Skocz do zawartości

SNES Classic


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lepiej było dać Super Street Fighter 2 Turbo? No ale poza tym świetny lineup, ciekawe, czy Starfox 2 to pełna wersja, czy któraś z bet krążących po sieci? Podobno twórca SF mówił że jest w posiadaniu pełnej wersji dwójki

Ta część nie wyszła na SNesa. Ostatnią wersją był Super Street Fighter 2 ale ta gra była powolna więc pewnie woleli dać coś co gracze darzą większym sentymentem.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Za około 800zł można kupić najbardziej dopasiony flashcart do SNESa, gorszy za około 300zł. Taka zabawka nie ma sensu - SNES zapięty pod CRT, jeszcze z RGB modem to :obama:

 

A inni niech kupują raspberry pi w figlarnej obudowie za 700zł. Dobrze was golą nintodowcy :yao:

Odnośnik do komentarza

W sumie jak Street Fighter II na Switcha kosztuje 160 zł, to trochę głupio by było sprzedawać 20 klasyków za tylko dwa razy większą cenę, nie?

 

 

Wydanie Starfoxa 2 w tej formie to bardzo ciekawa sprawa. W sumie ciekaw jestem, czy... w tę grę w ogóle da się zagrać w innej formie. Bo jeśli nie, to by była naprawdę wyjątkowa sytuacja chyba w świecie gier (może porównywalna do obecnej sytuacji kolekcjonerskiej z P.T...). Nota bene część elementów Starfoxa 2 "wyciekła" parę razy niczym jakieś demko muzyki i piraci sklecili z tego coś jakby "ostateczną wersję", oczywiście wcale niepełną, tłumaczoną na angielski też piracko itp., kto za dużo grzebał w kartridżach tego typu to może i grał. Ale to jak sądzę będzie wersja gotowa - niewypuszczona, bo Nintendo nie chciało robić na świecie wrażenia "aha, PlayStation to takie prawdziwe 3D, a Nintendo to takie 3D że phi". 

 

 

 

Co do gier, każdy ma swoich faworytów. Chrono Trigger dobrze się sprzedał, był hitem, ale jak sporo gier, 90% to była Japonia. Oczywiście dziś jest klasykiem i jego brak tak czy siak jest chyba największym zaskoczeniem. 

 

Ale każdy zawsze wymieni trochę klasyków, których żal. Z racji obecności niegdyś na VC, a zwłaszcza z okazji wspominek po premierze Ever Oasis, ja myślałem np. o Actraiserze i następnej trylogii Quintetu, na czele z jedną z moich ulubionych gier w życiu, Terranigmą. Ale to już wiadomo, że w składance "greatest hits" nie będzie.

Odnośnik do komentarza

wzialem paczkomat juz, ale to napisze do nich i mi zmienia, luz, thx :)

 

ale skoro ultima ma tak tanio, to mozliwe ze jednak CQE sie ogarnie z cenami i bedzie taniej wszedzie :obama: beka z frajerow zamawiajacych z hd market xddd 

 

EDIT

 

szybko i bez problemow, juz mma zmienione na kuriera za pobraniem :cool: 

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

xd to dobrych hurtownikow macie czezky i graczdari 

 

CQE dalej trzyma swoją cenę na stronie, więc cóż <bezradny> jak się ogarną i podadzą jakąś oficjalną to się wstawi. 

 

By potem nie było tak, że Ultima zbierze zamówienia po 390 a potem wszystko anuluje bo będą w plecy na każdej konsolce po 100zł :D To ja już wolę tego uniknąć i poczekać.

Edytowane przez Graczdari
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...