Skocz do zawartości

PSX Extreme 239


Oceń okładki PSX Extreme 239  

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 239 (E3)

  2. 2. Oceń okładkę PSX Extreme 239 (Call of Duty: WWII)



Rekomendowane odpowiedzi

Roger może jakieś HC Roomy zgredów na 20-lecie magazynu?

 

Też o tym myślałem generalnie pomysłów jest sporo numeru nie starczy, ale czytam wyżej, że część jest już zmęczona np. wywiadami ze Ścierą. Więc pytanie czy iść w historię i ściągać do numeru starą gwardię czy jednak stonować z tym? 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Roger może jakieś HC Roomy zgredów na 20-lecie magazynu?

 

Też o tym myślałem generalnie pomysłów jest sporo numeru nie starczy, ale czytam wyżej, że część jest już zmęczona np. wywiadami ze Ścierą. Więc pytanie czy iść w historię i ściągać do numeru starą gwardię czy jednak stonować z tym? 

 

 Raczej skupcie się na tych ludziach, którzy są obecnie. Starą gwardię już "wymęczyliście" przy osiemnastce czy 200 numerze,  choć jakieś krótkie wypowiedzi tych którzy mieli swój wielki udział przy powstaniu magazynu powinny być. Chętnie bym widział Aja, bo Ściera to ewidentnie widać, że jest zmęczony i grami i wydaje się że nawet wspominaniem o przeszłości magazynu..

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Uważam, że wspominkowe historie zostały wyeksploatowane niczym Assassin's Creed. Nie tak dawno mieliśmy piętnastkę, 200 numer i osiemnastkę. A wcześniej mnóstwo innych okazji. A lepsze wykorzystanie starych zgredów? Problem jest taki, że większość z nich zupełnie wypadła już z branży, więc nie wiem o czym mogą pisać.

Odnośnik do komentarza

Uważam, że wspominkowe historie zostały wyeksploatowane niczym Assassin's Creed. Nie tak dawno mieliśmy piętnastkę, 200 numer i osiemnastkę. A wcześniej mnóstwo innych okazji. A lepsze wykorzystanie starych zgredów? Problem jest taki, że większość z nich zupełnie wypadła już z branży, więc nie wiem o czym mogą pisać.

 

Dlatego chciałbym ten numer stworzyć niejako z czytelnikami. Napiszcie czego oczekujecie, a my dołożymy wszelkich starań, żeby wszystko dopiąć na ostatni guzik. Część starej gwardii widzę już tylko jako gościnne występy w HP itp. Nic na siłę. Sam mam do nich sentyment, ale nie ma sensu ciągnąć za uszy, jeśli gry są im obecnie obojętne. Najgorsze jest to, że część osób tego nie rozumie na zasadzie Jest Myszaq - "jest impreza", nie ma Myszaqa - "PSX robi herbatę z wody po pierogach". 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o mnie, to ja widziałbym to tak:

- Starzy zgredzi krótkie teksty w powiększonym na ten numer HP (jak w PE#181). Dadzą znać, że żyją i napiszą co tam u nich słychać.

- Zmobilizujcie społeczność PPE i forumka. Niech czytelnicy się wysilą i opowiedzą o swoich przygodach z ikstrimem.

- Obecna ekipa PE. Roger, Soq, Rozbo, Perez, Komodo. Macie na pewno sporo do wspominania. Jeszcze do tego wsparcie od starszych stażem, ale wciąż udzielających się redaktorów (Dżujo, Kali, Zax, Mazzi, Hiv) i będzie dobrze. A jest jeszcze przecież Sojer, Ural, Sobek.

- Nie przesadzałbym też z ilością poświęconych na ten temat stron, bo w przyszłym roku mamy 250 numer, czyli kolejna okazja do "kiedyś to było!".

 

Oczywiście powyższe pomysły też mocno opieraja się na nostalgii, ale skoro już chcecie robić tę "dwudziestkę", to niech będzie przynajmniej wypełniona świeżymi historiami.

Edytowane przez Pix
Odnośnik do komentarza

 

Roger może jakieś HC Roomy zgredów na 20-lecie magazynu?

Też o tym myślałem generalnie pomysłów jest sporo numeru nie starczy, ale czytam wyżej, że część jest już zmęczona np. wywiadami ze Ścierą. Więc pytanie czy iść w historię i ściągać do numeru starą gwardię czy jednak stonować z tym?

Ja tam chętnie poczytam wypociny starej gwardii. Ale może niech to będzie coś świeżego a nie to, co już było. Może jakieś info czym się aktualnie zajmują, czy jeszcze fascynują ich gry, albo jak się według nich zmienił growy rynek odkąd ostatni raz napisali coś do Szmatławca :)

 

Najlepiej Rożer dodaj do nowego numeru książeczkę, tak jak to miało miejsce z okazji 50 numeru. A w niej wypociny Zgredów i zdjęcia HC Roomów.

