Skocz do zawartości

Blasphemous


Alastor84

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętam intro jedynie dość mocno. Całość działa się w czasach średniowiecza jakoś, ale bardziej dark fantasy. Nie wiem czy to był point'n'click czy co. Ale ogólnie zaczynało się jak jakiś (chyba) posłaniec wbija do komnaty królowej, i nie była zadowolona z wieści i nakazała mu uciąć dłonie i podbił do niego jakiś rycerz i (pipi)s mu po łapach, morze krwi, te dłonie gdzieś poleciały w róg pokoju. Ogólnie pamiętam, że za małolata byłem w szoku po tej scenie. Było to dość mroczne, posępna ciemna komnata, oświetlona świecami, dużo krwi, ogólnie gore xD Scenka kończyła się chyba śmiechem królowej wprost w kamerę. Było to takie wczesne CGI, coś jak intro do Sanitarium jak ktoś kojarzy. Z rozgrywki mało co pamiętam. Główną postacią był jakiś blondyn w takim czarno czerwonym wdzianku, ale nie wiem czy to była zbroja czy jakieś szmaty. Możliwe, że zaczynało się w wiosce i demko kończyło się dość szybko, jak gdzieś się wyszło po za miasto czy coś. Po zakończeniu wjeżdżała plansza promocyjna z miniaturkami. I kojarze jedną jak główny bohater stoi gdzieś przy jakiejś półce skalnej, a z góry zwisa ogromne cielsko zielonego węża z jego głową, tak jakby strzegł przejścia xD

Masakra ogólnie xD Może moje wspomnienia są jakoś już zatarte i trochę powykręcane. No ale nie uświadczysz tej gry xD Sprawdzałem producentów, wydawców - choć może nie dokładnie. Byłem pewien, że to gra Psygnosis, ale w ich katalogu jej nie ma, choć nie ma wszystkich z opisem albo obrazkami xd

Odnośnik do komentarza

OMG stary co Ty mi zrobiłeś xD Kurde no i jednak Psygnosis. I wąż nie zielony, a brązowy w prążki :D Ale nieźle, wehikuł czasu mam w głowie niesamowity teraz, dziękiiii. I całość nijak ma się do Blasphemousa oczywiście, ale tak mi się skojarzyło xD

Edytowane przez cotek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...