Skocz do zawartości

The Evil Within 2


c0ŕ

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm... nie wiem po co, bo pamiętam, że akurat pierwsze TEW było dość wymagające na tym defaultowym poziomie trudności. Zero prowadzenia za rączkę i chyba 90 zgonów za pierwszym przejściem. Że nie wspomnę o AKUMU - tutaj niech się wyżywają, a normalne przejście niech zostawią po staremu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Są gry, co do których mam wątpliwości i potrzebuję kilku materiałów video, wrażeń, opinii, recenzji, by podjąć decyzję o terminie kupna (bo prędzej czy później zawsze kupię coś, co mnie interesuje). Są też pewniaki, w stosunku do których potrzebna mi tylko informacja, że wychodzą i kiedy - The Evil Within 2 należy do tych drugich - po pierwszej części biorę w ciemno i nie potrzebuję żadnych spoilerowych filmików czy wrażeń :)

Odnośnik do komentarza

Tez oczekiwalem liniowosci bo przypadla mi do gustu w jedynce bardzo taka forma, ale jesli odpowiednio wywaza te otwarte tereny i zrobia takie bardziej rozbudowane odpowiedniki np. poczatkowej wioski z jedynki (gdzie eksploracja chatek i zbrojenie sie bylo niesamowite) to moze byc ok. Poboczne misje to dla mnie abstrakcja w takiej grzem ale moze zaimplementuja je w akceptowalny sposob, zobaczymy.

 

Oby tylko tworcy nie przesadzili z voice actingiem bohatera bo jednak milczacy / oszczedny w slowach bohater w survival horrorach to wspaniala rzecz. Potworki po gameplayach tez mi sie podobaja, calkiem creepy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak na moje to protagonista zdecydowanie za dużo gada do siebie. Jego ciągłe komentarze psują immersję i, nie przymierzając, przypominają śmiechy z taśmy puszczane z offu w (pipi)owych komedyjkach w TV. :/ Jeśli już musi sobie ponawijać, to niech od tego są cut-scenki. Pomysł z sidequestami również średnio do mnie przemawia, no ale może akurat zrobią to dobrze. Martwi mnie też, że na tych gameplayach pokazują w zasadzie tylko łażenie po mieścinie, ewentualnie jakichś domiszczach - jedynka oferowała zapadające w pamięć, bardzo zróżnicowane miejscówki, choć z drugiej strony od pewnego momentu robił się tam z tego niezły miszmasz stylistyczno-narracyjny.

 

Biorąc to wszystko pod uwagę, coraz bardziej waham się, czy brać gierkę day-one, tym bardziej, ze w październiku jest cała masa innych, interesujących mnie premier.

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Martwi mnie też, że na tych gameplayach pokazują w zasadzie tylko łażenie po mieścinie, ewentualnie jakichś domiszczach - jedynka oferowała zapadające w pamięć, bardzo zróżnicowane miejscówki, choć z drugiej strony od pewnego momentu robił się tam z tego niezły miszmasz stylistyczno-narracyjny.

 

Spokojnie, o to nie ma sie co martwic IMO, cala fabula i miejsce akcji wciaz jest oparte o znane z jedynki STEM, takze nie ma powodow by bac sie ze lokacje beda monotematyczne jak chocby w TLOU (oczywiscie w wypadku tej gry nie byla to wada). Na pewno jakies poryte, kreatywne miejscowki sie pojawia, podobnie licze ze design przeciwnikow a szczegolnie bossow bedzie odpowiednio niepokojacy, pod tym wzgledem te urywki dema napawaja optymizmem.

Odnośnik do komentarza

Resident evil 6 nauczył mnie ze kupowanie preordera w ciemno to średni pomysł. Poczeka się na pierwsze ręcki i zobaczymy. Jak będzie poziom jedynki to biorę w ciemno.

 

Nie mam nic do napisania do gry ale sparafrazuje Twoj komentarz: "nie kupuje gier w ciemno. Poczytam recki i jak bedzie dobra to biore w ciemno" l o l

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...