Skocz do zawartości

The Wolf Among Us 2


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, że niefajnie. Na chwile obecną, to juz nie to samo TT, co wydawało pierwszy sezon Wolfa. Ile obecnie gier robią? Batmana, Borderlandsy, Grę o tron? Oni to już klepią te gierki taśmowo. Z tych ich nowych tworów, to było coś wartego uwagi. Niech sie ogarną i skupią na jednej góra dwóch grach.

Odnośnik do komentarza

Studio nabrało famy, zapewne się rozrosło i teraz biorą kontrakty i partnerstwa ile wlezie, chociaż jak dla mnie jakiś tam poziom utrzymują i większość tych ich gierek nie jest beznadziejna. Oczywiście z  wyjątkiem TWD ale oczywiste było, że robienie z tego tasiemca na miare serialu nie wypali i chyba  doszli do tego samego wniosku, bo kolejny sezon ma być ostatnim.

 

Zobaczymy. Jak dla mnie Wolf to ich najciekawszy twór i to cliffhangerowe zakończenie najbardziej mi się wryło w pamięć.

Odnośnik do komentarza

Nie grałem jeszcze w jedynkę a mam. Szczerze mówiąc nie lubię tych ich "gier" ale czasami przychodzi ochota na coś lżejszego. Ciekawe tylko czy będzie lepsze od slabiutkiego pierwszego sezonu Walking Dead.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Nie grałem jeszcze w jedynkę a mam. Szczerze mówiąc nie lubię tych ich "gier" ale czasami przychodzi ochota na coś lżejszego. Ciekawe tylko czy będzie lepsze od slabiutkiego pierwszego sezonu Walking Dead.

 

Prawo albo prawdziwy :pawel:

Odnośnik do komentarza

Nie grałem jeszcze w jedynkę a mam. Szczerze mówiąc nie lubię tych ich "gier" ale czasami przychodzi ochota na coś lżejszego. Ciekawe tylko czy będzie lepsze od slabiutkiego pierwszego sezonu Walking Dead.

Skoro ich najlepsza gra była wg ciebie słabiutka to nie graj w resztę ich gier bo tylko sie zawiedziesz.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No ale klimat mi nie podszedł, co ja poradzę że nie lubię zombie? Myślałem że gra historią się obroni ale nieee, slabizna. Chciałem zobaczyć o co tyle szumu tylko. Wolf wydaje się być ciekawszy klimatem, nie wiem jak z historią.

Odnośnik do komentarza

 

Nie grałem jeszcze w jedynkę a mam. Szczerze mówiąc nie lubię tych ich "gier" ale czasami przychodzi ochota na coś lżejszego. Ciekawe tylko czy będzie lepsze od slabiutkiego pierwszego sezonu Walking Dead.

Skoro ich najlepsza gra była wg ciebie słabiutka to nie graj w resztę ich gier bo tylko sie zawiedziesz.

Przecież inne gry od TT, z TWD na czele, nie mają startu do pierwszego Wolfa. 

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Pierwszy sezon Wolfa i dwa pierwsze sezony The Walking Dead są tak samo cudowne. Warto dodać, że Wolf 2 ma wyjść w drugiej połowie 2018, zatem niewykluczone, że finał sezonu dostaniemy dopiero w 2019.

Odnośnik do komentarza

Wolf to takie 7/10, kompletnie nie moje klimaty,

IMO najgorsza gra TT w jaką grałem(nie grałem w batmana i minecrafta)

Do TWD nie ma żadnego startu(nie oglądałem serialu żeby nie było)

więc tego, serio dziwię się że robią 2.

Czytam o 1 sezonie TWD - co ja paczę ? znafcy piszą tu że słabiutki xD 10/10

Murzyn&Clementine przebijają wszystko co stworzyło TT do tej pory.

Edytowane przez Schranz1985
  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Murzyn&Clementine przebijają wszystko co stworzyło TT do tej pory.

xdddddddddd z tego murzyna to bekę miałem na koniec. ta fabuła to jedna wielka beka. to już lepiej pod tym względem wypadło The Last of Us z noszeniem drabiny. TWD to taki teatrzyk dla ubogich.

