Skocz do zawartości

Gothic 3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę świat w G2 owszem jest duży ale nie jakiś niemożebnie. Można się odnaleźć tutaj tak jak w jedynce tym bardziej, że szybko dostajemy mapy. Tak naprawdę ogromny świat piraniom zachciało się od G3 robić i przez terminy i inne problemy wyszło jak wyszło.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Po Gothic 1,  Gothic 2 Noc Kruka, Risenie 1 (W Arcanie Gothic 4 jeszcze nie gralem ) czyli to co najlepsze od Piranii dla mnie  przyszedl czas na przeklety Gothic 3 z najbardziej chwalonym paczem poprawek 1.75. Jest to bez watpienia najwiekszy swiat w historii gier, do dzis nie powstala zadna gra z wiekszym swiatem fantasy.Gram na poziomie 2/3 i poziom trudnosci jest niesamowicie wysoki, porownywalny do Gothic 2.Gra ma fatalne zaimpletowane ustawienia graficzne, wszystkie cienie, smaczki, efekty sa zebrane w pod jednym ustawieniem szczególowosc i jakiejkolwiek rozdzielczosci bym nie ustawil to nawet najmniejsza nie odciąza by gra nie zwalniala.. Ustawilem szczegolowosc na srednia, jest kiepsko, ustawilem na duza, jest w miare fajnie, ustawilem na najwiekszą jest rewelacyjnie, szczyt marzen obecnie  tylko co z tego, jak plynnosc fatalna.Nadal nie rozgryzlem, czy mozna wspinac sie na dachy a jestem na poziomie 16. Swiat jest tak bezkresny ze az przytlacza a ja nadal mam trudnosci by pokonac czasami wilka, czasami dwa wilki na raz. Takze na srednim poziomie jest bardzo ciezko. W Ardei mam questa by zabic plochliwe jelenie, niestety za nic nie mozna ich wytropic, nigdzie ich nie ma. Juz teraz widze zeby ukonczyc te gre, zbadac caly swiat trzeba bedzie poswiecic z pol roku. Grajac w III czesc nie czuje tego podskornego napiecia, szybkiego ciagu wydarzen. Tutaj owszem jest niebezpiecznie ale sprawia to chocby napotkany dzik, zwierzyny, potworow jest mnostwo. Tutaj postawiono na realizm, PIrania wykreowala swiat , ktory mozna spokojnie zwiedzac, bez walki o jakies wzniosle sprawy. Gdzie czas goni czas, wydarzenie napedza wydarzenie. Miast teleportow wolalbym konia.

Edytowane przez Mędrzec
Odnośnik do komentarza

Tak, ale Gothic 3 to juz praktycznie popluczyny widze im dalej w las po wysmienitych Gothic 1 i 2 Noc Kruka i Raisenie 1. Nie ma mroku i napiecia, nowy styl walki mieczem jest co najmniej dziwny. NIe ma napedzajacej przygody. Nie ma klimatu.Ale jako, ze nie ma gry fantasy od 2007 po Daggerfall z wiekszym swiatem fantasy to jak to sie mowi na bezrybiu dobra i taka ryba. Jesli ktos gra i moglby mi udzielic wskazowek na temat questa , ubij plochliwe łanie w Ardei chyba zaraz na poczatku gry to bylbym wdzieczny.Mysliwy zleca mi to zadanie w kamiennym kregu na pastwisku. SpacrierSharku123 dla mnie poprownywanie Gothica do Tesa nie ma sensu, Gothic to tylko przygodowa sieczka  z elementami rpg, ktora ma kilkanascie opcji rozwoju opcji na zasadzie, ze czasami w prostocie sila, w Tesie czy innch rpegach z najwyzszej polki takich opcji rozwoju postaci masz kilkaset jak nie kilka tysiecy.Gothic 3 nie jest uzalezniajacy jak poprzednie czesci i Raisen 1, moze Arcania 4 sprosta moim oczekiwaniom.

Edytowane przez Mędrzec
Odnośnik do komentarza

Arcania? Masz ciekawy sadomaso fetysz kolego i to na dodatek w 2018. 

Jak już tak lubisz te staroszkolne rpg z otwartym światem lepiej poczekać na DK albo odpalić tego nieszczęsnego Daggerfalla z modem unity, ogarnać legitny build, włączony translator w komórce. Jakieś teksty czy książki nawet widziałem spolszczone w sieci.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, devilbot napisał:

Wg mnie do dziś nie powstał erpeg z gorszym systemem walki niż Gothic 1 i 2.

Morrowind. Aż mi się słabo robi jak przypominam sobie to machanie w powietrzu mieczykiem i nie trafianie. Od TES4 dopiero to ogarnęli.

Grając w TES3 robiłem wszystko by unikać niepotrzebnych walek.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...