Skocz do zawartości

Metroid Prime 4


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Przeżyliśmy Other M, przeżyliśmy Federation Force, przeżyliśmy przypinkę do garnitu Reggiego z Morph Ballem, przeżyliśmy lata rozczarowań spowodowanych brakiem zapowiedzi, wielu serię już pogrzebało, ale jest, boże jest. Retro Studios wraca. Metroid Prime wraca. 

 

 

Możemy teraz wszyscy gapić się na ten teaser przez kolejny rok. 

 

Jak to w ogóle brzmi, nowy Metroid Prime jaaaaaaaaaaaaaaaaa :banderas: 10 lat czekałem. 10. Reszta konferencji już mnie nawet średnio obchodziła. Jeszcze mi się ręce trzęsą. A więc to jest ta słynna radość z zapowiedzi gry.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

DCNsLpbWAAEysuG.jpg

 

 

Jakoś nie martwi mnie taka zmiana developera :reggie:. Ehh i teraz każdy Direct pełen wyczekiwań na cokolwiek, no ale lepsze to, niż stawianie świeczek na serii. Ciekawe czy zostaną przy FPP, a jeżeli tak, to czy sterowanie będzie jak na Wii czy może na gałkach. Wybór?

 

i znowu odpaliłem na YT to logo w powerpoincie z muzyczką z Prime'a. Ahhhhh.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Nie no, jest różnica. W zeldach przed BOTW miałem otwartą mapę z dungeonami, metroid to zawsze był jeden wielki dungeon.

 

Jezu, możemy rozmawiać o Metrodzie, spierać się, wstawiać nie wiem - memy, wszystko. Kocham was.

Odnośnik do komentarza

Zmiana developera, hmm? Mnie akurat trójka nie podeszła, nie wiem dlaczego, chyba ulotnił się gdzieś klimat zaszczucia, za to dwie pierwsze części skończyłem na 100%, nie wiem, czy dwojka nie była nawet lepsza, no ale jedynka to jedynka, dla mnie w ogóle jedynka na Gacka była pierwszym Metroidem w jaki grałem :). Nie ma jak zacząć od razu z grubej rury, nie pamiętam ile czasu minęło, zanim wcisnąłem start, bo ekrany startowy z muzyczką wgniótł mnie w fotel, a późnych masa momentów, niezwykłych, jak statek pod wodą i ta minimalistyczna muza, heh. Pozdrawiam zdrowe wariaty ;).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje ,że seria zmieni się równie mocno co Zelda. Jest potencjał na hit pokroju Zeldy, chociaż osobiście chyba wolałbym żeby robiło to Retro. Japończycy nie mają ręki do widoku FPS. Nie pokazali nic, możliwe ,że trzymają coś na inne targi i chcą dowalić później. Jeśli jest inaczej to pewnie poczekamy na premierę do 2020 roku.  

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...