Skocz do zawartości

Wolfenstein 2: New Colossus


Figuś

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie. Tego samego dnia Premiera Wolfensteina i Assassins Creed. Ja wybralem Origins a New Colossus kupie po ograniu. Moze to glupie ale nie widze tu Nazistow tylko jakies metalowe puszki do ktorych sie strzela. I kazdy strzal to albo wybuch ognia albo prysk krwi.

Edytowane przez u55r
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajnie. Tego samego dnia Premiera Wolfensteina i Assassins Creed. Ja wybralem Origins a New Colossus kupie po ograniu. Moze to glupie ale nie widze tu Nazistow tylko jakies metalowe puszki do ktorych sie strzela. I kazdy strzal to albo wybuch ognia albo prysk krwi.

 

Jak sobie usprawiedliwia wybór branżowego raczyska, ponad kontynuację jednego z najlepszych shooterów przełomu generacji  :reggie:  

Odnośnik do komentarza

Będą normalni naziści xd Grałeś w jedynkę to powinieneś wiedzieć jaki to setting ?

Ja wlasnie ogrywam i im dalej tym gra co raz mniej mi sie podoba. Pierwsze misje mega klimat, szpital w PL, oboz koncentracyjny w Chorwacji, niestety potem robia sie jakies star warsy i misje w kosmosie. Jezeli dwojka pojdzie tym tropem to raczej nie dla mnie.
Odnośnik do komentarza

Właśnie to było zayebiste! Najpierw w miarę ugruntowany setting, a później jazda bez trzymanki - to w końcu gra, która ma bawić, a ta bawi wyśmienicie i w bardzo oldschoolowy sposób.
Od pseudo-realistycznych, przepełnionych patosem wojennych opowieści to ja mam Call of Duty i stare odsłony Medal of Honor.

Ktoś tu chyba zapomniał, jak wyglądał Adolf w starym Wolfie :)

Odnośnik do komentarza

Każdy Wolf nie chciał być typowym ww2 shooterem, czy to rtcw z elementami okultu i zombiakami, czy wolf 2009 z innymi wymiarami i talizmanem z czarami. Z drugiej strony strzelanie do robotów i laserki nie są dla każdego więc nie ma co się burzyć, a w sequelu z tego co widać będzie tego więcej. New Colossus zaczyna mi się powoli widzieć jako taki Crysis z nazistami.

 

 

jedynke grałem w okolicach premiery i bardzo mi sie podobało ale jak odpaliłem dlc po doomie to lekki :reggie: był

 

Tak to chyba każdy miał.

Odnośnik do komentarza

Też mi się wydaje, że gdyby to była kolejna typowa 2 wojenna strzelanka przeszłaby bez większego echa, tak jak Wolf z 2009. Zresztą w tym temacie niepobity po dziś dzień jest RTCW.

RTCW to  jedna z moich gier życia:) Ale miała zupełnie inny klimat niż nowa seria, to co napisał Homer S, chyba nie podszedł mi po prostu ten futurystyczny styl. Wole ponure zamczysko, z poukrywanymi sekretami oraz zombie-naziolami, niż jakieś elektro blasterki:D

Odnośnik do komentarza

W rtcw przecież też były ubersoldaten i inne tesla guny, a że new order to chyba lata 60 to sobie wrzucają różne futurystyczne nazi-wynalazki. Też mi spasował bardziej okultyzm i inne czary jak w rtcw i właśnie old blood ale imo to co zrobili w TNO jest jak najbardziej ok. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

"Nienawiść do białego człowieka, rasizm w stosunku do białych, Jewenstein..."

Ja pyerdolę... nie wierzę, że czytam takie bzdury i że są ludzie, którzy mają tak naebane we łbach.

Rozumiem, że jakby dali kilku czarnych nazistów do ubicia, to byłoby OK - jak w multi CoD WWII...

Wracam do The Evil Within 2, żeby skończyć przed premierą Wolfa II -"żydzi z Bethesdy" zarobią na mnie w tym roku, nie ma co (już kupiłem Fallout 4, Dishonored 2 i PREY) :)

Odnośnik do komentarza
Ja pyerdolę... nie wierzę, że czytam takie bzdury i że są ludzie, którzy mają tak naebane we łbach

 

Takie naebanie jest teraz w modzie nie wiedziałeś ?

Dziwie się, że żadne środowiska satanistyczne nie miały butthurtu o Dooma.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...