Skocz do zawartości

PSX Extreme 239


Oceń okładki PSX Extreme 239  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 239 (E3)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 239 (Call of Duty: WWII)



Rekomendowane odpowiedzi

Jesli idzie o topy to jestem na nie. Zazwyczaj mocno subiektywne i generujace niepotrzebne dyskusje w stylu "daliscie x a nie daliscie y a w ogole to z w top 3, chyba was...". Ale podsunelo mi to pomysl na mala rubryke z tytulem z psx/saturna/n - hit danego miesiaca ale 20lat temu, czyli co byloby tematem numeru, albo co bylo kozag gierka, czym sie redakcja jarala dwie dekady wstecz. Rok 1996 juz nie do odzyskania( chyba, ze Roger cwanie wrowadzi numeracje od 21 na 21 lecie pisma) ale przeciez lata 97-99 to nadal byl tlusty okres dla konsol i sam bym sobie przypomnial co lepsze tytuly, bo na bank takie wychodzily ale nie same metal giry czy inne fajnale.

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

 

Mnie ostatnio  Kali zachęcił na grę AAERO:

https://store.playstation.com/#!/pl-pl/gry/aaero/cid=EP2059-CUSA08067_00-AAEROGAME1234567

Dał bodajże 9, kupiłem w ciemno i nie żałuję :) a o tytule nic nigdy wcześniej nie słyszałem.

ladygaga: wolałabyś jedną reckę na 4 strony? Chyba lepiej jest przeczytać więcej krótszych recenzji?

 

 

Jak jest duża pozycja to niech będzie treściwa recenzja, a nie pieprzenie o niczym. Recenzje małych pozycji to akurat plus, podaliście już powody dlaczego. A argument, żeby pisać byle jak recenzje czy zapowiedzi dużych pozycji na 2 kolumny + 3 screeny na stronę aby więcej się zmieściło do mnie nie przemawia. No ale to tylko moje zdanie, dopóki się sprzedaję to nie ma potrzeby zmian.

Odnośnik do komentarza

Jesli idzie o topy to jestem na nie. Zazwyczaj mocno subiektywne i generujace niepotrzebne dyskusje w stylu "daliscie x a nie daliscie y a w ogole to z w top 3, chyba was...". Ale podsunelo mi to pomysl na mala rubryke z tytulem z psx/saturna/n - hit danego miesiaca ale 20lat temu, czyli co byloby tematem numeru, albo co bylo kozag gierka, czym sie redakcja jarala dwie dekady wstecz. Rok 1996 juz nie do odzyskania( chyba, ze Roger cwanie wrowadzi numeracje od 21 na 21 lecie pisma) ale przeciez lata 97-99 to nadal byl tlusty okres dla konsol i sam bym sobie przypomnial co lepsze tytuly, bo na bank takie wychodzily ale nie same metal giry czy inne fajnale.

Albo gry, którymi jarali się zgredzi, a przeszły bez większego echa, jak np. Motorhead na PSXa :)
Odnośnik do komentarza

Te mini recenzje są ok, ale niestety czasami dajecie dużo miejsca jakimś crapom, a innym tytułom, które zasługują co najmniej na dwie strony przypada recenzja mini, np. ostatni Fire Emblem, czy Get Even.

 

Co do nowego numeru, to widać, że jest sezon ogórkowy i trzeba było trochę lepić ten numer na siłę. Patrząc czysto subiektywnie (!), to zawartość numeru dla mnie (!) mało interesująca - bijatyki, jeżdżenie w kółeczko, rozczarowujące E3 oraz "tuning" konsol - meh. Dobre Retro, GI Joe miałem, rodzice kupowali :) O tych figurkach i zabawkach poczytałbym więcej, ale o tych starych, np. z lat 90-tych, np. kreskówkowe Batmany Animated Series, czy związane z filmami, np. Jurassic Park. Dobry też artykuł o Rambo, chociaż z wieloma opiniami Zaxa w tym zakresie się nie zgadzam, np. z tym, że Sylwek zagrał jak drewno w Pierwszej krwi, czy że ma krzywy ryj ;]

 

I ode mnie prośba - przydałby się poradnik do Persony 5, coś ala ten do Dark Souls 3 lub Finala XV.

Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

topy mają to do siebie i wszelkiego rodzaju maści te podsumowania że są niestrawne jak ciągną się na kilka stron, równie dobrze walnijcie reklamę jakiś ładnych pań czy sprzętu...

Odnośnik do komentarza

Jesli idzie o topy to jestem na nie. Zazwyczaj mocno subiektywne i generujace niepotrzebne dyskusje w stylu "daliscie x a nie daliscie y a w ogole to z w top 3, chyba was...". Ale podsunelo mi to pomysl na mala rubryke z tytulem z psx/saturna/n - hit danego miesiaca ale 20lat temu, czyli co byloby tematem numeru, albo co bylo kozag gierka, czym sie redakcja jarala dwie dekady wstecz. Rok 1996 juz nie do odzyskania( chyba, ze Roger cwanie wrowadzi numeracje od 21 na 21 lecie pisma) ale przeciez lata 97-99 to nadal byl tlusty okres dla konsol i sam bym sobie przypomnial co lepsze tytuly, bo na bank takie wychodzily ale nie same metal giry czy inne fajnale.

 

Z tym zaglądaniem w przeszłość bardzo fajny pomysł. Do zrobienia od numeru sierpniowego. Też będę chciał nieco przebudować retro. Zamiast zamykać wszystko w sztywnych działach postawić po prostu na artykuły, może jakieś retronewsy z czasów obecnych (nowe gry na stare systemy etc.)

  • Plusik 6
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Potwierdzam, że bardzo dobra jest koncepcja większej ilości recek, nawet takich na 1/3 strony - mniejsza szansa na przegapienie jakiejś perełki. Robicie to dobrze. Do dzisiaj nie mogę wybaczyć Butcherowi, że nawet nie napomknął o Mulana EX i zapewne wielu innych mniej kojarzonych tytułach, o których jeszcze nie wiem. Nie rezygnujcie z tego. Pięć stron dla blockbustera, o którym każdy wie, że wychodzi, to strata miejsca.

podbijam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o jubileusze to tak jak napisał Mejm - napis na okładce, wspomnienie o fakcie we wstępniaku i tyle. PE obchodziło ostatnio dużo okazji do wspominko-świętowania, a co za dużo to i czytelnik nie zeżre. Względnie jakaś mała chińska popierdółka z logiem dołączona do magazynu i cena wyższa o kilka PLN, żeby to wyrównać.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Chyba staje się pomału Ścierą, bo na kibelku wolę poczytać stare numery, stare mam na myśli stare, takie po 15-20 albo i więcej lat rożnych nieistniejących już magazynów. Polecam takie retro na dziś, ciekawe spojrzenie na tamte czasy. No i jest tego cała szafa. Czytania na długie posiedzenia.

 

Co do nowego numeru. Przekartkowany, wszystko już wcześniej czytałem w internetach. Ale za 20 lat będzie jak znalazł, dla synów co by sobie poczytali retro magazyny. Kiedy nie będzie już szmatławca :sapek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...