 

ale to tylko moja opinia, proszę nie brać sobie tego do serca. :pawel:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

 

Murzyn&Clementine przebijają wszystko co stworzyło TT do tej pory.

xdddddddddd z tego murzyna to bekę miałem na koniec. ta fabuła to jedna wielka beka. to już lepiej pod tym względem wypadło The Last of Us z noszeniem drabiny. TWD to taki teatrzyk dla ubogich.

 

ale to tylko moja opinia, proszę nie brać sobie tego do serca. :pawel:

 

 

A to nie ty przypadkiem pisałeś gdzieś na forum, że fabuła w grach cię nie interesuje i skipujesz wszystkie cutscenki nawet w Yakuzie? Jak tak, to nie wiem, co robisz w temacie gry Telltale.

Odnośnik do komentarza

 

 

Murzyn&Clementine przebijają wszystko co stworzyło TT do tej pory.

xdddddddddd z tego murzyna to bekę miałem na koniec. ta fabuła to jedna wielka beka. to już lepiej pod tym względem wypadło The Last of Us z noszeniem drabiny. TWD to taki teatrzyk dla ubogich.

 

ale to tylko moja opinia, proszę nie brać sobie tego do serca. :pawel:

A to nie ty przypadkiem pisałeś gdzieś na forum, że fabuła w grach cię nie interesuje i skipujesz wszystkie cutscenki nawet w Yakuzie? Jak tak, to nie wiem, co robisz w temacie gry Telltale.

To nie ja. :lapka: Yakuzy ograne wszystkie prawilnie. Niektóre więcej niż raz.

 

No chyba że to nie do mnie to nie było tej odpowiedzi. :D

Odnośnik do komentarza

Ja jako fan symulatorów chodzenia ogrywam niemal wszystkie takie gry, od TT biorę niemal wszystko(przeważnie w promo SP za kilka dyszek-warto)

Wolf najmniej mi przypasował, a jak tu czytam o świetnym endingu to śmiech mnie ogarnia :D .

W ogóle jak czytam posty ludzi którzy twierdzą że "to nie gry" to nie traktuję takich osobników poważnie .

 

Nie tyle "nie mój klimat to guwno a jak mój klimat to goty"  co po prostu blado ta gra wg mnie wypadła na tle TWD moim zdaniem .

TWD jak dla mnie o niebo lepsze postacie, lepsze story,ciekawsze twisty i wybory zapadające w pamięci.

Ending 1 sezonu również mega emocjonalny, gdzie w takim Wolfie to meh szkoda gadać .

Jedynie główny bohater jako tako ciekawa postać,niby poważna tematyka ale no nie zagrało to wg mnie .

Z resztą prawie nic z tej gry już nie pamiętam, dla mnie 7/10 ograć zapomnieć .

Oczywiście to tylko moje zdanie.

 

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/the-walking-dead-a-telltale-games-series

94/100 nie mam pytań.  ocena graczy 8.8

http://www.metacritic.com/game/playstation-4/the-wolf-among-us

83/100  ocena graczy 8.4

 

Więc nie pyerdolić głupot że 1 sezon TWD był słaby, bo to właśnie dzieki temu hitowi TT zdobyło renomę,uznanie graczy 

i nastał boom na tego typu gry .

Edytowane przez Schranz1985
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Jak nie pamiętasz finałowej sceny z rewelacyjnym twistem to coś słabo grałeś. Doskonale pamiętam historię i wiele scen, a grałem pod koniec 2014, jak wyszło pudełko na PS4. Wolf to czołówka gier Telltale i basta.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Metacritic xddddddddddd TWD 1 jest słaby i żaden metacritic tego nie zmieni. To że większość uważa że to coś jest za(pipi)istą "grą" to nie znaczy że ja np. nie mogę mówić że jest słabą. :dunno: Mam iść za tłumem chołoty bo to modne? Nic z tego. Jak ma być subiektywnie to będzie. :pawel:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.