Odnośnik do komentarza

Wspominek też mam dość, ale gościnne recki/3 grosze od starych zgredów jak najbardziej.

Tylko większość tych zgredów już nie gra, więc jak mieliby np. napisać 3 grosze Wipeouta Omega, skoro skończyli grać w gierki za czasów PS2:/

 

 

 

 

 

DAJCIE PŁYTĘ DVD Z EXTREME PARTY W PIRAMIDZIE :)

Najlepiej Rożer dodaj do nowego numeru książeczkę, tak jak to miało miejsce z okazji 50 numeru. A w niej wypociny Zgredów i zdjęcia HC Roomów.

Książeczka niee..., ale te HC zgredów dość ciekawy pomysł. Na czym dzisiaj grają, czy w ogóle zobaczyć mordę takiego Stara, to byłoby fajnie.

Ech, a ja zbieram PSX Extreme od 1999 roku. 18 lat, więcej niż średnia wieku na PPE :)

Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

Dajcie znać czy warto kupić, czy wszystko znowu 3 zdania o każdej grze i lanie wody... Najgrorszy był numer noworoczny 234 z lutego...str 28-34, czcionka 4 w wordzie i jedziemy  ściągi na egzamin.

Odnośnik do komentarza

Lata wcześniej było narzekanie na zbędne grafiki, że płaci się za tekst, a nie obrazki (polaczkowe gadanie). I obecny naczelny (pozdro Roger:), wrzuca sporo recenzji z małą ilością screenów/grafik. Ale dzięki temu na dwóch stronach mamy recenzje sześciu tytułów.

Oczywiście głośniejsze tytuły mają ładną szatę graficzną, więc to nie tak, że zaraz recki gier AAA są pisane małą czcionką i zajmują kilka stron A4.

Mi obecna forma pasuje.

Odnośnik do komentarza

Mnie dziwi, że w PE traktuje się po macoszemu cały ekosystem który się wokół marki stworzył. Jest forum, portal, sklep, swego czasu były irc, strona, czat, ligi i turnieje. To jest kawał historii i teraźniejszości. Drzemie w nim potencjał. Może 20-lecie to dobry moment na podsumowanie wielu projektów związanych z PE i wspomnienie o tym co wciąż się rozwija? Chociaż IMO żeby to zebrać i skonsolidować, to pewnie z kilka miechów by trzeba było, a do września czasu mało.

 

Na 20-lecie przydałoby się coś z pompą. Impreza przy dużym grillu, z turniejami i nocnym karaoke, a w numerze Giga Test na 20-lecie z wiedzy nt. PE i płyta DVD z jakimiś materiałami dot. życia redakcji (takie coś w stylu "Thank you for playing").

 

Brakuje mi w wakacyjnych numerach luźnego tekstu do poczytania na plaży. Pamiętam kiedyś były takie teksty, jeden nawet pisany dwustronnie i w pionie, żeby się lepiej czytało leżąc ;)

Odnośnik do komentarza

Troche za duzo swietowania ostatnio, co przelozylo sie u mnie na zobojetnienie. 200 numer, 18ka, teraz 20-lecie a za niecaly rok 250 numer. Moze po prostu wyluzowac i nie przygotowywac nic specjalnego na te okazje? Jedna strona, dwie o tym, ze pismo ma wiecej lat niz my kiedy zaczelismy je czytac i nara. A tak znowu jakies wspominki, meczenie Sciery ktoremu sie nie chce nawet dwoch krotkich tekstow do dzialu retro napisac (a taki fan podobno) i musial zastapic go Dzujo, wygrzebywanie trupow z szafy i te same historie po raz n-ty. Tu ludzie jeszcze jakies grile propnuja xD i pewnie znow bylby opis, jak to redakcja sie zebrala, naje.bala i rozjechala. 

 

Osobiscie wolalbym sie mocno wyposcic i poczytac cos od zgredow dopiero na 25-lecie, nawet te wspominki bo to juz troche czasu minie a nie rok czy poltora. Do tego jakies materialy wideo z zycia redakcji (ale takie z czasow nagrywania na vhs, o ile istnieja), zdjecia, pierwszy rocznik PE w pdf, prototyp gierki o redakcji na GBA, archiwum pierwszego foruma i co tam jeszcze da sie upchac na... nie, nie na plycie dvd. Fajniejszym pomyslem bylby niewielkiej wielkosci pendrive o malej pojemnosci (2GB styknie) w ksztalcie np. kartridza do pegasusa albo z innym "grawerem" na uczczenie cwiercwiecza. Nie wiem jakie by byly koszty, ale jesli Roger juz dzis zalozby jakis fundusz na ten cel, do tego zamowienie taniej chinszczyzny z rakotworczego plastiku i podniesienie ceny pisma jak w przypadku kalendarza to mysle, ze za 5 lat daloby rade cos takiego dorzucic.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.