprowadzic do kazdej firmy demokracje idac tym tokiem myslenia.

Ło (pipi) on to chyba jakiś specjalny jest, pewnie rente dostaje na spier.dolenie

Odnośnik do komentarza
Zawsze mogą uwalić detale i wrzucić szwaczkę czy gra ładna i 30fps czy gorsza i 60fps oczywiście mowię o zwykłym klocku
Takie rzeczy tylko w single player Musicie zrozumieć że nigdy nie będzie dwóch różnych wersji na tej samej, zamkniętej platformie jeśli chodzi o multiplayer i współzawodnictwo w tak istotnej kwestii jak klatkarz.
Kox to tylko odpowiedź dla ludzi którzy kupili hyper, super TV podłączyli fata i się wściekali że mają kupę na ekranie w postaci skalowanego 720p i 900p do 4k.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.