Skocz do zawartości

Dead Cells


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Świeżutki rogue-lite z początku tego roku. Na pierwszy rzut oka przypomina skrzyżowanie Metroida z Rogue Legacy, co momentalnie ustawia moje zainteresowanie na najwyższy level. Graficznie wygląda fantastycznie. Gra ktoś, ma ktoś, jakieś wrażenia? Sam od dwóch dni siedzę i powstrzymuję się przed zakupem, bo backlog nic się nie zmniejsza, ale to wygląda jak idealnie moja gra (w Rogue Legacy 40h i w przyszłości na pewno jeszcze nie raz przejdę).

 

Gra jeszcze w Early Access, cena to 17 euro.

 

Trailer:

 

Tutaj linki do sklepów:

Steam - http://store.steampowered.com/app/588650/Dead_Cells/

Humble Store - https://www.humblebundle.com/store/dead-cells

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gra ktoś, ma ktoś, jakieś wrażenia? Sam od dwóch dni siedzę i powstrzymuję się przed zakupem

 

aa9a8c193d.png

 

Chyba się nie udało :D

 

Jak widać, gram od paru dni zawzięcie i jak na razie jestem mega zadowolony z zakupu. Gameplay jest satysfakcjonujący, przez co chce się iść dalej i dalej, ale im dalej tym trudniej, przez co łatwo zginąć - i tak w kółko. Duch metroidvanii został zachowany w trudnej do ogarnięcia proceduralnej generacji, za co ogromny plus. Na razie udało mi się zdobyć dwie runy i pokonać pierwszego bossa, a przede mną jeszcze parę światów do przejścia. Jestem strasznie ciekaw, co przyszłość przyniesie, bo na branchu beta już szykują patch z nowymi mechanikami. Jaram się.

Odnośnik do komentarza

No nie udało się, kusiło mnie tak, że ostatecznie się zdecydowałem :D. Na razie nie miałem jeszcze za dużo czasu, ale dwa runy mam za sobą. Zapowiada się przemiodnie, Rogue Legacy na sterydach chyba całkiem dobrze opisuje rozgrywkę, przynajmniej z tego co aktualnie widzę. Jest więcej miejsc, w które możemy wejść posiadając tylko odpowiednią umiejętność, walka jest bardziej skomplikowana, ekwipunku jest więcej. Bardzo jestem ciekaw jak rozgrywka wygląda w dalszych częściach gierki i jak w ogóle development będzie się rozwijać. Na razie jestem bardzo zadowolony z tego jak to się zapowiada.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...