Skocz do zawartości

Yoshi's Crafted World


Malibu

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Yoshi na Nintendo Switcha. Na razie podali tylko króciutki gameplay, datę 2018 i roboczy tytuł. Czekam, bo to będzie mój pierwszy kontakt z sympatycznym zielonym dinozaurem 

 

Yoshi-logo-600x343.jpg

 

 

EDIT 18.09.2018 [Rayos]

 

Pełna nazwa gry:

Yoshi's Crafted Worlds

 

Najnowszy trailer:

 

 

Premiera wiosną 2019

Odnośnik do komentarza

Można odnieść wrażenie, że chyba normalnie wszystkie gry na Switcha wyglądać będą jak realistycznie sfilmowane ruchy zabawek wśród zabawek. Koniecznie w jaskrawych kolorkach. Tutaj głównie wycinanki z papieru, ale jest też plansza z patykami i kamieniami itp. Zresztą to akurat nienowy już typ platformówki. Zazwyczaj wyzwaniem jest stworzenie angażującego, świeżego, wymagającego, dynamicznego platformówkowania na planszach tworzonych w taki sposób. Ten zwiastun na pewno wiele nie pokazuje w tym względzie. 

 

 

Zwiastun okropny w racji tej muzyki. Głowa mnie boli, jakbym słuchał ćwiczącego za ścianą na flecie 7-latka. No cóż, wczesny pokaz żeby co było na E3. 

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem po co robią Yoshiego na siłę dla dzieci. Jest Kirby, który zawsze był spokojną i łatwą platformówką. Ogólnie wydaje mi się ,że nie mają pomysłów na gry z Yoshi i tytuły z jego udziałem wychodzą średnie. Yoshi's Island był genialny, chyba najlepsza platformówka w historii dla mnie a od tamtej pory jest zwyczajne żerowanie na marce z marnym skutkiem. 

 

Od tej muzyki z trailera bolą uszy;\

Edytowane przez Ukukuki
Odnośnik do komentarza
Gość FunkYoSelf

Wooly World był dużo trudniejszy do przejścia od wydanego w podobnym okresie Planet Robobot. Obie gry świetne ale przy Yoshim potrafiłem na długo utknąć w jakimś miejscu z Kirbym miałem tylko problemy przy wymaksowaniu gry.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...

Kirby, Donkey Kong i Yoshi od marca do czerwca - trochę dziwny pomysł, ale to w końcu Nintendo... W sumie z tych trzech Yoshiego kupuje na 100 %, Kirby na 90 %, a Donkeya na 80 %. Pewnie wpadła by cała trójka gdyby były rozciągnięte w czasie. Jakby co to Donkey ma mniejszą szansę nie dlatego, że uważam, że jest słabszą grą, ale dlatego, że przeszedłem na WiiU. Sama gra jest genialna 

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
Teraz, Gromit napisał:

To było oczywiste po dzisiejszej zagrywce Nintendo. Mają obsadzony każdy miesiąc w tym roku jakąś większą premierą, więc mogą przesuwać gierki na 2019, żeby zapełnić luki w przyszłości [']

 

No to już kwestia gustu bo raczej lato-jesień zbyt obsadzona nie jest (choć patrząc, że wychodzi Tales, YS, Shining i Valkyria Chronicles to w sumie masz rację). Moim zdaniem Good Feel po premierze Kirbyego na Pstryka mogło dostać zyeby za odcinanie kuponów (bo nie oszukujmy się ale trailer z zeszłego roku pod żadnym względem nie urzekał). 

Odnośnik do komentarza

W lipcu jest Toad, Octopath Traveler i pod koniec miesiąca Crash. Na sierpień jeszcze wleciał Overcooked 2. We wrześniu jest Fifa 19 i dodatek do XC2, październik - Mario Party, listopad to Pokemony, grudzień - Smash. Do tego to co wymieniłeś. Wiem, że niektóre premiery są naciągane (Overcooked2, Fifa), no ale hej - w tym roku też w styczniu i kwietniu nie było żadnej gry od Nintendo, jeśli się nie mylę.

 

Chociaż z drugiej strony, jak przypomina mi się trailer Yoshiego - brr, ale to było bezpłciowe.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.