Skocz do zawartości

The Evil Within 2


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili lecą napisy końcowe z czasem 17h kurde zakończenie zrealizowane w stylu Residentowym a sama gra 9+\10 jak dla mnie. Jedynka była świetna ale dwójka ulepszyli formułę w każdy możliwy sposób. Mam wszystkie slajdy, dokumenty i brakuje mi dwóch rozmów, wszystkie poboczne leciałem od razu a w 3 rozdziale spędziłem 5h dla samej eksploracji. Grafika po patchu daje kopa a soundtrack dopełnia klimat tego horroru z nie tuzinkowymi bossami, protagonistami (strzelnica żywcem z RE4 tylko przybija piątkę ojcowi serii Resident Evil). Lecę new game+ od razu i ciągnę do 100% a i chyba odświeżę sobie jedynkę przy okazji bo spogląda na mnie z pudełka :)

Edytowane przez Wesker
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fajnie że tytuł w końcu zdobywa uznanie, nawet w oczach osób, które jedynką nie były zachwycone. Poczta pantoflowa zrobi swoje i niezdecydowani zaczną sięgać po gierkę, szkoda tylko, że pewnie nie przełoży się to na sprzedaż, bo po nówki do sklepu polecieli przeważnie fani pierwszej odsłony.

Odnośnik do komentarza

Już myślałem że nie doczekam się coveru ordinary world a tu proszę na napisach końcowych poleciało <3 Co tu dużo mówić Panowie goty goty jeszcze raz goty :obama: . Oby tylko 3 części nie robili.. niech już biednego Sebastiana zostawią w spokoju. W niecałe 17h nightmare mode pękł , czas się zabrać za classic mode . Po wbiciu platyny moje życie będzie wyglądać mniejwięcej tak

 

1b102ee089ec071c825ba5dd5f4d405f.jpg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Właśnie lecą napisy końcowe. W sobotę grałem cały dzień, dziś dokończyłem końcówkę. Z lizaniem ścian wyszło dokładnie 17:30:35.

 

Jestem zachwycony tą grą :) Prawdziwa produkcja AAA - singiel z krwi i kości w starym, dobrym stylu, bez jakiegoś srulti dołożonego na siłę. Obawiałem się trochę, jak zacząłem czytać o zrobieniu z mechaniki gry shitboxa, ale z nudnym shitboxem to nie ma nic wspólnego - lekka swoboda w wykonywaniu misji tylko dodaje grze uroku :)

 

Tak w ogóle cały czas miałem wrażenie, jakbym grał w The Last Of Us - nawet stylówę Seby zrobili trochę na Joela. Crafting, HUD, strzelanie - no TLoU jak w mordę strzelił. Nawet ta końcówka z biegiem z wiadomo Kim mi końcówkę TLoU przypominała.

 

Na pewno zrobię platynę i wtedy też napiszę więcej.

 

Kupować koniecznie.

  • Plusik 2
  • Lubię! 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 7.11.2017 o 18:09, Wesker napisał:

W tej chwili lecą napisy końcowe z czasem 17h 

 

18 godzin temu, flahu napisał:

W niecałe 17h nightmare mode pękł , czas się zabrać za classic mode

 

16 minut temu, [InSaNe] napisał:

Właśnie lecą napisy końcowe. W sobotę grałem cały dzień, dziś dokończyłem końcówkę. Z lizaniem ścian wyszło dokładnie 17:30:35.

 

Fak, tylko ja jestem taki głupi, że Nightmare zajął mi dwukrotnie więcej (prawie 32:28:cośtam)? Coś słabo widzę te "lizanie ścian" w 17h - na bank lizałem dokładniej :P

Odnośnik do komentarza

Tzn zaraz pewnie zostaniesz zjedzony, że albo jesteś ślepy, albo zmień TV, ale... Graficznie jest naprawdę ładnie. Oczywiście nie jest to poziom Horizona czy Uncharted, ale też nie ma siary, jak w części pierwszej. Mi się graficznie ten tytuł podobał, modele postaci również, Seba się fajnie prezentował, miasteczko także... Nie ma się do czego przyczepić, chyba że na siłę.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, flahu napisał:

Na 65 calowym oledzie to i Crysis 3 na PS3 wygląda ładnie :banderas:

Gra, która jest w 720p na 65 calowym TV dobrze? No chyba nie. Co do Evila Withina to wygląda ok, na screenach lepiej niż w ruchu bo dużo robi to, że gra jest ciemna i ma sporo filtrów. Wygląda troche lepiej niż jedynka, chodzi lepiej - no akurat nie mam się do czego przyczepić w tym względzie ot solidne 7/10 ale porównywanie tego do Horizon czy Uncharted? Kurcze no raczej średnio. 

Odnośnik do komentarza

Początek gry ale już psychicznie jestem porobiony;o ale ta gra ma przytłaczający klimat. Te korytarze na początku, obrazy na ścianach, dźwięki... niczym w P.T bałem się obrócić za siebie ;o 45 min za mną a już widziałem kilka pokręconych rzeczy... to będzie dobra gra ale będę musiał ja dawkować bo chyba im starszy jestem tym bardziej na mnie to działa ^^ filmy mogę oglądać z ciężkim klimatem i zazwyczaj moja reakcja to ziew ale w grach strasznie szybko łapie imersje i będzie kupsztal w gaciach ;d

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...