Skocz do zawartości

Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość _Be_

wreszcie ogram na Vicie :banderas:

 

szkoda, że od kilku lat Sony zapowiada gierki na tę platformę tak jakby jej się wstydziło 

 

Przy tej sprzedaży też byś się jej wstydził. 

 

Fajnie, że retail na konsolach. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
Gość Rozi

 

Chodzi Ci o Photoshop Flowey'a? No to chyba standardowo, po ubiciu/oszczędzeniu Asgore'a pojawia się kwiatek (robiłem Neutral Route), psuje sejwa, psuje grę i jest sieczka. Trochę się wystraszyłem, ale chyba nie można zginąć, albo i można, bo mi się zawsze udawało łapać zielone ikonki przy kolejnych serduszkach.

 

 

Ta gra tak na psychikę wchodzi czasem, że to jest masakra. Jak np.

 

Sans, który przed walką z Asgorem pyta o robienie złych rzeczy i czy ja tak robię, a jak odpowiedziałem "nie", to spytał "to czemu zabiłeś mojego brata?". Aż mi się głupio zrobiło.

 

Odnośnik do komentarza

ja pamiętam, jak na początku

zabiłem matkę, ale źle się z tym czułem i postanowiłem zacząć grać od nowa. doszedłem do tego momentu znowu i oszczędziłem ją, ale kwiatek powiedział mi, że wie co zrobiłem wcześniej i zaczął mi wyrzucać, że za pierwszym razem ją zabiłem i włączenie gry od nowa nie sprawi, że to co zrobiłem przestanie się liczyć :obama:

 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Nooooo

 

ja jej za drugim razem powiedziałem, że już ją kiedyś zabiłem i było to przerażające.

 

 

Ogólnie

 

brak Floweya na początku wprowadza taki nastrój jak w tych creepypastach growych, że w takiej grze relaksującej ktoś umiera xd

 

Odnośnik do komentarza

 

Chodzi Ci o Photoshop Flowey'a? No to chyba standardowo, po ubiciu/oszczędzeniu Asgore'a pojawia się kwiatek (robiłem Neutral Route), psuje sejwa, psuje grę i jest sieczka. Trochę się wystraszyłem, ale chyba nie można zginąć, albo i można, bo mi się zawsze udawało łapać zielone ikonki przy kolejnych serduszkach.

 

 

Ta gra tak na psychikę wchodzi czasem, że to jest masakra. Jak np.

 

Sans, który przed walką z Asgorem pyta o robienie złych rzeczy i czy ja tak robię, a jak odpowiedziałem "nie", to spytał "to czemu zabiłeś mojego brata?". Aż mi się głupio zrobiło.

 

 

 

Właśnie po oszczędzoniu Asgore'a Flowey mówi "no sorry stary zyebałeś było trzeba wybrać drugą opcje, tym razem przegrałeś" i gra się wyłącza. wtf? na początku myślałem że to prawda i gra się rzeczywiście w taki sposób kończy na pacifist route. To samo po podjęciu walki z Floweyem i każdej kolejnej śmierci gra się wyłącza i trzeba uruchomić ponownie żeby dokończyć walkę :obama:

 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

 

Ja Asgore'a zabiłem, bo sam mówił, żebym wziął jego duszę, żeby mu ulżyć. A przynajmniej tak zrozumiałem. Potem mi właśnie Flowey wskoczył i mówił, że to on za tym stoi i KILL OR BE KILLED. Zaczął się tymi serduszkami mutować, popsuł sejwa i powiedział, że on tu rządzi i mu nie dam rady. Swoją drogą piękne przebijanie ściany z tym zepsuciem sejwa i load/save podczas walki, takie triki się szanuje.

 

 

 

W True Pacifist Route ostatnim bossem jest Asriel.

 

Edytowane przez Rozi
Odnośnik do komentarza

 

Ja Asgore'a zabiłem, bo sam mówił, żebym wziął jego duszę, żeby mu ulżyć. A przynajmniej tak zrozumiałem. Potem mi właśnie Flowey wskoczył i mówił, że to on za tym stoi i KILL OR BE KILLED. Zaczął się tymi serduszkami mutować, popsuł sejwa i powiedział, że on tu rządzi i mu nie dam rady. Swoją drogą piękne przebijanie ściany z tym zepsuciem sejwa i load/save podczas walki, takie triki się szanuje.

 

 

 

W True Pacifist Route ostatnim bossem jest Asriel.

 

Fajnie wiedzieć czyli jednak nie udało mi się przejść na true pacifist, kończyłem grę na 1 lvl i wydaję mi się że wszystkich oszczędziłem. Pewnie na początku gry wpadł jakiś kill, teraz mam motywację żeby przejść jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Jak zaspoilowałem, to wybacz xd

 

 

True Pacifist wymaga m.in. pójścia na randkę z Sansem, uratowanie Undyne przed wycieńczeniem i potem quest z przekazaniem jej listu do Alphys. Trzeba każdego oszczędzać i nie tylko.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Szybciutkie necro:

 

co za pi,erdolony sztos, ale

Spoiler

psychodela końca tej gry powoduje znaczny dyskomfort

:| nie czulem czegoś podobnego od czasu Skullmonkeys i Głowy do Wycierania

 

w ogóle gra z kategorii doświadczenia, a jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że do "przed chwilą" myślałem, że Deltarune znajduje się jeszcze w produkcji :pawel: 

 

No i ten OST :banderas: M I O D Z I O, będzie słuchane nawet poza grą, w sumie jeden z najlepszych jakie w życiu słyszałem. Udźwiękowienie jest naprawdę tip-top, a taki indor puszczony na OLEDzie sprawia, że czerń zlewa sie ze ścianą hmmm cudowna gra, oby taki gaming siadał mi na twarz jak najczęściej :fsg: 

indory tej generacji >> sztampowe AAA

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Paolo de Vesir napisał:

 

w ogóle gra z kategorii doświadczenia, a jeszcze bardziej cieszy mnie fakt, że do "przed chwilą" myślałem, że Deltarune znajduje się jeszcze w produkcji :pawel: 

Bo znajduje się. Masz pierwszy epizod za free ale cała gra jeszcze nie wyszła.

 

Under był spoczko ale powtarzanie dla wszystkich zakończeń jest bardzo monotonne, bo sama gra jest po sznurku. Warto jednak powtórzyć szczególnie dla 

Spoiler

True Lab Alphysa

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.